Ivy
|

Eurowizja 2020: W polskich preselekcjach wystąpi zespół Daj To Głośniej!

208 reakcji
0
0
208
Podziel się

Myślicie, że Europa jest gotowa na disco polo?

Eurowizja 2020: W polskich preselekcjach wystąpi zespół Daj To Głośniej!
(Screen z youtube)

W ostatnich miesiącach zespół Daj To Głośniej odniósł niebywały sukces za sprawą skocznej piosenki Mama ostrzegała. Hit odtworzono w serwisie YouTube już prawie sto milionów razy.

Okazuje się, że muzycy z Sycowa mają chrapkę na międzynarodową karierę. Zespół Daj To Głośniej potwierdził właśnie, że weźmie udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2020, która odbędzie się w maju w Rotterdamie. Eliminacje zostaną przeprowadzone w lutym, w specjalnym wydaniu programu Szansa na Sukces.

"Trzymajcie kciuki" - proszą na Facebooku muzycy.

Preselekcje odbędą się w trzech etapach, a zwycięzcę, czyli reprezentanta Polski na Eurowizji 2020, poznamy 23 lutego. Zostanie on wybrany głosami widzów i specjalnego jury.

Biorąc pod uwagę, jaką popularnością piosenka Mama ostrzegała cieszy się w naszym kraju, można przewidywać, że Daj To Głośniej ma spore szanse na wygraną.

208
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(208)
nick
2 tyg. temu
ZNÓW STROJE LUDOWE!? LITOŚCIIIII
piup
2 tyg. temu
eurowizja ma tak wysoki poziom, że nie zdziwię się, jeśli wygrają
KONIEC
2 tyg. temu
a niech wystąpi i tak nie wygra
Mart
2 tyg. temu
o mamo!
hgg
2 tyg. temu
żebyscie sie nie zdziwili, że to moze się udać. Kawałek mocno wpada w ucho, nie jestem fanką disco polo ale na eurowizji może się to sprawdzić patrząc po ubiegłuch latach
Najnowsze komentarze (208)
blanka
1 tyg. temu
o nie... to będzie totalna kompromitacja. Na Eurowizji jest naprawdę wysoki poziom, tam każdy POTRAFI śpiewać
etna
1 tyg. temu
Eurowizja, to nie górne loty, ale nie upadłą tak ni...sko, ta piosen..czyna to d..no
etna
1 tyg. temu
dno, masakra, beznadziejna piosenczyna - z tą eurowizją to żart, tak nisko Polska piosenka nie upadła
Ania
1 tyg. temu
Serio ? Kolejny badziew? Czy ktoś bierze kasę za to, że Polska przegrywa na starcie? Tylu wspaniałych artystów w kraju, np. Monika Urlik, a my coraz to większe ochłapy wystawiamy.
Yo..
1 tyg. temu
07:02 17
Mimi
1 tyg. temu
Piosenka nie zbyt się nadaje na eurowizje słaby wokal itp #sylwiaGrzeszczak powinna jechać z jej wokalem mamy duza szansę na wygraną
Qqq
1 tyg. temu
Jak to wybiorą, to przegraną mamy w kieszeni.
Tom
1 tyg. temu
Super
on32
1 tyg. temu
Polska do wyrzygania będzie na siłe promowała folklor, folk, ludowość.....
Cezary
1 tyg. temu
No czeka zwłaszcza na tą piosenkę!!!
TomuśSakiewka
1 tyg. temu
Szkoda, że nie Zenek... On by wygrał, bo wiecie oczy zielone. Już jutro mocny artykuł w gaziecie polskiej codziennie o niebezpiecznych związkach Dawida Podsiadło
Maria
2 tyg. temu
Uważam że piosenka powinna być rytmiczna,szybka, łatwo wpadająca w ucho ,zmienna nie tylko zwrotka i refren, nie ważne przez kogo będzie wykonywana. A już na pewno bez szans są ambitne piosenki bo to nie ten konkurs. Sylwia Grzeszczak itp będzie porażką. Chyba rzeczywiście ktoś z disco polo miałby największe szanse mimo że nie jestem fanką tego kierunku. Piosenka ma być kolorowa i z dużym show.
TymKo
2 tyg. temu
Nie mogę sluchac tej "piosenki", doprowadza mnie do szału, okropne, wstrętne i żenujące, czy ludzie sa aż tak puści i bezmyślni, ze lubują sie w takiej "muzyce" ? Świat sie kończy! Glębszych wartości chyba juz nie ma.
Maja
2 tyg. temu
To jakiś koszmar!
...
Następna strona