Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

Paulina Krupińska zabawia się... FILTREM Z PREZYDENTEM ZEŁENSKIM

Podziel się:

Podczas gdy nad głowami Ukraińców latają bomby, Paulina Krupińska śmieszkuje sobie, doklejając się wirtualnie do Wołodymyra Zełenskiego i obwieszczając, że "go kocha". Z "zabawnego" filtra skorzystała też Sonia Bohosiewicz. Mamy faworytki do żenady roku?

Paulina Krupińska zabawia się... FILTREM Z PREZYDENTEM ZEŁENSKIM
Paulina Krupińska śmieszkuje z wojny (AKPA, Instagram)

Dokładnie dwa tygodnie temu na Ukrainę spadły pierwsze rosyjskie bomby i od tamtej chwili życie Ukraińców zamieniło się w koszmar.

Wojna z każdym dniem staje się coraz bardziej krwawa. Rosyjskie wojska, napotykając na niespodziewanie silny opór, stają się niezwykle brutalne wobec cywilów. Słyszymy o bombardowaniu szpitali położniczych, odcinaniu ludzi od wody i prądu, ostrzałach przy próbie ucieczki i coraz większej liczbie zabitych, w tym również dzieci.

Ktoś, kto tego nie przeżył, może mieć problem z wyobrażeniem sobie w pełni takiego piekła na Ziemi, ale nawet osoby z niską empatią powinny chyba czuć, że to nie temat do żartów.

Takich hamulców moralnych nie ma najwyraźniej Paulina Krupińska, która postanowiła zabawić się na Instagramie... filtrem z Wołodymyrem Zełenskim. Beztroska celebrytka wirtualnie "dokleiła się" do prezydenta Ukrainy, który stojąc za nią, obejmuje ją rękami. Krupińska ogłasza, że "kocha go".

Zobacz także: Ławrow grozi pomagającym Ukrainie państwom. "On jest zmęczony sobą i swoim cynizmem"

Wołodymyr Zełenski w ostatnich dniach stał się symbolem bohaterstwa narodu ukraińskiego, zagrzewając obywateli do walki z okupantem i desperacko prosząc o pomoc od reszty świata. W jednym z przemówień prezydent ujawnił, że jest głównym celem Rosjan. Każdego dnia budzi się ze świadomością, że może nie przeżyć.

Chcą zniszczenia Ukrainy politycznie poprzez śmierć szefa państwa - powiedział, dodając, że "celem numer dwa jest jego rodzina".

Internauci zastanawiają się, jak w takiej sytuacji może przyjść komuś do głowy robienie sobie tak infantylnych żartów, jak zrobiła Krupińska.

Tam ludzie giną, a tu robią sobie z tego show; Nie wolno robić sobie cyrków z wojny; Cóż za żałosne stworzenie - pisali pod "zabawnym" filmikiem Pauliny.

Wideo zniknęło już z sieci, ale zostały screeny. Co ciekawe, Krupińska nie jest jedyną celebrytką, która postanowiła pobawić się w ten sposób. Z filtra skorzystała też Sonia Bohosiewicz.

Wychodzę z pościeli, lecę na próbę i na koncert. Kto może niech wpada. Będziesz? - pyta Zełenskiego "uwieszonego" na jej szyi. Warto pamiętać, że pierwowzorem filtra z Zełenskim była... postać Shreka, od którego zaczął się szał na podobną zabawę.

Posługiwanie się tego typu "zabawnymi" filtrami dziwi tym bardziej, że zarówno Krupińska, jak i Bohosiewicz deklarują pomoc i wsparcie dla Ukrainy. Nie wydaje nam się, by w taki sposób trzeba było zwracać uwagę na inicjatywy pomocowe...

Mocne kandydatki do żenady roku?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl