Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Mateusz Morawiecki skomentował słowa Lewandowskiej o ABORCJI! Komentarz SZYBKO USUNĄŁ...

316
Podziel się:

Anna Lewandowska niedawno udzieliła wywiadu na temat aborcji, a jej słowa zauważył nawet Mateusz Morawiecki. Niestety, komentarz szybko usunął...

Mateusz Morawiecki skomentował słowa Lewandowskiej o ABORCJI! Komentarz SZYBKO USUNĄŁ...
Mateusz Morawiecki skomentował słowa Anny Lewandowskiej (AKPA)
bETLybmd

Niedawno Anna Lewandowska udzieliła obszernego wywiadu, w którym wyznała, co sądzi na temat aborcji. Żona piłkarza nie za często wypowiada się na tematy polityczne, więc to "przerwanie milczenia" wzbudziło słuszne zainteresowanie. Lewandowska była cytowana przez wiele portali, także na Facebooku.

Anna Lewandowska w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" zdradziła, że nie zdecydowałaby się na aborcję z wyboru. Niemniej żona Roberta Lewandowskiego solidaryzuje się z maszerującymi w zgromadzeniach ku pamięci Izy z Pszczyna. Gwiazda pod jednym z postów dodała hatszag "Ani jednej więcej", w rozmowie wyrażając też zrozumienie dla kobiet, które podęły decyzję o aborcji.

bETLybmf
Zobacz także: Krzysztof Bosak o tragedii w Pszczynie. „Lekarze wprowadzają w błąd”

Tego jednak nie skojarzył jednak konserwatywny tygodnik "Do Rzeczy", który zacytował wypowiedź Anny Lewandowskiej w zapowiedzi artykułu.

Żona najlepszego polskiego piłkarza w jasny sposób zadeklarowała, że jest przeciwniczką aborcji - czytamy we wpisie konserwatywnego tygodnika na Facebooku.

bETLybml

Pod jednym z postów komentarz zostawił... Mateusz Morawiecki. Premier skomentował zapowiedź artykułu, a jego głos otrzymał ponad 2 tys. reakcji. Co napisał Morawiecki?

To nie jest (tylko) kwestia bycia wierzącym - to jest po prostu etyczne podejście do ludzkiego życia - stwierdził.

Dość szybko doszedł jednak do wniosku, że lepiej będzie, gdy komentarz... usunie.

Żałujecie, że premier nie wdał się w większą dyskusję z użytkownikami Facebooka?

bETLybmm

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

bETLybmn
bETLybmG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(316)
Doświadczona
4 tyg. temu
Aniu, jakbys miała życie przeciętnej Polki, to zrozumiałabyś więcej. Ty nie chodzisz do lekarzy z NFZ. Ani Twoja cała rodzina. Ty nie kupujesz zamienników drogich leków. I gdyby to u Ciebie nastąpiła taka patologia ciąży, to w prywatnej klinice nie dopuściliby do tego, abyś osierociła swoje dzieci.
emmie
4 tyg. temu
Etycznym podejściem do ludzkiego życia jest umożliwienie kobietom decydowania o swoim zdrowiu i reprodukcji.
cziczu
4 tyg. temu
omg pudel,człowiek chce się zrelaksować, wchodzi na pudla, a tam ciągle polityka, lbgt, aborcje, facjata premira. od takich wiadomości to macie główną wp a nie portal o plotkach
bETLybmH
Delilah
4 tyg. temu
Nie jestem fanką tej pani, ale widzę, że w komentarzach jak zwykle hejt. Napisała, że jest przeciwniczką jako osoba wierząca, ale nie wie co by zrobiła stojąc przed takim wyborem i mają już dwie córki, o tym nie zostało wyżej wspomniane :D.
Ioii
4 tyg. temu
Premier siedzi w necie. Ciekawe co ogląda na YouTube.
Najnowsze komentarze (316)
Erem
3 tyg. temu
A on gdzie ma swoją etykę niszcząc polską gospodarkę i rodzime biznesy?
Lolo
4 tyg. temu
Lewandowska kim ty jesteś? Znana dzieki mężowi i robiąca karierę na plecach męża
Alex
4 tyg. temu
Po co ona kłamie,niech lepiej juz się nie wypowiada na żaden temat ! Gdyby jej groziła smierc przy porodzie to na bank usunęła by płód i ratowała siebie! Nie zostawiła by dzieci i męża, nigdy w to nie uwierzę!!! Ale miala ciotke ktora ratowała dzieci w Auschwitz i jak by to wyglądało gdyby powiedziala ze ona na aborcję by się zgodzila ,no i też dba o swoj marketing,bo Lewa musi być czysta beż żadnej skazy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Gościuwa
4 tyg. temu
Zakażmy usuwania komentarzy na Facebooku! Proszę najpierw myśleć, jest tyle innych metod, żeby uniknąć napisania czegoś głupiego! To wbrew etyce i moralności żeby tak bezkarnie usuwać!!!
Jhhg
4 tyg. temu
Bo jakąś żona jakieś piłkarza powiedziała to znaczy że to jest ok?? Ona nie jest żadną wyrocznia
Yegtg
4 tyg. temu
Przestańcie ja obserwować na insta ,straci followersow to nikt o niej wreszcie pisać nie będzie, rany siedziałaby cicho ,jak dudowa.
Anka
4 tyg. temu
Ale to jest prawda. To naprawdę mało ma wspólnego z byciem wierzącym.
Panna
4 tyg. temu
Nie cierpię Lewandowskiej naprawdę, ale jednocześnie zaczynam rozumieć jej wypowiedź, że woli się nie określać w wielu sprawach, bo potem jest to przeinaczane i wykorzystywane przez wielu. Powiedziała jasno: ja bym tego nie zrobiła, ale szanuję to, że ktoś może mieć inne zdanie i jednocześnie nie jest pewna na 100 procent co by zrobiła, gdyby było zagrożone jej życie i tym samym przyszłość córek. Czyli stoi za wyborem i ta jej wypowiedź doceniam. Jednak ledwo otworzyła usta to już ktoś przeinaczył, wyłuskał to co chciał. Propaganda PiS wykorzysta wszystko i wszystkich, zmanipuluje każde słowo.
bETLybmz
Booo
4 tyg. temu
A ta czego tu jeszcze wbija kij w mrowisko 😠 Madrala bo dzieci już urodziła, w prywatnych klinikach,nie musiała się martwić, czy przeżyje, czy otrzyma należytą pomoc, gdy jej stan pogorszy się np. Po co ona się wypowiada wogole? Wiadomo, że nie napisze, że usunęłaby ciążę, bo by byli skończeni Lewandowscy w Polsce.
elo
4 tyg. temu
Lewa zjedz sneakersa
Teresa
4 tyg. temu
Mimo, że bogata, wierząca to jednak nie wierzę, co mówi. Kłamie. Ma warunki i nie rozumie przeciętnego bytu Polek, których nie stać na badania, prywatne kliniki i wyjazdy za granicę aby usunąć chory płód. Jestem wierzącą, mam dorosłe dzieci i wnuki, ale gdyby to mnie spotkało dziś, usunęłabym chory płód. Nie wybrałabym poświęcenia życia swojego i dzieci aby żyć w nędzy dla chorej śmiertelnie istoty. Sama wychowałam dwoje dzieci, mąż uciekł za granicę. Alimenty Sad przyznał 40 zł na dziecko, Państwo umyło się od pomocy i musiałam pracować na dwóch etatach. Aniu, nie wierz w jakim świecie żyjesz z dobrobytu, więc zamilcz w tej kwestii. Twoja wypowiedź jest obłudna.
Prawda😐😐😐�...
4 tyg. temu
Nie zrobilaby tego ale wspiera blyskawice ..szczyt hipokryzji tylko zeby sie czasem nikomu nie narazic postawa tchurza!!! Jak robert z opaska lgbt to samo podejscie
Kitti
4 tyg. temu
Niech każdy pilnuje swojego życia i sumienia. Ja bym nie usunęła ale dlaczego mam mówić innej kobiecie co ma robić? To jej ciało,jej życie, jej sumienie. Zresztą nie oszukujmy się, ktora będzie chciała to usunie, pytanie tylko , czemu trzeba tyle kombinowac
WWWWWWWWWW
4 tyg. temu
Co to za autorytet bym miala patrzec ,co mowi LEWANDOWSKA.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLybns
bETLybnt
bETLybnu
bETLybnv
bETLybnw
bETLybnb