Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Olga Kalicka zachęca do pójścia na wybory: "Czy chcę dalej żyć w kraju, który NIE SZANUJE UCZUĆ moich najbliższych?"

202
Podziel się:

Zbliżająca sę II tura wyborów prezydenckich skłoniła aktorkę do refleksji. Niestety, jej wpis spotkał się z dużym sprzeciwem "fanów". Nie powinna wypowiadać się na takie tematy?

Olga Kalicka zachęca do pójścia na wybory: "Czy chcę dalej żyć w kraju, który NIE SZANUJE UCZUĆ moich najbliższych?"
Olga Kalicka martwi się o przyszłość Polski (Instagram @olgakalicka)
bEKeIVsR

Tegoroczne wybory prezydenckie budzą wśród Polaków ogromne emocje. Po pierwszej turze wiadomo już, że o prezydenturę ostatecznie zawalczą ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda i kandydat PO Rafał Trzaskowski, aktualny prezydent Warszawy.

O tym, że te wybory w szczególny sposób zadecydują o kraju, w jakim będziemy żyć w najbliższych latach przypomina nie tylko nasza akcja #DajGłos, ale również silna reprezentacja celebrytów, którzy jak nigdy wcześniej zaangażowali się w zachęcanie Polaków do wykorzystywania przysługującego im prawa głosu.

bEKeIVsT

Przed drugą turą zaangażowane politycznie gwiazdy też nie zwalniają tempa, a teraz dołączają do nich również celebryci, którzy na co dzień raczej unikają publicznego ujawniania swoich politycznych przekonań.

Zobacz także: Wybory prezydenckie 2020. Ilona Łepkowska przedstawia rady dla rywala Andrzeja Dudy

Do tej grupy należy z pewnością Olga Kalicka, zawodowo związana głównie z TVP. Młoda aktorka w sobotę opublikowała na Instagramie wpis, w którym zachęca do udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich i dzieli się refleksją na temat głosowania:

bEKeIVsZ

Do wyborów prezydenckich pozostał tydzień. Niech to będzie tydzień refleksji... Czy chcę dalej żyć w kraju, który nie szanuje uczuć moich najbliższych? Czy kultura, którą tworzę, ma być wciąż na ostatnim miejscu? - pyta Olga Kalicka. Lubię zmiany, bo to one inspirują i sprawiają, że możemy wciąż iść do przodu i się rozwijać.

Pod wpisem Kalickiej od razu zebrało się kilkadziesiąt komentarzy. Wśród osób, które poparły zdanie aktorki znaleźli się m.in. Mateusz Banasiuk i znana z filmu Sala Samobójców. Hejter Vanessa Alexander.

W punkt - skomentował partner Magdaleny Boczarskiej.

Dobrze mówisz! - dodała aktorka.

bEKeIVta

Niestety, post Olgi przyciągnął też wielu internautów, którzy skrytykowali ją za publiczne komentowanie spraw związanych z polityką:

Nie pojmuję, dlaczego aktorzy uważają, że są autorytetami w sprawach wyborów i poglądów politycznych. To świadczy o wielkich ambicjach, ale wąskich horyzontach. Waszą misją jest granie ról, a nie edukacja polityczna. Duże rozczarowanie, spadam stąd - napisał jeden z "fanów" Kalickiej.

Przestaję obserwować profil. Niestety, coraz częściej można zaobserwować, że osoby, które obecnie mają swoje "5 minut", narzucają innym swoje poglądy polityczne. Ta decyzja ma być indywidualna i anonimowa... Młoda kobieta, a już tak ma pani w głowie nawalone politycznie, by innym narzucać wybór - dodał inny internauta.

Czy Olga rzeczywiście "przesadza", wyrażając publicznie swoje zdanie na temat polskiej polityki?

bEKeIVtb
bEKeIVtu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(202)
aza
rok temu
I vice versa.My też nie chcemy żyć w kraju w którym liczą się tylko celebryci droga paniu.
Leo15
rok temu
Chciałabym aby wszyscy którzy są przeciwni PIS wyartykułowali mi co też takiego dobrego zrobiło PO za czasów ich rządów. Nie byłam zwolennikiem żadnego z obecnych kandydatów ale niestety po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw uważam, że lepszy wróg którego znamy niż wróg którego poznać mamy. Oczywiście każdego decyzja to decyzja indywidualna i mam nadzieje, że każdy podejmie ją we właściwym kierunku bo przeciwżylakowe mamy wolność wyborów. Też jestem po studiach i patrząc na to wszystko mam wrażenie, że ludzie ze wsi są naprawdę więcej wyedukowani niż z miast.
Txuvvuib
rok temu
Przeciez ci influencerzy dostaja kase za te wpisy! Mafashion, szatanowa, teraz ta - wy naprawde ludzicie sie, ze one tak z potrzeby serca? 🤣🤣🤣 przeciez dla nich to bez roznicy: balsam na celulit, krem na hemoroidy, czy kandydat na prezydenta, zareklamuja wszystko! 🤣
bEKeIVtv
Sandra
rok temu
No tak, bo lepiej gdyby jak Marina mówiła, że wybory jej nie interesują... Ludziom nie dogodzisz.
Paula
rok temu
Co zrobił dla nas i dla Polski prezydent Duda jestem w stanie ocenić. A jakie osiągnięcia ma do tej pory Trzaskowski? Spróbujcie sobie uczciwie odpowiedzieć na to pytanie.
Najnowsze komentarze (202)
Baca
rok temu
Duda jeszcze warszawkę nawróci, gdy tylko znów na tron króla wróci!
Olo
rok temu
Edukacja seksualna w Niemczech, polecam wywiad z ks Oko, pt. Cała prawda o geNder, na yt, jest obiektywny...
Gość
rok temu
Gdzie ci artyści którzy byli kreatorami sztuki, kultury, Ci Mistrzowie którzy byli inspiracją, zalążkiem ognikiem dla rozwoju umysłu ciała i ducha?! Którzy potrafili łagodzi obyczaje, przyciągać publikę bez pokazywania d..py i innych części ciała! Gdzie są Oni?! Otóż nie ma i nie będzie ! Taki mamy poziom współczesnych ,,artystów" , którzy bez względu czy są czy nie, jak dla mnie warci są tyle co gdyby ich nie było. Co do samych wyborów prezydenta RP to najważniejsze że oddać głos i spełnić swój obywatelski obowiązek.
Kama
rok temu
Dobrze mówi
tylko PAD
rok temu
Ona tworzy kulturę???? Ona ma mi mówić na kogo mam glosowac?? Panna Nikt
Ann
rok temu
A kim są ludzie którzy ją atakują? W czy aktorka jest gorsza od nauczycielki, lekarki, sprzedawczyni, menadżerki...? Dlaczego ich opinia jest ważniejsza? Polityka jest dla wszystkich. Wszyscy jesteśmy Polakami, żyjemy w tym kraju, zależy nam żeby było tu dobrze, chociaż definicje tego "dobrze" są różne. Dość już mam tego gadania że ludzie show biznesu nie mają prawa się wypowiadać. Każdy ma prawo, a to że aktorka ma więcej followersów niż kasjerka z poczty nic nie zmienia. Większość z nas ma opinie, głośno je wyraża, a czasem też próbuje przekonać do nich innych i mamy wszyscy do tego takie samo prawo i predyspozycje, a to że niektórzy mają za słuchaczy dwoje znajomych przy kawie czy 60 na FB, a inni tysiące fanów absolutnie nie ma znaczenia.
dksAZ
rok temu
Który z kandydatów nazywa się "refleksja"?
Domino
rok temu
Kobieta nie rozumie , że kraj to społeczność a nie prezydent. Wybory prezydenckie nie zmieniają kraju ani spoleczenstwa ! Jedno jest pewne, głową państwa nie może być osoba, która pisaka donosy i rezolucje potępiające własną Ojczyzna. Polska, to społeczeństwo a nie prezydent i rząd. Jak ktoś nie chce żyć w takim kraju to droga wolna. Aktorzy i celebryci nie są dla nas autorytetami !
bEKeIVtn
Gal anonim
rok temu
Ludzie odpowiedzcie sobie na pytanie, co PO zrobiło przez 8 lat? Nie twierdzę, że PiS to samo dobro. Ale generalnie jak patrzy się na ludzi to nikt nie przymiera głodem, większość stać na godne życie. Mam wyższe wykształcenie i za czasów PO nie miałam szans na pracę w wyuczonym zawodzie. Teraz żyje mi się zdecydowanie lepiej. Nie chcę,aby dwójka moim dzieci uczyła się o sexie na lekcjach prowadzonych przez Bóg wie kogo. To ja jestem rodzicem i to ja chcę decydować co i kiedy im na ten temat powiem. Dla mnie obecnie tylko Duda gwarantuje niezachwianie godności i wartości rodziny.
Poeta
rok temu
W serialu Rodzinka.pl często myliłem ją Gąsiewską ale i ona jest śliczna!
ppp
rok temu
jeżeli kosciól nawołuje do głosowania na prawych i sprawiedliwych to dlaczego wyborcy Trzaskowskiego się oburzają :)
blehhh
rok temu
Wszyscy jacyś przewrażliwienie jesteście co powtarzacie te brednie po tych prostytutkach. Mój kraj SZANUJE UCZUCIA MOJE I NAJBLIŻSZYCH, czasem może inni w tym kraju bezczeszczą święte symbole - celebrzy wkładają flagi w kupy, drą biblie, rysują waginy na hostii ale to tylko potwierdza, że te przewrażliwione artystyczne dusze żyją w zakłamaniu. Niech te wybory się już skończą bo żyć się odechciewa.
Stoplgtb
rok temu
Nie mam nic przeciw mniejszości lgtb, ale też nie chcę aby "promowano" homosexualizm, nietypowe zachowania sexualne, czy możliwość zmian płci obowiązkowo w szkole. Wychowanie sexualne tak, ale przez specjalistów, a nie pseudo latarników ze środowisk mniejszości sexualnej.
Kazia
rok temu
Widze ze wszystkie rece na poklad , Od “wiekowej” modelki - jednej miny do aktorecZki jednego show.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKeIVug
bEKeIVuh
bEKeIVui
bEKeIVuj
bEKeIVuk
bEKeIVtP