Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk już wróciła na Facebooka! Tęskniliście?

253
Podziel się:

Wytrzymała siedem miesięcy. W znajomych ma... byłą/obecną dziewczynę syna, Faustynę.

Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk już wróciła na Facebooka! Tęskniliście?
Danuta Martyniuk wróciła na Facebooka! (Facebook, East News)

Niecałe dwa miesiące temu sąd rozwiązał krótkie, acz barwne małżeństwo Daniela Martyniuka z Eweliną z Russocic. Syn króla disco polo długo występował w mediach jedynie jako "Daniel M.", ponieważ lista jego kłopotów z prawem była dłuższa niż jakiekolwiek inne osiągnięcia życiowe. Ukoronowaniem patologicznej obecności Daniela w mediach były sceny spod sądu, w których niezapomnianą rolę odegrała również Danuta Martyniuk. Kochająca babcia zaczęła opowiadać dziennikarzom, że wszystkiemu winna jest Ewelina, która "jeszcze pożałuje" odcięcia od klanu Martyniuków, no a zresztą jest niewdzięczna głównie dlatego, że nie doceniła drogch prezentów dla dziecka. Kilka dni później Ewelina odesłała więc dary od Martyniuków, nie chcąc czytać tych podłych insynuacji.

Zobacz także: Danuta Martyniuk wbija kolejną szpilę synowej

Danuta w ogóle bardzo bezkrytycznie podchodziła do wybryków synka. Jeszcze zanim w ogóle się rozwiedli, wdawała się w internetowe dyskusje, radząc użytkownikom portali, by "pozamykali mordy". Z tym przesłaniem wystąpiła akurat w Wielkanoc, ale nikt nie docenił jej apelu i żona Zenka... usunęła konto na Facebooku.

Absencja Danuty Martyniuk w internecie nie trwała jednak wybitnie długo. Okazuje się, że żona króla disco polo już wróciła do sieci, obwieszczając to zmianą zdjęcia profilowego. Nowa fotografia jest emanacją stylu i podejścia życiowego Danuty: na bogato, niekoniecznie z klasą. Zdjęcie wykonano najprawdopodobniej przy okazji jakiejś uroczystości rodzinnej (może wesela?), bo Martyniuk stoi wystrojona w łososiową suknię i zieloną sztuczną etolę. Mocny makijaż i złota biżuteria komponują się z filiżanką i torebką ze sztucznych perełek stojącymi na obdrapanym stole. Dookoła stoją inni goście uroczystości ubrani z weselnym sznytem.

Co ciekawe, w znajomych Danuty (ta sekcja jest otwarta) próżno szukać jakiejkolwiek Eweliny, więc żona Zenka chyba nie utrzymuje zbyt ścisłego kontaktu z byłą synową... Dodała za to Faustynę, byłą (i chyba obecną) dziewczynę Daniela, za którą rzekomo nie przepada.

Coś się zmieniło?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(253)
haha
2 lata temu
Faustyna to złota dziewczyna. Jak mówił Danielek za 200 zł zrobi wszystko. Takich znajomych się ceni!
Piszcieotym
2 lata temu
Morawiecki kupił ziemie za bezcen od kardynała Henryka Gulbinowicza, który został skazany i wykluczony przez Watykan
Edek
2 lata temu
ona wygląda jakby była starsza od Zenka o 15 lat!
gość
2 lata temu
Pudel pisze to samo co wczoraj było w super expresie. Wstyd.
gość
2 lata temu
Na tym ostatnim zdjęciu wygląda jakby była po kilku głębszych, albo nawet po całej flaszce!!!!
Najnowsze komentarze (253)
król
2 lata temu
Nie mogę na to patrzeć
macko
2 lata temu
Cholera!!! Otwieram jedna stronę - Zenek! Drugą otwieram Jego zona ... Aż boję się otworzyć konserwę!
Zenon
2 lata temu
a gdzie oni mają maseczki?
SS50
2 lata temu
tej pani juz podziekujemy zapraszamy do muzeum
Irasiad
2 lata temu
Kultura pisem pisana.
mmm
2 lata temu
Boże, co to za imię Faustyna, masakra ja bym zmieniła na inne.
przecież
2 lata temu
...jaka muzyka, taka muza...
oburzona
2 lata temu
Nie wierzę.. Informacja o zmianie zdjęcia profilowego starszej pani na stronie głównej? Żenada. Nie dla tej pani, tylko redaktora i redakcji. Poziom tego portalu ciągle mnie zaskakuje.
tworoger
2 lata temu
Tak wyglada nasza tradycyjna Polska B wyborcow jasnie nam panujacej partii.
obserwator
2 lata temu
kiedyś jak wojsko maszerowało to prowadzący żołnierzy wydawał komendy słoma i siano a wiecie dlaczego ? bo żołnierze pochodzący ze wsi ni w ząb nie umieli maszerować nie rozróżniali lewej nogi od prawej , więc w sztylpy butów wsadzano im do jednego siano a do drugiego słomę i tak rozróżniali z której nogi zaczynać . Nie którym pozostało tak do dziś i słoma wychodzi z butów i nie umieją się nauczyć do dziś co to kultura
1234
2 lata temu
stara kobieta ktora szuka rozrywki, na sile chce byc celebrytka
Barbara
2 lata temu
Dajcie jej w końcu święty spokój. Apropos mody to też zatrudniacie to pisania tych artykułów jakiegoś taniego Armaniego, który nie umie odróżnić sztucznego futra od naturalnego, jak już coś pisze to niech kupi sobie okulary albo poradzi się kogoś kto ma jakiekolwiek pojęcie.. Flaki się przewracają od tych waszych niskich teksikow, poziom dno... Ile mozna
slr
2 lata temu
zenek porzuć to.
jovid
2 lata temu
Zenek tak patrzę i stwierdzam, żę najwyższa pora na zmianę modelu. Zainwestuj w jakąś młodą larwę i "palnij" jej z dwójkę młodych. Daniel spadek po Tobie poprostu roztwoni
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie