Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Magdalena Ogórek docina Macie na antenie TVP: "Teraz raperom OJCOWIE PISZĄ TEKSTY"

287
Podziel się:

Magdalena Ogórek stwierdziła, że Mata nie potrafi sam napisać tekstu. "To jest takie przykre, bo rap jest takim gatunkiem, który zasługuje na uwagę" - wyznała. Wiedzieliście, że jest fanką gatunku?

Magdalena Ogórek docina Macie na antenie TVP: "Teraz raperom OJCOWIE PISZĄ TEKSTY"
Magdalena Ogórek docina Macie na antenie TVP (AKPA)
bEUSRVsl

Po tym, jak Mata opublikował utwór Patoreakcja, w którym wybrzmiewa tekst "J*bać Telewizję Polską / Jacek Kurski - ch*j ci w dziąsło", można było się spodziewać, że narazi się na krytykę sympatyków obozu rządzącego. Tak też się stało...

Prezes TVP nazwał twórczość Maty "wulgarnymi wynurzeniami", natomiast Krystyna Pawłowicz stwierdziła, że raper jest "brzydki". Z kolei Jarosław Jakimowicz chciał być błyskotliwy i pokusił się o rymowaną ripostę, pisząc: "Jestem raper Mata, teksty pisze mi tata". Podobną retorykę przyjęła jego serdeczna koleżanka ze stacji Magdalena Ogórek. Prowadząca program W tyle wizji docinała Macie na antenie TVP Info. 

bEUSRVsn
Zobacz także: Magdalena Narożna zacznie rapować?

Ogórek dyskutowała w studiu o polskiej muzyce wraz z Wiktorem Świetlikiem. Punktem wyjścia była twórczość Krzysztofa Krawczyka, ale rozmowa szybko zeszła inne tory. Gość wyrażał zaniepokojenie tym, jakie utwory piszą młodzi artyści.

Dramatem są teksty. Wiele utworów Krawczyka to były teksty Kondratowicza. (...) Odwoływano się do polskiej poezji i to nie było obciachem - mówił Świetlik.

bEUSRVst

Prowadząca wówczas weszła mu w słowo.

Teraz raperom ojcowie piszą teksty, nie pokazuję palcem broń Boże Maty - znaczy, nie powiedziałam tego... Tata musi uzupełniać wersy, słabo trochę - wypaliła.

Ogórek "wyoutowała" się też jako fanka Sokoła.

bEUSRVsu

To jest takie przykre, bo rap jest takim gatunkiem, który zasługuje na uwagę. Przecież mamy takich wykonawców rapu, których teksty jednak ruszają człowieka. Taki Mata nie umie sobie sam napisać tekstu, a taki Sokół sobie poradził na przykład - dodała.

Myślicie, że Mata zarapuje coś o Magdzie w następnym utworze?

Zobacz także: MATA ZNÓW W TVP
bEUSRVsv
bEUSRVsO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(287)
Wertyuioasdfg...
8 miesięcy temu
Za to podżeganie do nienawiści powinien siedzieć
Nick
8 miesięcy temu
Akurat tutaj mają rację. Rap w XXI wieku zamienia się w dno
AHA
8 miesięcy temu
Pudel rozsiewa wulgaryzmy i mowe nie......i
bEUSRVsP
Yyyy
8 miesięcy temu
Przeciętny wyborca PO ma twarz Giertycha, fryz Maty i wzrost budki.
Widz1
8 miesięcy temu
Madzia fajna dżaga z niej jest. Jak ktoś zaprzeczy to znaczy że ma kompleks
Najnowsze komentarze (287)
GGG
8 miesięcy temu
Problem w tym że mata nie pisał tego tekstu na jakąś osobę z ulicy tylko do wysoko postawionego człowieka który mógłby załatwic macie papierek
Ziuta 😉
8 miesięcy temu
Ja poproszę o przepis jak kisic ogórki w beczce plastikowej
Ewenement 71
8 miesięcy temu
Mata ..robi .i mówi .co ..lubi ..jak .się .nie podoba .. Nie słuchać ..a ojciec nie pisze jemu tekstów .. Tylko ..inteligentne porady ..Jak ..opluć .kogoś .. Kto .ma ..problem ..do .niego .albo jego bliskich .. Nie narażając się na pozwy ..jednym słowem rozjebał ...szacun Mata
Andzia
8 miesięcy temu
17 mln wyświetleń w tydzień na YouTube. 680tys łapek w górę. 14tys łapek w dół. Większości się jednak spodobało.
😃😃😃😃
8 miesięcy temu
Ile Mata ma centymetrów ......wzrostu?
Geniusz
8 miesięcy temu
Potrafiły same ,jakby na świecie nie było nic ważniejszego tylko ciuchy moda,pieniądze, jakiś rapek, pokory wam wszystkim brakuje
Wyspiański
8 miesięcy temu
Docinała Macie, pokusił się o rymowaną ripostę. Górnolotne definicje zachowania prezenterów TVP, daleko odbiegają do tzw "twórczości" Maty. Szkoda, że po tylu latach edukacji zna tylko wólgarne słowa, które akceptuje jemu (do użycia w "dziele") jego ojciec. Zmarnowane pieniądze na edukację ojca i syna. Trochę żal. ŻENADA
Jedza
8 miesięcy temu
Swoje dziecko bronisz przed mężem straszysz sadami to dlaczego... atakujesz Mate i kasasz jego ojca 😬
bEUSRVsH
iwo
8 miesięcy temu
teraz blondynkom sie wydaje ze sa inteligentne
Frey
8 miesięcy temu
Ale jest brzydki, to fakt.
Chory
8 miesięcy temu
Hah nie od dzisiaj wiadomo że TVP to progran grany pod dyktando władzy wkoncu jest państwowa i żeby niepełnosprawnych było TVN jest za to w dużej mierze lewacki A POLSAT to czasem ciężko powiedzieć za kim stoi ale tak czy tak nie słucham tych bredni z TV bo szkoda na to czasu Ale "Jacek Kurski ty już wiesz co"
Bruno
8 miesięcy temu
Kto tej Pani pisze teksty czyżby Kurski gdyż będąc kandydatką na prezydenta była całkowicie Niemowa.Ani Me Ani Kukuryku.Ale za taką kasę to i mowa wróciła.
Paula
8 miesięcy temu
Ohydna torebka, bo LV to mysli ze jest cool, ogarnij sie chlopie maly.
Bertyn
8 miesięcy temu
Matka wystawa mate
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUSRVtA
bEUSRVtB
bEUSRVtC
bEUSRVtD
bEUSRVtE
bEUSRVtj