Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Johnny Depp jednak może być nazywany "ŻONOBIJCĄ"! Amber Heard triumfuje

74
Podziel się:

Johnny Depp próbował odwołać się od wyroku, w myśl którego nazywanie go "żonobijcą" było zgodne z prawdą, jednak sąd odrzucił jego wniosek. "Dowody były niepodważalne" - grzmi po fakcie Amber Heard w opublikowanym oświadczeniu.

Johnny Depp jednak może być nazywany "ŻONOBIJCĄ"! Amber Heard triumfuje
Johnny Depp jednak może być nazywany "żonobijcą". Amber Heard komentuje (Getty Images)
bEUetXwB

Johnny Depp i Amber Heard od miesięcy goszczą na łamach prasy głównie za sprawą głośnej batalii sądowej. Aktor postanowił wytoczyć proces jednemu z tabloidów, który nazwał go "żonobijcą", a z czym wyraźnie nie zgadzał się sam Depp. W trakcie postępowania sądowego ujawniono jednak wiele szokujących szczegółów z ich burzliwej relacji, które mocno go obciążały.

Wyrok w sprawie Johnny'ego Deppa przeciwko tabloidowi The Sun zapadł w listopadzie zeszłego roku. Orzeczono wtedy, że były partner Amber Heard faktycznie kilkakrotnie zastosował wobec niej przemoc fizyczną, a więc określenie "żonobijca" miało być jak najbardziej na miejscu. Po tym, jak sąd stanął po stronie Amber, aktor oczywiście odwołał się od wyroku.

bEUetXwD
Zobacz także: Johnny Depp i Amber Heard walczą w sądzie

Teraz dowiadujemy się jednak, że próba odwołania się od wyroku przez prawników aktora została odrzucona. Tym samym Johnny Depp przegrał głośną sprawę przeciwko brytyjskiemu tabloidowi, a Sąd Najwyższy nie doszukał się przesłanek do tego, aby nazwanie go "żonobijcą" było zniesławiające i niezgodne z prawdą. Nie stwierdzono też, aby sędzia popełnił jakiekolwiek błędy podczas wydawania wyroku.

bEUetXwJ

Do sprawy szybko odniosła się też sama Amber, która opublikowała krótkie oświadczenie na Instagramie. Czytamy w nim, że jest zadowolona z wyroku, jednak nie był on dla niej zaskoczeniem. Podkreśliła też, że zebrany materiał dowodowy był na tyle silny, że nie mogło być mowy o niedomówieniach.

Jesteśmy zadowolone, ale nie zaskoczone, decyzją sądu o odmówieniu panu Deppowi apelacji. Dowody przedłożone w brytyjskim sądzie były przytłaczające i niepodważalne. Przypomnijmy, że pierwszy wyrok głosił, że pan Depp uderzył Amber co najmniej 12 razy, przez co miała bać się o swoje życie. Niespójne zeznania pana Deppa, spowodowane wieloletnim nadużywaniem środków odurzających, nie zostały uznane za wiarygodne. Wyrok jest prawomocny i głosi jasno, że brytyjscy dziennikarze mogą pisać, że pan Depp jest żonobijcą bez strachu o konsekwencje prawne - czytamy w udostępnionym poście.

Spodziewaliście się takiego finału tej sprawy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, skorzystaj z listy miejsc, w których możesz szukać pomocy. Znajdziesz ją TUTAJ. Pamiętaj! W sytuacji zagrożenia życia zawsze dzwoń na numer alarmowy 112!

bEUetXwK
bEUetXwL
bEUetXxe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(74)
Aga
8 miesięcy temu
To się nazywa mieć oczy w ..... Z Vanessa nigdy się nie ożenił chociaż byli razem kupę lat i mają wspólne dzieci. Nigdy nie powiedziała na niego złego słowa, chociaż wiadomo było że miał problem z używkami. Nawet po rozstaniu była wobec niego w porządku. A tu proszę. Najprawdopodobniej oboje się nawzajem okładali ale sorry Johnny wcale mi Ciebie nie szkoda.
Karma
8 miesięcy temu
Każdy facet w kryzysie wieku średniego powinien trafić na swoją Amber 🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Parvati
8 miesięcy temu
Karma w najlepszym wydaniu!! Zostawił długoletnią partnerkę, matkę swoich dzieci dla jakiejś karierowiczki która woli tak naprawdę kobiety. Nie jest mi go szkoda. Sam sobie wybrał taki los. Jakoś u boku Vanessy odnosił same sukcesy a u boku "wielkiej miłości" same porażki.
bEUetXxf
gość
8 miesięcy temu
Świetny aktor ale, jak widać po jego wyborach i zachowaniu, żałosny facio. Zostawił Vanessę dla kogoś takiego...to po pierwsze. A po drugie rękoczynów w czasie kłótni nic nie tłumaczy - jak była wredna, to po prostu mógł odejść z godnością. Ale widocznie jej nie ma.
Tola
8 miesięcy temu
Myslę że oboje sa siebie warci. W toksycznym zwiazku pełnym agresji, alkoholu i narkotykòw mogło się dziać wszystko.
Najnowsze komentarze (74)
Sikalafą
8 miesięcy temu
Przykre jest, że świat patrzy tylko na płeć. Johnny Depp zbudował moje dzieciństwo, pamiętam jak oglądałem go za dziecka. Serce się kraja mi jak widzę, że Depp jest osądzany za coś, czego nie zrobił. Amber po prostu nie ma dowodów na jego winę, za to Johnny odwrotnie, ma testymonie (zeznania) przeciwko Amber, ma dowody i mimo to jest tym złym. Po prostu Komedia, straciłem resztki szacunku do Amber i całym sercem popieram Johnnego :)
Sophisticatio...
8 miesięcy temu
Nie oceniając tej sprawy przez pryzmat aktualnej mody na oskarżanie sławnych mężczyzn o gwałty lub przemoc sprzed X lat, to jednak zastanawiająca jest mowa ciała zarówno Pani Amber, jak i Pana Johna w sutuacjach, gdy pojawia się ten popularny, aktualnie, temat. Prawdę znają oni sami i może być ona zupełnie inna od tej, którą uznał sąd... Jeśli jednak to John jest ofiarą to jedno trzeba przyznać - Pani Amber zagrała świetną, jeśli nie najlepszą, rolę. Mało tego - prawdopodobnie jedną z najbardziej intratnych, ale osobiście wierzę w karmę i w to, że scenariusz jaki stworzyła w końcu ją spotka. Każda kobieta, jak i mężczyzna, którzy potrafią posunąć się do takich zagrywek powinni w końcu poczuć na sobie prawdziwą przemoc, ból i żyć w strachu. Na nieszczęście, kobiety w tej kwestii mają troszkę gorzej - tutaj nie ma czegoś takiego jak równouprawnienie...
Niestety
8 miesięcy temu
Wiele kobiet lubi i broni przemocowcow, smutne to 😔
hkjhk
8 miesięcy temu
Spuchnięta twarz Amber wiele mówi. Taką twarz mają nałogowcy. Może sobie triumfować, ale kariery i tak nie zrobi. Nikt nie będzie jej obsadzał w głównych rolach, a dziani faceci będą się od niej trzymać z daleka, żeby nie skończyć jak Johnny. A więc tak czy siak jest przegrana. Johnny ma już najlepsze lata za sobą. Nawet jeśli nie odbuduje reputacji została mu jeszcze muzyka.
Zastanawiając...
8 miesięcy temu
Mnie tylko zastanawia dlaczego gdy Dakota Johnson z którą Depp grał w jednym filmie zapytała go co mu się stało w palec, on zażartował, ale później zaczął się trząść jakby ze strachu. Jak dla mnie to było klasyczne zachowanie ofiary. Wątpię, czy agresor przestraszyłby się na myśl o wydarzeniu, które pozbawiło go kawałek palca. A Amber zapytana podczas przesłuchania o "bójki" z mężem uśmiechnęła się jak dumna. Bardzo zastanawiające. Moja mama była ofiarą swojego ojca i na myśl o tyn co robił jej po pijaku też się trzęsła i płakała.
wwww
8 miesięcy temu
Bardzo dobrze. Depp chciał zarobić na dziennikarzach dodatkowe pieniądze i próbował ich uciszyć, a oni pisali prawdę. Potrafił zostawić Vanessę, to tę nową też mógł zostawić, a nie bić. Żadna kobieta mająca twardy charakter nigdy nie będzie jego. To stary, awanturujący się narkoman, a jego fani po dziś dzień mają złudzenia, że to ktoś wyjątkowy, bo go lubili za to jak grał w filmach. Jedno zrobił dobrze, to myślicie, że wszystko robił dobrze. To żaden wasz przyjaciel, tylko koleś oglądany na ekranie telewizora. Nie ma co przesadzać z miłością, bo nawet nigdy nie zamieniliście z nim jednego zdania. Takie to bóstwa, które żyją tylko w waszej wyobraźni, a w rzeczywistości, to mierni śmiertelnicy, którzy jedynie zarabiają więcej od przeciętnych ludzi.
567
8 miesięcy temu
Amber biala bluzka na zdjeciu do kitu
777
8 miesięcy temu
Przemoc slowna i fizyczna u mezczyzn to przejaw kompleksow i bezsilnosci.
bEUetXwX
Dabada
8 miesięcy temu
Kiedy moja mama w obronie podrapała ojcu twarz ludzie żalili się nad nim, że on taki biedny. Kiedy on w domu całe lata znęcał się nad nami nikt nas nie bronił. Sama Amber nie jest dla mnie wiarygodna, ale myślę że Johny nie jest bez winy.
BbB
8 miesięcy temu
Mnie by to nie zdziwiło. Faceci po 40stce często głupieją. Ten kryzys wieku średniego. Kochanki na boku, viagra, alkohol, dragi itd. Co z tego, jeśli facet był dotąd dobrym mężem czy ojcem, ale wchodząc w pewien wiek moze mu odbijać czy wpędzać się w nałogi dla lepszego samopoczucia, które z biegiem czasu okazują się zgubne nie tylko dla niego, ale i dla rodziny. Depp już się zacząl zmieniać jeszcze przed rozstaniem z Vanessą, Brad oficjalnie przyznał się do nałogów, które nie wpływaly dobrze na rodzinę. Fakty, nagrania itd. ale wierne fanki i tak będą stały po stronie idola, chociaż widzą, że nie jest taki, jak kiedyś, a nierzadko same mają w domu faceta z którym muszą się użerać z podobnych powodów. Nawet gdyby sam się przyznał do winy. Nie trzeba takiego Deppa czy Pitta, bo i zwykłych "szaraków" łapią takie stany i niejedna po 10 czy 15 latach małżeństwa stwierdza, że coś się porobiło z jej mężem czy partnerem. Wierzcie mi, że partnerzy osób, które naduzywają alkoholu czy innych substancji są nieraz doprowadzane do granic wytrzymałości, za agresję odpłacają agresją w chwili zalamania nerwowego, przez ich zachowanie, a później jest to im wypominane lub wykorzystywane przeciwko nim, nawet, gdyby się raz zdarzyło np. w trakcie spraw rozwodowych lub przed znajomymi.
Jony 🇵🇱
8 miesięcy temu
Ona miała kochanki ...
Kyle
8 miesięcy temu
Śmieszy mnie to jak to wszyscy są przekonani o niewinności Deppa tak jakby brali czynny udział w sprawie i przeanalizowali dokładnie wszystkie materiały dowodowe. Lol
gość
8 miesięcy temu
Świetny aktor ale, jak widać po jego wyborach i zachowaniu, żałosny facio. Zostawił Vanessę dla kogoś takiego...to po pierwsze. A po drugie rękoczynów w czasie kłótni nic nie tłumaczy - jak była wredna, to po prostu mógł odejść z godnością. Ale widocznie jej nie ma.
A....
8 miesięcy temu
Murem za Johnnym.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUetXxQ
bEUetXxR
bEUetXxS
bEUetXxT
bEUetXxU
bEUetXxz