Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Marina i Wojtek Szczęsny oklaskują walczącą z pandemią koronawirusa służbę zdrowia (WIDEO)

312
Podziel się

"Okazujemy wdzięczność wszystkim pracownikom służb medycznych, którzy w tym tragicznym czasie ryzykują własne zdrowie, by ratować życie innych" - podkreślają Szczęśni.

Marina i Wojtek Szczęsny oklaskują walczącą z pandemią koronawirusa służbę zdrowia (WIDEO)
Wojtek i Marina oklaskują lekarzy (Instagram, Instagram)
bCwZZsjp

Pandemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwo na całym świecie. Liczba osób zakażonych w kraju wzrosła już do 3834 przypadków, zmarły natomiast 84 osoby [stan na dzień 05.04.2020r., godz. 17:20]. Władze rządzące wprowadzają kolejne obostrzenia, które na celu mają jak najszybsze zahamowanie rozprzestrzeniającej się pandemii.

W walce z koronawirusem szczególnie narażona na niebezpieczeństwo jest, rzecz jasna, służba zdrowia. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni - to oni stają się bohaterami dnia codziennego, znajdując się na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19. Aby okazać im wsparcie, powstała znana już niemal na całym świecie społeczna inicjatywa Owacje dla lekarzy.

bCwZZsjr

Akcja polega na tym, by w każdą niedzielę o godzinie 17 wyjść na balkon czy też podejść do okna, by oklaskami podziękować pracownikom służb medycznych za wkładaną przez nich codzienną pracę w walkę z pandemią. Choć trzeba przyznać, że w Polsce inicjatywa nie zyskała jeszcze zbyt dużej popularności, to jednak poprzez brawa swoją wdzięczność okazuje już coraz więcej osób. W tę niedzielę do tego grona dołączyli Marina i Wojtek Szczęsny.

Łączymy się w owacjach dla lekarzy. W ten sposób okazujemy wdzięczność wszystkim pracownikom służb medycznych, którzy w tym tragicznym czasie ryzykują własne zdrowie, by ratować życie innych - wyznali w opublikowanym na ich profilach w mediach społecznościowych wideo.

bCwZZsjx
bCwZZsjy
bCwZZsjS
KOMENTARZE
(312)
Hmmm
2 miesiące temu
Co nie zmienia faktu że coś w tym świecie jest nie tak że kopacze piłki zarabiają rocznie miliony a lekarze i inni pracujący w służbie zdrowia muszą ciągle się rządu prosić o godne życie.
Kpt
2 miesiące temu
Oklaski faktycznie dużo zmienią...
xyz
2 miesiące temu
Wow. Szczodry gest.
bCwZZsjT
kate
2 miesiące temu
Stoją i klaszczą...Co za ćwoki.
Ann
2 miesiące temu
Ale żenada .... ktoś kto spędza pół życia na nauce a później resztę życia ratując inne życie musi się zastanawiać nad jutrem a ktoś kto kopie piłkę jest ustawiony na całe życie ... ten system chyba gdzieś szwankuje !!!
Najnowsze komentarze (312)
O.n.a.
2 miesiące temu
Żeby się nie zesrali 🤣🤣
Jan
2 miesiące temu
A jeszcze niedawno śmiali się z tego żenada!!
MarinaUkra
2 miesiące temu
Ale pyzucha się zrobiła z Ukrainy naszej
Hssh
2 miesiące temu
Ciekawe, czyj to był pomysł 😂 wyszło jak zwykle. Zenujaco
Tytys
2 miesiące temu
Marina, możesz w końcu śmiało zacząć karierę u Rubika.
Ddss
2 miesiące temu
Dawno się tak z kogoś nie uśmiałam 😂
Inka
2 miesiące temu
Nie jestem pielęgniarką ale pracuje w sklepie i jak widzę te oklaski mam ochotę powiedzieć wsadzcie se je w d..ę gdyby mogła zwiała bym na L4 ale sama nie wiem co mnie trzyma.
ehhhhh
2 miesiące temu
No to wychodzimy na podwórko, na ulice koło domu i KLASZCZEMY, kto nas zauważy?
bCwZZsjL
Olga
2 miesiące temu
Faktycznie za pensje 60 tys miesięcznie muszą myśleć nad jutrem. Wy jesteście jacyś oderwani od rzeczywistości jeśli chodzi o lekarzy. Robicie z nich bohaterów jakby robili to pro bono. Nie mówiąc, że większość z nich zachowuje się bardzo niekukturalnie w stosunku do pacjentów.
Iiiiii
2 miesiące temu
Czy marina nogę ogoliła bo nie jestem na bieżąco
Lol goła baba
2 miesiące temu
Chyba są za bardzo zdrowi i mają czas na te głupotki a mądrość nic do łba nie wchodzi czyny się liczą a nie słowa bo kłapać dziobem to każdy umie a ty mara do chałupy bo wilka złapiesz ha ha
Ooo
2 miesiące temu
Jak Ci się nudzi mery i Shrek pi)łkarzyku to szyć maseczki fartuchy bo klaskać to każdy może a robić nie ma komu lub gotować obiady dla chorych jak tacy cwani jesteście dla mnie spoko jest Robert lewy przekazał kasę na walkę z wirusem i to jest gitara chłop wie gdzie się znajduje i nie jest skąpy
Tral bęc
2 miesiące temu
Czy to Azjatka hym czy ten facet obok to goryl ha ha brawo wy
Aaa
2 miesiące temu
Co za idioci! To jest po prostu debilne:)
...
Następna strona
bCwZZskn