Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Justin Bieber nie odwoła trasy koncertowej przez koronawirusa. "Jest gotowy do drogi i Hailey całkowicie go wspiera"

167
Podziel się

Gwiazdor nie chce zawieść fanów. Jest jednak gotów na ewentualne ustępstwa.

Justin Bieber nie odwoła trasy koncertowej przez koronawirusa. "Jest gotowy do drogi i Hailey całkowicie go wspiera"
Justin Bieber, Hailey Bieber (Getty Images)
bCOvxwXV

Obecnie cały świat żyje kolejnymi doniesieniami związanymi z pandemią koronawirusa. Choroba rozprzestrzenia się błyskawicznie, a kolejne odnotowane przypadki zarażenia jedynie potęgują i tak już wszechobecną panikę.

Od kilku dni na całym świecie podejmowane są zdecydowane działania, mające ograniczyć szerzenie się wirusa - zamykane są publiczne placówki, takie jak szkoły, uczelnie, kina czy teatry. W Polsce odwoływane są kolejne wydarzenia, mogące przyciągnąć duże skupiska ludzi. Ze względu na zagrożenie koronawirusem w tym roku zrezygnowano z uroczystej gali wręczenia Fryderyków. W piątek władze Polsatu zawiesiły natomiast rywalizację w Tańcu z gwiazdami.

bCOvxwXX

Podczas gdy artyści na całym świecie w obawie przed ewentualnym zakażeniem rezygnują z kolejnych zawodowych aktywności, Justin Bieber nie ma najmniejszego zamiaru odwoływać swoich planów. Piosenkarz w maju ma ruszyć w trasę koncertową promującą jego najnowszy album Changes i aktualnie nie rozważa zmiany terminów występów.

Okazuje się, że decyzję idola nastolatek w pełni popiera jego małżonka Hailey. Jak donosi portal Hollywood Life, modelka martwi się o zdrowie ukochanego, lecz jednocześnie docenia ogrom pracy, który włożył w przygotowania do tournée.

bCOvxwYd

Hailey całkowicie popiera Justina, niezależnie od tego, co postanowi odnośnie swojej trasy Changes, ale jej największymi zmartwieniami są rzecz jasna jego zdrowie i szczęście. Wie, jak ciężko pracował na próbach i ile czasu włożył, żeby uczynić wszystko perfekcyjnym - zdradza źródło portalu.

Hailey rozumie, że Justin nigdy nie chciałby zawieść swoich fanów. Obecnie jego plany się nie zmieniły, wciąż uczestniczy w próbach i wszystko idzie naprzód, dopóki ktoś nie powie mu, że coś należy zmienić. Dopóki jest szczęśliwy i pozostaje bezpieczny, tylko to się liczy - dodaje informator Hollywood Life.

Jak twierdzi kolejne źródło portalu, gwiazdor gotów jest jednak pójść na ustępstwa, jeżeli w którymś miejscu jego koncertów będą nalegali na odwołanie show.

Justin jest gotowy do drogi i Hailey całkowicie go wspiera. Jednak w przypadku, gdy na miejscu koncertu lub w stanie, w którym będą się one odbywały, ktoś będzie nakłaniał go do odwołania show, zastosuje się do zaleceń. Ma zamiar ruszyć w trasę, jeśli będzie to możliwe. Musi obserwować wszystko z dnia na dzień, jeżeli będzie zmuszony zmienić termin koncertu lub go odwołać, zrobi to. Ale jego celem jest ruszenie w trasę - twierdzi informator Hollywood Life.

bCOvxwYe

Myślicie, że Justin podjął dobrą decyzję?

bCOvxwYf
bCOvxwYy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(167)
Gosik
5 miesięcy temu
A ten co, też nie ma na rachunki?
Ppp
5 miesięcy temu
Chyba trasa dla kasy, co ze zdrowiem tych zgromadzonych tam fanów?
Kiki
5 miesięcy temu
Slaba decyzja, nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji
bCOvxwYz
cześć
5 miesięcy temu
Nieodpowiedzialny cymbał, naraża dzieciaki na zarażenie i chce tylko się popisywac na scenie bo wcześniej ćwiczył, no boziuuuu....
Gosc
5 miesięcy temu
To, ze nie odwola trasy nie znaczy, ze sie odbeda, w wiekszosci krajow juz nie ma imprez powyzej 100osob
Najnowsze komentarze (167)
Ktos tam
5 miesięcy temu
Ale ten biber jest brzydki OMG jak cpun wyglada
xxxx
5 miesięcy temu
dupek.
Kamila
5 miesięcy temu
Jeden z normalnych,którym ten cały Koronaświrus nie poprzewracał w głowie.Brawo!
Mon
5 miesięcy temu
On wyglada jak by był zdrowo chory na głowę 😱😣 Naprawdę
Bil
5 miesięcy temu
Szczerze? Jak dla mnie to czub.. Kasa wciąż ta kasa. Wiecznie mało.. Na własne życzenie złapie wirusa. Czy mi byłoby go żal nie absolutnie... Jest świadom co robi.. Puste i żałosne podejście..
Lovcia
5 miesięcy temu
jak patrzę na nich to rzygać mi sie chce😖🤮🤮
MałaCzarna
5 miesięcy temu
Będzie chciał to odwoła w każdej chwili. Dobrze że nie odwołał trasy, brakuje go w Polsce..
Polak
5 miesięcy temu
Chyba jedyny mądry. Większość z was już jest zarażona. Przetrwają tylko najsilniejsi. Selekcja naturalna.
bCOvxwYr
Karo
5 miesięcy temu
Weźcie wy się ludzie opanujcie. Chyba powiedział,że jak będzie trzeba to odwoła,a wy się sracie, że chce dzieci pozarażać..
Artur
5 miesięcy temu
Narkotyki mózg mu zniszczyły..
dvc
5 miesięcy temu
bozia nie dala rozumu ale nasypalapelny leb sieczka
Andrea
5 miesięcy temu
justin bieber jest niezbyt dobrym muzykiem raczej. Nie wiem zresztą co by mnie musiało zmusic zebym poszedl na koncert go ogladac. Jest wiele fajnych zespolow wiec jest z czego wybierac
Art
5 miesięcy temu
Popieram ją w 100% On na pewno się zarazi - oby nie dali rady go wyleczyć
Hiszpanka💃🏽
5 miesięcy temu
Sandzia: Za to jacy ludzie jestescie dzieje się krzywda ,gdy czytam wasze wypowiedzi uważam że Świat i Życie dawno powinno się się skończyć bo nie potrafi człowiek szanować drugiego człowieka a powinnismy się ludzie Kochać .
...
Następna strona
bCOvxwYT