Kaczyńska nadal nie chce się rozwieść... Co na to jej facet?

178
Podziel się

"Nie chce przysparzać Marcinowi dodatkowych zmartwień" - tłumaczą znajomi. Aż tak się o niego martwi?

Kaczyńska nadal nie chce się rozwieść... Co na to jej facet?

Krakowska Prokuratura Apelacyjna wystąpiła właśnie o przedłużenie aresztu Marcinowi Dubienieckiemu o kolejne 3 miesiące. Jak ujawnił rzecznik Piotr Kosmaty, zachodzi zbyt duża obawa, że bogaty prawnik na wolności będzie skutecznie utrudniał postępowanie i wpływał na obciążające go zeznania.

Podstawą wniosku jest obawa matactwa, która nadal istnieje, grożąca surowa kara i potrzeba wykonania kilku czynności procesowych - mówi w rozmowie z Super Expressem.

Mąż Marty Kaczyńskiej przebywa w areszcie od 23 sierpnia zeszłego roku. Tamtego dnia został zatrzymany przez CBA pod zarzutem kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia ponad 13 milionów złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i prania brudnych pieniędzy. Jego ojciec, mec. Marek Dubieniecki alarmuje w tabloidach, że trzymanie jego "ciężko chorego na kręgosłup" syna w areszcie, może skończyć się jego kalectwem.

Wygląda jednak na to, że chociaż Dubieniecki do aresztu trafił za czasów poprzedniej ekipy, to obecnej zależy raczej na tym, by jak najdłużej tam pozostał i nie szkodził już bardziej wizerunkowi Marty. Co ciekawe, doszła ona chyba do wniosku, że mąż-przestępca to mniejszy problem niż drugi rozwód.

Jak ujawnia ojciec Marcina, Marta już teraz zachowuje się, jakby zapomniała o istnieniu męża.

Nie odwiedza go, nie interesuje się, nawet kartki na święta nie przysłała - narzeka na nią w tygodniku Na żywo. Ale przecież nie ma czasu, związała się z restauratorem. Martynka bardzo za nim tęskni. Przekazujemy Marcinowi, co dzieje się u dzieci, a im, co słychać o taty.

Jak myslicie, dlaczego? Być może też korzystała z pieniędzy Marcina?

Znajomi Kaczyńskiej twierdzą, że na razie nie myśli ona o rozwodzie, bo... nie chce robić przykrości mężowi.

Mogłaby w każdej chwili wystąpić o odwieszenie sprawy rozwodowej, ale nie chce przysparzać Marcinowi dodatkowych zmartwień - ujawnia informator tabloidu. Wie, że to nie czas na rozwód.

Tak samo myślą politycy Prawa i Sprawiedliwości, komentujący anonimowo, że "i bez rozwodu Marta może żyć, jak chce". Miejmy nadzieję, że jej nowy chłopak podziela tę opinię.

KOMENTARZE
(178)
Gość
4 lata temu
Nie chce mu robić przykrości... tam jest dobry majątek do podzielenia mi się zdaje. Albo wujcio zabrania sie rozwieść.
gość
4 lata temu
Siebie warci .......
gość
4 lata temu
a łysy gdzie ? to który facet a który "kolega"??
gość
4 lata temu
Wyborcy PiSu i ojca Rydzyka, gdzie się podziewacie w 4 miesiąc po wyborach? Hahahaha.
Gość
4 lata temu
Ja pierdziu nie bo nie. NIE LUBIĘ PIS u !!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (178)
gość
4 lata temu
i to wlasnie sa kaczynscy!qasipatrioci,a pieniadz najwazniejszy!nawet kryminalista nie przeszkadza!i to pochodzacy z bolszewickiej rodziny! taka patriotka?
gość
4 lata temu
Gdyby to była zwykła kobieta bez kasy, pisalibyście "jaka patola!". Naprawdę losy tej kobiety jak żywo przypominają jakiejś konkubiny z najgorszej dzielnicy, tylko ona ma pieniądze i nazwisko. Tylko, albo aż.
gość
4 lata temu
jest zakłamanym k****iszonem ta baba
gość
4 lata temu
zakłamany k*******n z niej i tyle
insonnia
4 lata temu
Marta K rocznik 1980 pierwszy slub koscielny brala w 2001 r ze Smuniewskim rocznik 1978 jak byla w ciazy 5 miesiecy z pierwsza corka, ta bardzo podobna do niej,brzydka Ewa rocznik 2002.Drugi slub tylko cywilny na ktory jej ojciec Lech K wcale nie przyszedl byl w USC w Gdyni 21 kwietnia 2007 roku.Marta znowu byla w 5 mies ciazy.Corka Martyna urodzila sie czerwiec 2007 Skoro Marta poznala Dubienieckiego w 2006 no to jakim cudem mogl byc ojcem corki zrodzonej ze zwiazku ze Smuniewskim??....Wiem zeto prokurator zalozyl sprawe o zaprzecznie ojcowskta Smuniewskiego..matak nie mogla bo minal juz termin zalozenia takiej sprawy .aprokurator mogl jesli wskazywal na to WAZNY INTERES dziecka..Mysle ze jednak tu przewazyl INTERS MAMUSI... Kaczyńską i jej MORALE, to radziłabym PiSowi schować mocno i głęboko. Nigdy nie odkopywać. Rzadko kto potrafi być aż takim potworem i wynaturzeńcem jak ona. Nie wiem dlaczego tak ma, skoro miała raczej normalny dom i dzieciństwo. Jest zła, p***a, wyrafinowana, zimna i zepsuta do szpiku kości
Gość
4 lata temu
Prawicowa moralność-norma
gość
4 lata temu
Nie rozwodzi się bo nie dostanie 500 zł na dziecko :D
Monika
4 lata temu
Prezydent Duda chyba zapomniał, że mąż córki prezydenta Kaczyńskiego nie jest razem z panią Martą, tylko jest niesłusznie przetrzymywany w areszcie. Pan Duda powinien niezwłocznie ułaskawić pana Marcina, żeby wrócił do żony i córki.
gość
4 lata temu
poki sa malzenstwem, nie musi skladac zeznac przeciwko niemu. Znaczy, ze pewnie zdawala sobie sprawe z przestepstw popelnianych przez meza i boi sie ponosic konsekwencje
gość
4 lata temu
Ale z niej aparatka, trzeci mąż taka katoliczka - sama o****a. Co na to Partia PIS.
Gość
4 lata temu
Marta wszyscy kradną! Chociaz elity robja to legalnie. Jak mozesz to wycjag hlopa z puszki bo jak zbyszek jest ministrem sprawiedliwosci a Antoni wodzem to braknie miejsc w wiezieniach wiec beda takich r*********c szkoda hlopa niech zyje ma za co. A jarus co wypiol sie? Nie chce robic nagonki mediowej ale jak cel osjagnie to ci co zamkli ci hlopa beda w etiopi muzyna l***i robic
gość
4 lata temu
Hahaha a czemu w kampanii prezydenckiej 2005 pozowała ze Smuniewskim i oboje twierdzili, że ta starsza brzydula jest ICH dzieckiem ? Okłamywali naród??
gość
4 lata temu
Mimo wszystko to ojciec jej dzieci
gość
4 lata temu
taka madra jak jej wuj
...
Następna strona