Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Joanna Racewicz odpowiada na HEJT po zaszczepieniu 13-letniego syna. "Nie oswoję się z ŻYCZENIAMI ŚMIERCI"

308
Podziel się:

Joanna Racewicz postanowiła zaprezentować światu kilkanaście okrutnych komentarzy, które znalazła na instagramowym profilu po zaszczepieniu syna. Jeden z użytkowników życzył nawet dziennikarce śmierci...

Joanna Racewicz odpowiada na HEJT po zaszczepieniu 13-letniego syna. "Nie oswoję się z ŻYCZENIAMI ŚMIERCI"
Joanna Racewicz odpowiada na niewybredne komentarze internautow (Instagram)
bFdPGDyt

Joanna Racewicz znalazła się ostatnio w centrum zainteresowania mediów. W ubiegłym tygodniu dziennikarka ogłosiła bowiem, że jej 13-letni syn właśnie został zaszczepiony na COVID-19. Jeszcze do niedawna szczepionki przeznaczone były jedynie dla osób powyżej 18. roku życia, aktualnie są one jedna dostępne również dla młodszych roczników. Na Instagramie Racewicz zapewniła, że bezpieczeństwo potomka jest dla niej sprawą nadrzędną, dlatego też zdecydowała się chronić go przed koronawirusem.

Choć Joanna Racewicz we wpisie grzecznie wyprosiła koronasceptyków i miłośników teorii spiskowych ze swojego profilu, nie udało jej się uniknąć słów krytyki, a nawet otwartego hejtu. W środę dziennikarka zamieściła na instagramowym profilu specjalny wpis, w którym odniosła się do niewybrednych komentarzy internautów i przy okazji zaprezentowała światu kilka z nich.

bFdPGDyv

Joanna Racewicz w ogniu krytyki po zaszczepieniu syna - czytam tytuły w kilku portalach. Pochlebia mi uwaga, a próbkę „krytyki” zamieszczam obok. Z podkreśleniem szczególnie ulubionej przeze mnie argumentacji. Przecież to ona jest prawdziwym DNA krytyki, prawda? - rozpoczęła dziennikarka.

Racewicz przyznała, że zaskoczyła ją skala otrzymanego hejtu - w komentarzach trafiła bowiem nawet na życzenia śmierci...

bFdPGDyB

Czy jestem zdruzgotana? NIE. Przyparta do muru siłą przekazu? TEŻ NIE. Zaskoczona impetem? NIEKONIECZNIE. Raczej smutna i zażenowana poziomem wiedzy i rozmiarami „spiskowej” propagandy. O nienawiści już nawet nie mówię. Nie, nie oswoję się z hejtem i życzeniami śmierci. Jeśli autor ma odwagę życzyć mi „zdychania w męczarniach”, niech zmierzy się z życzeniami powrotu do zdrowia, które - tego jestem pewna - na pewno od Was dostanie. Bądźcie zdrowi - zakończyła.

Do postu Joanna Racewicz dołączyła kilkanaście komentarzy otwarcie uderzających w jej decyzję o zaszczepieniu 13-letniego syna - zakreślając na czerwono swoje "ulubione" wpisy. Niektórzy internauci m.in. otwarcie kwestionowali zdolności rodzicielskie dziennikarki, inni natomiast obrzucali ją wyzwiskami i życzyli najgorszego.

I mina pani syna mówi wszystko. Myślałam, że jest pani mądrą kobietą, ale się bardzo pomyliłam. Jeśli rzeczywiście został zaszczepiony, niech Bóg ma go w swej opiece.

Medialna prostytutka.

bFdPGDyC

Kasa się musi zgadzać. Szkoda tylko tego młodego człowieka (...)

To się nazywa samobójstwo i samookaleczenie. Gratuluję wolontaryjnego udziału w dehumanizacji kraju i świata. Faktycznie, dużo jest bezmyślnych ludzi na ziemi.

Szkoda dziecka, że ma taką gł...pią matkę. Bo co to jest za matka, co robi eksperymenty medyczne na swoim dziecku.

Będę wdzięczny, jeżeli zdechniesz w męczarniach

bFdPGDyD

Czyli zaszczepiłaś dziecko, żeby sobie na wakacje polecieć. Dzieci praktycznie nie chorują, a ty piszesz o niebezpieczeństwie? Jesteś zwykłą kretynką i szkoda tylko dziecka

W komentarzach pod postem Racewicz nie zabrakło słów wsparcia od jej obserwatorów. Swoje trzy grosze do dyskusji wtrąciły także Ewa Minge i Joanna Jędrzejczyk.

Kochana, mnie dopiero wyzywali - napisała projektantka.

Wiem Ewuniu i nie zamierzam ukrywać draństwa - odpowiedziała jej Racewicz.

bFdPGDyE

Bądź silna, Joanno - życzyła Jędrzejczyk.

Jestem, Joasiu - zapewniła dziennikarka.

Zobaczcie najnowszy wpis Joanny Racewicz.

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bFdPGDyW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(308)
Anka
7 miesięcy temu
Jestem zszokowana. Jak można pisać coś takiego? Nie zrobiła nic złego.
Gość
7 miesięcy temu
Na Pani miejscu zgłosiłabym sprawę na policję.
obawa
7 miesięcy temu
Niestety internet dał ludziom platformę do wylewania wszystkiego co w sobie noszą. Ale to świadczy o tych ludziach. Można się zgadzać z czymś czy nie, ale teraz się ludziom wydaje, że każdy chce ich opinie na kazdy temat znać. Kiedyś to było ale zamykało się w obrębie kaawy z sąsiadką. Odkąd jest internet i media społecznościowe ludzie pokazują swoje paskudztwo. Co trzeba mieć w sobie, żeby komuś śmierci życzyć bo myśli inaczej niż ty?
bFdPGDyX
Anka
7 miesięcy temu
Dajcie jej spokoj , wystarczająco dużo w życiu przeszła ❤️
Aaaaaaa
7 miesięcy temu
Lepiej napiszcie o Quebo i Natalii że ją na boki robi
Najnowsze komentarze (308)
matka dwóch
7 miesięcy temu
I Wy jesteście matkami? Przeczytałyście chociaż jakiekolwiek dane dot. śmiertelności tego wirusa wśród dzieci i młodzieży? Czytałyście o oficjalnie potwierdzonych powikłaniach m. inn. zapalenie mięśnia sercowego po zgon włącznie? Przepraszam ale jesteście zwyczajnie głupimi babami, które wypowiadają się o szczepieniu tym preparatem po wysłuchaniu dr z tv. Ręce opadają. Współczuje Waszym dzieciom tak głupich rodziców.
Aga
7 miesięcy temu
Katolicki, miłosierny, naród i jeszcze mowimy ze wiara najważniejsza, no wlasnie widac miłość do bliźniego. Rece opadają jakim jesteśmy prostackim narodem.
ewa
7 miesięcy temu
Czy wystawiając ( na hejt !!!)siebie i syna, nie liczyła sie pani , że beda takie opinie ????? Nie rozumiem ludzi--- wszystko, ze swojego zycia wylewaja do mediów--- a potem pretensje !!! Tym bardziej, że oni pani, ani pani syn nikogo nie obchodzicie !!!! Więc po co dzielic sie wszystkim z mediami ????????????
Rozum
7 miesięcy temu
Się ma lub nie ..ale tu trzeba będzie płacić najwyższa cenę bez prolongaty ..
sigi
7 miesięcy temu
ludzie sa beznadziejnie prymitywni... ale po co zaszczepila syna tego sama nie rozumiem....
Gosia
7 miesięcy temu
Niech się pani nie przejmuje zrobiła pani co jest słuszne ci którzy panią krytykują to czysta złośliwość
Antmen
7 miesięcy temu
Chwal się na lewo i prawo kontrowersyjnym temat, miej pretensje o pojazdowe komentarze, to się nazywa chęć atencji....
7789uyrr56
7 miesięcy temu
Co to w ogole za moda pokazywanie jak sie szczepisz?????!!!!!! Zenada dno i wodorosty!!!!
bFdPGDyP
Ani ta Pani a...
7 miesięcy temu
Mnie to nie obchodzi
iza
7 miesięcy temu
Schamiało to nasze społeczeństwo,jak można tak obrażać panią Joannę za to,że zaszczepiła swojego syna.Szczepienia to indywidualna decyzja każdego z nas. Pani Joanno,pozdrawiam serdecznie,niech się Pani nie przejmuje prostackimi wpisami.
Klucz
7 miesięcy temu
Żenujące jak prosto myślący jest nasz naród . Niby wszyscy tacy swieci a tyle nienawiści . Szkoda słów na takie nienawistne komentarze . Tacy nieszczęśliwi jesteście ze tyle jadu w was ? Każdy ma swoje życie o decyduje jak je przeżyje wiec ludzie opanujcie się trochę .
Ffffuuuuu
7 miesięcy temu
Ale chore zdjęcia z synusiem, czy ona jest normalna?
Dobra rada
7 miesięcy temu
Pani Joanno proszę nie czytać tych bzdur i chronić synka przed mediami.
Rena
7 miesięcy temu
Wspaniała kobieta. Syn śliczny. Wiele przeszła. Hejt powinna zgłosić policji. Ludzie w naszym kraju są okropni.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdPGDzI
bFdPGDzJ
bFdPGDzK
bFdPGDzL
bFdPGDzM
bFdPGDzr