Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|
aktualizacja

Ilona Felicjańska duma o "drodze do szczęścia przez BOLESNĄ prawdę" i wyznaje miłość Paulowi Montanie pod zdjęciem trzewików... (FOTO)

55
Podziel się

Modelka zainspirowała się amerykańskim powiedzeniem o tym, że "nie można kogoś oceniać, dopóki nie przejdzie się mili w jego butach"?

Ilona Felicjańska duma o "drodze do szczęścia przez BOLESNĄ prawdę" i wyznaje miłość Paulowi Montanie pod zdjęciem trzewików... (FOTO)
Montana (Instagram, Instagram)
bDYPwxQl

Ilona Felicjańska pojawia się w mediach głównie w kontekście swojej wyjątkowo burzliwej relacji z biznesmenem Paulem Montaną. Para wydaje się wyzwalać w sobie mało pozytywne instynkty, a w sieci co jakiś czas pojawiają się doniesienia o ich ekscesach.

Fani modelki nie aprobują tej relacji i zwracają uwagę na jej szkodliwość wobec zdrowia i reputacji Ilony. Celebrytka jest jednak ślepo wpatrzona w zawadiackiego partnera i zdaje się nie zauważać żadnych jego wad. Nie przejmuje się też opinią publiczną i dzielnie wspiera partnera, twierdząc, że terapia nie jest im potrzebna.

bDYPwxQn

Paul i Ilona są w sobie tak bardzo zakochani, że postanowili przypieczętować związek i stanąć na ślubnym kobiercu. Para powiedziała sobie "tak" podczas skromnej uroczystości w Londynie, na której pojawili się najbliżsi: rodzina, garstka przyjaciół i fotoreporter.

Modelka znana jest również z filozoficznych przemyśleń, którymi ochoczo dzieli się na Instagramie i Facebooku. Dumała już o "mądrości życiowej, która ją prowadzi", "osobach niekonwencjonalnych niczym nieskończone niebo i ziemia", "podziękowaniach za zęby zdrowe i nie" oraz "szukaniu klucza do szczęścia".

Najwyraźniej poszukiwania wciąż trwają, bo Ilona podzieliła się z fanami kolejną refleksją i wyznaniem miłości dla swojego mężczyzny. Modelka postawiła na ciekawy symbol gorącego uczucia, bowiem wybrała zdjęcie... białych trzewików (ślubnych?)

bDYPwxQt

Droga do szczęścia prowadzi przez prawdę. Prawdę o sobie. Czasem ta prawda bywa trudna i bolesna, ale czy bez poznania i zaakceptowania swoich "cieni" jesteśmy w stanie stać się naprawdę sobą? Czy tylko ukrywamy się pod maskami tego, co "słuszne społecznie”, bo "co inni powiedzą"? Ja idę dalej w poszukiwaniu mojego prawdziwego Ja, potykając się i wstając, poznając swoje jasne i ciemne strony, i każdego dnia dokonując wyboru. Bo to moje życie i zrobię je najpiękniejszym! Droga na szczyt bywa trudna, ale widok z góry jest tego wart! Dziękuję Paul, że towarzyszysz mi w tej drodze, drodze do MIŁOŚCI - napisała poetycznie celebrytka.

Myślicie, że para zmierza wspólnie na odpowiedni szczyt?

bDYPwxQu
bDYPwxQO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(55)
blond bond
rok temu
oni powinni sobie towarzyszyć w drodze na odwyk... w butach czy bez - to patologia.
cytrus
rok temu
Nie chcę krakać, ale to się fatalnie dla niej skończy. Czy ona naprawdę nie ma wokół siebie życzliwych ludzi ? Kiedy patrzę na tego faceta, to widzę jedynie fałsz i cwaniactwo i ani odrobiny ciepłych, szczerych uczuć.
hiena
rok temu
Nie szczuj na Felicjańską, Koba!!! Odwaga potaniała!? Spróbuj poszczuć na RozMajdanową czy tam inną Kurdej-Szatan!
bDYPwxQP
hiena
rok temu
Nie szczuj na Felicjańską, Koba!!! Odwaga potaniała!? Spróbuj poszczuć na RozMajdanową czy tam inną Kurdej-Szatan!
hiena
rok temu
Nie szczuj na Felicjańską, Koba!!! Odwaga potaniała!? Spróbuj poszczuć na RozMajdanową czy tam inną Kurdej-Szatan!
Najnowsze komentarze (55)
prawda
rok temu
Polacy zgorzchnialy narod? Zazdroszcza powodzenia jak i kleski?
rollnick
rok temu
Ilona Montana prawie jak Hanna Montana
Zoe
rok temu
Na Vogule Poland jest opisany lot samolotem i ich stan i zachowanie na pokładzie. Dziwne, ze ich tam w ogóle wpuszczono.
Encepence
rok temu
Widzieliście jej nagie zdjęcia na jego profilu ? Co on z niej robi to ja nie mam pytań
Może
rok temu
Wszyscy mówią jaki to on jest toksyczny, a ona zagubiona. A może to tylko wymysł mediów? Ze zdjęć ze ślubu wynika, że jednym ze świadków był syn Ilony, na kolejnych zdjęciach obaj synowie uśmiechnięci od ucha do ucha. To dorosłe chłopaki i chyba widzą jak naprawdę wygląda sytuacja, a jakoś byli bardzo ucieszeni. No i też nie ma żadnych przyjaciółek, czy zaniepokojonej rodziny.
Xxxx
rok temu
Chyba sa bardzo dopasowani seksualnie😝
....
rok temu
Amerykański przedsiębiorca 😂i bajkopisarka 😂
Kaśka
rok temu
A ja mam ochotę na taki komentarz: ona jest bardzo urodziwa, a on przystojny. Wizualnie bardzo udana para. A co do reszty, to nie wiem co o tym myśleć. Kibicowałam jej po aferze z jazdą po pijanemu, ale teraz nie wiem czy warto było...
bDYPwxQH
Julka
rok temu
Dobrze, że to tylko zdjęcie butów. Mąż z pewnością dołączyłby jakieś jej "wyzwolone i bezpruderyjne" zdjęcie.
Karo.
rok temu
Bardzo uważnie przyglądam się tej historii. Alkoholicy, bliscy osób chorych i terapeuci mają lekcje poglądowa na temat destrukcyjnego działania choroby i niewyobrażalnej demoralizacji. Godność, szacunek starte na pył. Psychopaci , którzy grają role i zatracili poczucie rzeczywistości. Pani Felicjańska podkreślała , że chce udowodnić iż alkoholiczki mogą robić wszystko to co robią ludzie zdrowi. Nie mogą. Gdyby trzezwiala to wiedziałaby, że muszą unikać emocjonalnych związków niszczących poczucie wartości. Może pisać te bzdury , wykwity chorego umysłu ale poniżenie , upodlenie to fakt ponury.
Usa
rok temu
Patologia
AgaZgaga
rok temu
Oni powinni leczyć się nie tylko z alkoholizmu ,ale i z ekshibicjonizmu ,patologia na maxa,tylko jej synów mi żal ,sama jestem matką 18stolatka i nie wyobrażam sobie jak ciężko muszą znosić wybryki swojej chorej matki ,strasznie smutna sytuacja :(
Jbbbb
rok temu
Ona kiedys byla bardzo ladna
Kai
rok temu
Im więcej czytam o tym, jaka to ona jest szczęśliwa, tym bardziej wydaje mi się, że jest odwrotnie.
bDYPwxRj