Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Izabela Janachowska pokazuje synka i TŁUMACZY SIĘ z akcji dla Australii: "Małe gesty mają wielką moc"

256
Podziel się

Celebrytka zdradziła, że Christopher Alexander ma już pierwszy ząbek i przy okazji wyjaśniła, że dlaczego wymyśliła akcję #shoppingforAustralia.

Izabela Janachowska pokazuje synka i TŁUMACZY SIĘ z akcji dla Australii: "Małe gesty mają wielką moc"
(Instagram.com, Instagram)
bDfHdJiZ

W czwartek wieczorem Izabela Janachowska podzieliła się z fanami nagraniem, na którym zachęcała swoich obserwatorów do zaangażowania się w zbiórkę na rzecz płonącej Australii. Celebrytka opatrzyła swój post hashtagiem #shoppingforAustralia, apelując o przeznaczenie na rzecz walki z pożarami równowartości swoich ostatnich zakupów. Sama nie omieszkała przekazać sumy 645 zł, czyli tyle, ile wydała na ostatnie zakupy w perfumerii. "Czelendż" podjęła nominowana przez nią Małgorzata Rozenek. Pomysł naszej rodzimej "ekspertki od ślubów" skrytykowała Karolina Korwin Piotrowska, która zarzuciła obu celebrytkom bezmyślne propagowanie konsumpcjonizmu.

Janachowska bezpośrednio nie odniosła się do tych zarzutów. W zamian za to w sieci zamieściła post, w którym pochwaliła się swoim synkiem, Christopherem Alexandrem, mimochodem nawiązując do zbiórki.

bDfHdJjb

Mój synek zaczyna dziś 9. miesiąc, ma już pierwszy ząbek, a przez to jego uśmiech jest jeszcze bardziej rozczulający niż dotychczas. Jest naszą największą miłością - zaczęła Iza.

Następnie zdecydowała się nawiązać do akcji na rzecz Australii i wyjaśnić swoją motywację.

Marzyliśmy, że pokażemy mu cały świat - piękny, różnorodny, kolorowy i pęka nam serce, że przez działania ludzi nie będzie mógł poznać wielu miejsc, które nas zachwyciły. Wymyśliłam akcję #shoppingforaustralia, bo wierzę, że małe gesty mają wielką moc - drobna kwota, równowartość Waszych ostatnich zakupów, przekazana na walkę z żywiołem w Australii może pomóc uratować wiele istnień. Zróbmy to razem! - zachęca.

Przekonująca?

bDfHdJjh
bDfHdJjC
KOMENTARZE
(256)
znicz
10 miesięcy temu
babie odwaliło myśli że jest z elit bo wyrwała brzydkiego starca co produkuje znicze, wyżej sr.. niż du.. ma
Juki
10 miesięcy temu
I co oni obsypia ta gotówka ogień, żeby zgasł czy jak? Co racja to racja, nadmierna chciwość ludzka, konsumpcjonizm,potrzeba posiadania więcej niż nam potrzeba jest przyczyną wszystkich wojen i niszczenia naszej planety. Zero szacunku do środowiska,.flory, fauny, liczy się tylko zagarnąć jak najwięcej dla siebie. To początek naszego końca...
Fui
10 miesięcy temu
Ale ona zbrzydła. Na tym selfie wygląda jak Rabczewska: długa, pompowana twarz i koszmarne rzęsy.
bDfHdJjD
Hjkl
10 miesięcy temu
Ostatnie zdjęcie!!!!Taka suknia,a pan w japonkach
Ahah
10 miesięcy temu
Zamilcz kijanko ! Co ze staruchem się macasz
Najnowsze komentarze (256)
tina
10 miesięcy temu
Pani Iza to świetna kobieta z wyczuciem stylu,w swoich programach jest profesjonalistką..polecam wszystkim oglądnąć jej program a potem wyciągać pochopne wnioski, kobieta pracuje uczciwe a Was z zazdrości języki świerzbią ...wstyd ,,, Pozdrawiam Pani Izo i życzę wspaniałych ludzi wokół siebie ;))
iza
10 miesięcy temu
Co nas obchodzi jakaś Janachowska ????Znana z tego,że dorwała staruszka, który jest bogaty !!! I ona teraz robi z siebie bogata celebrytkę !! Ani ona ani jej mąz nie zasługują według mnie, na zadna uwage !!! Ani oni urodziwi, ani oni mądrzy !!!! A nigdy nie chciałabym mieć tego pana za męza, chociażby, miał kopalnie złota !!!
Hhbh
10 miesięcy temu
Niech się teraz wytłumaczy z głupiego imienia dziecka
Pluton
10 miesięcy temu
Poleca się złapanie kontaktu z planeta Ziemia ...
Era
10 miesięcy temu
Torebka-plecak wart 20 tys nosi a na Australię wpłaciłam 600 zł. Niech się nie ośmiesza...
Lolek
10 miesięcy temu
Ale cos strasznie jej mąż się posunal
viola
10 miesięcy temu
ta to się lubi lansować ,wszędzie się pcha
gosc
10 miesięcy temu
wyszla za starego milionera z jego kasy korzysta i juz wielka tu gwiazda celebrytka ah i oh,zalosne
bDfHdJjv
michal
10 miesięcy temu
A przez te jego znicze i świeczki to nie niszczy się atmosfera.? Weź sie kobieto ogarnij.
33g
10 miesięcy temu
Dziadek, wnusio i córcia jak ładnie.....
gość
10 miesięcy temu
Tancerce najlepiej wychodzi fikanie nóżkami.
Asia
10 miesięcy temu
jej mąż to chyba w wieku jej ojca...
Emerytka
10 miesięcy temu
Droga Izo sama widzisz że większość naszego społeczeństwa to zawistni i okrutni ludzie!Nienawidzą tylko dlatego że jesteś piękna,bogata i szczęśliwa.To że chcesz pomóc i w jakiej formie nikogo nie obchodzi!Mnie krytykowali za to że pomagam bezdomnym zwierzakom,bo przecież trzeba być popier....żeby łapać,sterylizować i wydawać emeryturę na koty to słowa zagorzałej katoliczki!Izo życzę Ci radości i miłości,jesteście super parą,uwielbiam Twój śmiech👍❤
jugcdz
10 miesięcy temu
No poszczescilo sie prostej dziewuszce , jak on nie kupi sobie kiedys mlodszej to ona moze spedzi to zycie beztrosko
...
Następna strona
bDfHdJjX