Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Magdalena Ogórek lekceważąco o konkurencyjnym formacie Moniki Olejnik: "ŁADNY PROGRAM O MODZIE"

306
Podziel się:

Jednocześnie Magdalena Ogórek zarzuciła Monice Olejnik stronniczość podczas moderowanych przez nią dyskusji w "Kropce nad i". "Tylko dla niepoznaki jest tam dwóch polityków zapraszanych" - kpiła.

Magdalena Ogórek lekceważąco o konkurencyjnym formacie Moniki Olejnik: "ŁADNY PROGRAM O MODZIE"
Magdalena Ogórek wbija szpilę Monice Olejnik. Doczeka się odpowiedzi? (AKPA)
bECfcGqd

Magdalena Ogórek zaczynała polityczną karierę z prawdziwego zdarzenia jako "muza" Leszka Millera w wyborach prezydenckich w 2015 roku. Od tego czasu była kandydatka SLD ostro skręciła w prawo i dziś robi karierę dziennikarską w TVP. Magda współprowadzi program W Kontrze u boku Jarosława Jakimowicza, któremu towarzyszy na antenie i w razie potrzeby pomaga otrzeć łzy.

W mijających dniach medialny spór między TVP i TVN wyraźnie przybrał na sile. Podczas gdy telewizja publiczna próbowała oczerniać drugą ze stacji i jej pracowników, dziennikarze Faktów po prostu puścili fragmenty programów Telewizji Polskiej bez dodatkowego komentarza. Nagranie stało się hitem sieci i jednocześnie kolejnym powodem do wymiany ognia między stacjami.

bECfcGqf
Zobacz także: Katarzyna Lubnauer o starciu z Magdaleną Ogórek. Nie szczędziła mocnych słów

Co ciekawe, szpilę konkurencji postanowiła wbić też właśnie Magdalena Ogórek. W piątkowym wydaniu była lwica lewicy i jej kolega, który w ostatnim czasie ma na głowie nieco większe problemy, postanowili wziąć na celownik Monikę Olejnik i jej format Kropka nad i. Prowadzący W Kontrze wyraźnie silili się na dowcip i ironię, jednak zanim przeszli do sedna, Magda z wyraźną ulgą stwierdziła, że "Borys Budka jeszcze na szczęście nie zlikwidował TVP Info".

bECfcGql

Włączyłam sobie telewizor. Patrzę: Oho, stacja nadaje, czyli jeszcze jesteśmy. Jadę - usilnie ironizowała Ogórek.

Potem jednak ona i jej czarujący współprowadzący przeszli do rzeczy. Magda oczywiście nie wybaczyłaby sobie szansy na wbicie szpili konkurencji, która, jej zdaniem, najwyraźniej nie wypełnia swojej "misji" równie dobrze, jak TVP. Co więcej, jej zdaniem program Moniki Olejnik emitowany w TVN-ie nie ma nic wspólnego z publicystyką i utytułowała go... "programem o modzie".

Dobrze by było, gdyby sobie człowiek mógł oglądać, co chce, prawda Jareczku? Na przykład taki ładny program o modzie leci, nazywa się "Kropka nad i" - drwiła Ogórek.

Tam jest taka pani ładnie wystrojona, ładnie ubrana - wtórował jej Jakimowicz.

bECfcGqm

Człowiek powinien mieć wolność wyboru. Ja na przykład ten program o modzie lubię oglądać - komentowała dalej Magda.

To jednak nie wszystko, bo przedstawicielka mediów publicznych postanowiła zarzucić także koleżance z prywatnej stacji, że jest stronnicza.

Ja kiedyś myślałam, że to jest program o polityce. Ale to tylko dla niepoznaki jest tam dwóch polityków zapraszanych, bo pani cały czas krzyczy na tego z PiS-u, a ten z Platformy mówi przez cały program - skwitowała gorzko.

Wyszło zabawnie?

bECfcGqn
bECfcGqo
bECfcGqG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(306)
63-latek
7 miesięcy temu
Zwiększenie nakładów na psychiatrię musi być w Polsce jednym z najważniejszych priorytetów.
Tohvri
7 miesięcy temu
Olejnik jednak chce być jak amerykańscy dziennikarze - niby wnikliwa i z klasą. Kilka razy oglądałem "Kropkę nad I" i mimo, że nie sympatyzuję z polityką z ŻADNEJ ZE STRON, to patrzyło się na to nieprzyjemnie. Jeden zakrzykuje drugiego, a Pani Olejnik sama kiedyś powiedziała, że kadr jest specjalnie taki, żeby było widać jej modne buty od różnych projektantów. Mnie ona nie przekonuje. Pani Ogórek również. Smutno, że nie ma rzetelnych i normalnych dziennikarzy.
Ciekawostka
7 miesięcy temu
A czy fani Olejnik wiedza, ze mieszka w kamienicy, z której wyrzucili ludzi „bo miało się zawalić” ?? A tak naprawdę był tam remont właśnie dla takich elit :)
bECfcGqH
Nickt
7 miesięcy temu
Prawdą jest format Olejnik w którym jest maksymalnie stronnicza i bezczelna. Ale nazywanie tego programem o modzie jest śmieszne. Zdaje się, że nie warto w ogóle mieć telewizora przy takim stadium rozwoju mediów w PL.
Zła przeszłoś...
7 miesięcy temu
Olejnik AKTA poczytajcie ;)
Najnowsze komentarze (306)
Ews
7 miesięcy temu
Komentarz Ogórek na temat Kropki nad i odpowiada jej poziomowi. Nie sądzę aby mogła cokolwiek mądrego powiedzieć. Jej odbiorcą równy poziomem.
Jan
7 miesięcy temu
Tak patrz ogórek na program i ucz się i mody i prowadzenia programu
Siwy
7 miesięcy temu
A co pani ogórek sobą prezentuję jedynie to że trzymać stronę gdzie lepsza kasa a poglądy w zależności jak wiatr zawieje
🛸 Ufo
7 miesięcy temu
Olejniak weź wypalaj że sceny a Pani Ogórek to piękna poezja dla umysłu i serca super kobieta
Nxnxn
7 miesięcy temu
Akurat program Olejnikowej jest fatalny, dziwi mnie ze jeszcze istnieje. Olejnikowa nie ma za grosz kultury i tylko przekrzykuje rozmówców, nie daje im się wypowiedzieć - totalnie bez sensu.
Gość
7 miesięcy temu
Najlepszy dziennikarz to z TVP Klarenbach on jest wyjątkowy 👍
tte
7 miesięcy temu
co tu komentować super duet Ogórek i Jakimowicz -uha ha,a kto niby oni?
Bacha
7 miesięcy temu
A u pani Ogórek ani o modzie ani o polityce 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bECfcGqz
Taaaaa
7 miesięcy temu
Akram, ajtam ogórkowa taki fajny milf, grosza bym nie wziął.
Goście
7 miesięcy temu
WIDZĘ ZE KOMENTUJĄ SAMI KOMUNISCI A MIALO ICH NIE BYC
Anna
7 miesięcy temu
Taka prawda. Stokrotka przekrzykuje gości, nie ma kultury i fakt, buty łańcuch na szyi to jej symbole. Nic poza tym, chce gości gasić prymitywnym dziennikarstwem, taka to pani, buty i łańcuch.
Rozalia
7 miesięcy temu
Trzeba przyznać, że daleko pani ogórek do pani Moniki. Nie ta liga.
Betany
7 miesięcy temu
Ogórek ta co udaje dziennikarkę.
Hdj
7 miesięcy temu
Cieszę się że ten portal zrezygnował z promowanych komentarzy. W końcu widać co ludzie myślą naprawdę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECfcGrs
bECfcGrt
bECfcGru
bECfcGrv
bECfcGrw
bECfcGrb