Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Edward Miszczak pomstuje na KRRiT za problemy z koncesją TVN7: "Wciąż NA NAS POLUJĄ"

180
Podziel się:

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nadal odmawia udzielenia koncesji naziemnemu kanałowi TVN7. Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak twierdzi, że jest to działanie celowe i nacechowane politycznie. "Tylko widzowie nam zostali".

Edward Miszczak pomstuje na KRRiT za problemy z koncesją TVN7: "Wciąż NA NAS POLUJĄ"
Edward Miszczak krytykuje opieszczałość KRRiT (fot. AKPA)

Saga wojen między TVN-emKrajową Radą Radiofonii i Telewizji jeszcze się nie zakończyła. Odnowienie koncesji do nadawania w Polsce ledwo wywalczył TVN24, a z widmem kryzysu już musi się mierzyć siostrzana stacja - TVN7. O ile KRRiT nie obudzi się z letargu, kanał może przestać istnieć w dotychczasowej formie już 25 lutego. Dla nadawcy jest to bardzo realne zagrożenie, tak więc w próbę ratowania sytuacji zaangażowano nawet samego Edwarda Miszczaka.

Dyrektor programowy TVN pojawił się w środę na kanapie swojego ulubionego programu śniadaniowego, aby zaapelować do widzów o wsparcie. Jako że KRRiT od 23 grudnia 2020 roku ignoruje prośby stacji, mimo iż ta spełniniła wszystkie należyte formalności, Miszczak ma nadzieję, że być może głosy rodaków będą w stanie skłonić urzędników do odpowiedzialnego wypełniania swoich obowiązków.

Zobacz także: Edward Miszczak o wolności mediów

Wczoraj myśleliśmy, że zaczynamy kampanię promocyjną, a wystartowaliśmy z kampanią prośby do naszych widzów, bo tylko oni nam zostali, żeby na adres Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wysyłali maile z prośbą, by nie zabierano tego kanału - mówił w DDTVN Edward Miszczak.

Miszczak zauważył przy tym, że nagonka na jego stację jest co najmniej niezrozumiała, biorąc pod uwagę, jak poważne są inne problemy, z którymi musi na tę chwilę mierzyć się Państwo Polskie.

Wszystko się zmienia: inflacja, pandemia, granica, tylko jedno się nie zmienia: polowanie na TVN. Skończyliśmy historię TVN24, mamy teraz historię TVN7. Nie rozumiem powodów. Kiedyś wiązałem z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji ogromne nadzieje, że będzie regulator, który zbuduje rynek, wesprze te inicjatywy, które nie oszczędzają, nie łamią prawa i robią bardzo dobrą telewizję.

Czy i tym razem Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji zmieni nagle zdanie w sprawie koncesji?

Zobacz także: Kto jest matką Mai Bohosiewicz i najgorsza scena w nowym filmie Vegi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(180)
CHORE PAŃSTWO...
2 lata temu
Telewizje tzw. publiczne, czy komercjalne których nie interesuje dyskryminacja i skazywanie na wykluczenie społeczne obywateli są nikomu niepotrzebne ponieważ głoszą jedynie swoja propagandę....
Hmm
2 lata temu
Teraz w tv nie ma co oglądać. Wszędzie tylko powtórki i multum reklam. A zarówno TVP jak i TVN wyssani są ze człowieczeństwa.
Polak
2 lata temu
nie ma czego ogladać, wieczne powtórki, powinni zlikwidować tę stacje, a w TVN tzw gwiazdy generują koszty i też nie ma czego oglądac.
Polonistka
2 lata temu
Taki prezes, jaka stacja. Nie oglądam Polityki wcale. Nie interesuje mnie to. Nie oglądam TVNu, TVP, Polsatu. Słucham muzyki, przeczytam dobrą książkę. Ta wojna polsko polska, nie ma końca. Putin tylko rączki zaciera i obserwuje. Cwaniak.
takserio
2 lata temu
o olfaktorii- zadzwoncie do gemlord w wawie, grzecznie pana sie spytajcie czy on z olfaktoria dalej wspolpracuje po jej kpinach z bezdomnego i ze jesli tak to szkoda.ja juz to zrobilam. pan byl mily ale wqny.wpiszcie tez w rezenzjach w gugklu.na sharleyu juz cos jest i im to zwrocilam na to uwage, ta pani sie przeprosila i nie wiedziala wcale nic o tym.od razu sprawdzila rezensje.
Najnowsze komentarze (180)
SANDRA
2 lata temu
Przedluzyli koncesje hura tvn7
SANDRA
2 lata temu
Zalezy mi na tym bardzo
Sandra
2 lata temu
Chce zeby przedluzyli koncesje tvn 7
TRUuuuuuuu
2 lata temu
Panie Miszczak karma wraca do waszej tv...zawsze byłem za wolnymi mediami, prawem do wypowiedzi, wolnością słowa i możliwością obrony, ale to jak niszczycie polskie rolnictwo, jak je oczerniacie i pokazuje w swojej tv tendencyjne materiały często sfabrykowane i nawet nie pochodzące z Polski, a ukazane jako sytuacje mające miejsce w naszym kraju jestem za tym by pis dalej Was gnoił, niszczył i nie pozwalał na normalne funkcjonowanie....może wtedy poczujesz Pan to co czują krajowi producenci, których tak niszczycie w swoich materiałach i którym odmawiacie prawa do obrony. WOLNE MEDIA W WASZYM WYKONANIU TO UTOPIAaaaaaaa
TRU
2 lata temu
Panie Miszczak karma wraca do waszej tv...zawsze byłem za wolnymi mediami, prawem do wypowiedzi, wolnością słowa i możliwością obrony, ale to jak niszczycie polskie rolnictwo, jak je oczerniacie i pokazuje w swojej tv tendencyjne materiały często sfabrykowane i nawet nie pochodzące z Polski, a ukazane jako sytuacje mające miejsce w naszym kraju jestem za tym by pis dalej Was gnoił, niszczył i nie pozwalał na normalne funkcjonowanie....może wtedy poczujesz Pan to co czują krajowi producenci, których tak niszczycie w swoich materiałach i którym odmawiacie prawa do obrony. WOLNE MEDIA W WASZYM WYKONANIU TO UTOPIAAaa
PRK
2 lata temu
Panie Miszczak karma wraca do waszej tv...zawsze byłem za wolnymi mediami, prawem do wypowiedzi, wolnością słowa i możliwością obrony, ale to jak niszczycie polskie rolnictwo, jak je oczerniacie i pokazuje w swojej tv tendencyjne materiały często sfabrykowane i nawet nie pochodzące z Polski, a ukazane jako sytuacje mające miejsce w naszym kraju jestem za tym by pis dalej Was gnoił, niszczył i nie pozwalał na normalne funkcjonowanie....może wtedy poczujesz Pan to co czują krajowi producenci, których tak niszczycie w swoich materiałach i którym odmawiacie prawa do obrony. WOLNE MEDIA W WASZYM WYKONANIU TO UTOPIAA
Producent rol...
2 lata temu
Panie Miszczak karma wraca do waszej tv...zawsze byłem za wolnymi mediami, prawem do wypowiedzi, wolnością słowa i możliwością obrony, ale to jak niszczycie polskie rolnictwo, jak je oczerniacie i pokazuje w swojej tv tendencyjne materiały często sfabrykowane i nawet nie pochodzące z Polski, a ukazane jako sytuacje mające miejsce w naszym kraju jestem za tym by pis dalej Was gnoił, niszczył i nie pozwalał na normalne funkcjonowanie....może wtedy poczujesz Pan to co czują krajowi producenci, których tak niszczycie w swoich materiałach i którym odmawiacie prawa do obrony. WOLNE MEDIA W WASZYM WYKONANIU TO UTOPIA
olo
2 lata temu
Dlaczego nie ma problemu z koncesją, radio Maryja ????Bo to średniowieczne poglądy i wyłudzanie pieniedzy od starszych, biednych ludzi !!!Telewizja reżimowa plus Tel. Rydzyka, równa się-- katastrofa !!!!!!A TVN--nu, nie kochają, bo właśnie mądrzy i dociekliwi dziennikarze wykrywaja wszelkie błędy i afery pisowskie !!!`A nieudolny pis-- chciałby mieć zawsze racje !!! A tu niestety !!!
Zusss
2 lata temu
Tvn do likwidacji a Miszczak na emeryturę
Władza
2 lata temu
No i prawidłowo p. Miszczak . Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach, bo porządek musi być
¥¥¥¥¥
2 lata temu
TVN jest telewizją promującą antypolskie wartości.Na święta nie ma żadnych programów związanych z tematyką chrześcijańską to samo dotyczy wydarzeń historycznych.Pustka i promowanie lewackich wartości strajkòw kobiet gdzie ludzie ryczą jakby byli czymś odurzeni że chcą aborcji na życzenie.Còż się dziwić skoro założyciele tej stacji to byli działacze pzpr a duża część dziennikarzy wywodzi się z ideologii komunistycznej.Potomkowie tak jak ojciec Pana Miecugowa podpisał się pod rezolucją potępiającą księży w1953 r którzy zostali zamordowani przez bezpiekę.Nie dawać koncesji tej stacji wynocha do ruskich albo niemcòw.
Barbara
2 lata temu
Niech sobie p Miszczak i cale PO przypomni jak nie chcieli dać koncesji Radiu Maryja,ja nie widzę żadnej różnicy bo jej nie ma.Niech się teraz oni martwią.
.....
2 lata temu
Telewizja TVN to propaganda lewactwa.Część dziennikarzy to byli działacze pzpr I agenci SB.Ojciec Pana Miecugowa razem z Szymborską potępili w 1953 r działalność księży którzy byli zamordowani przez UB.Zabrać koncesje a w ogóle kto dawnym działaczom komunistycznym udzielił koncesji.
1234
2 lata temu
Powinni was zlikwidować.
...
Następna strona