Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Piotr Gąsowski gorzko o poczynaniach Andrzeja Dudy: "Niekompetentne, szkodliwe, ŻAŁOSNE"

292
Podziel się:

Piotr Gąsowski dołączył do grona osób publicznych, które bynajmniej nie kryją się ze swoimi odczuciami co do afery wokół tak zwanego "lex Tusk", które kilka dni po podpisaniu planuje nowelizować Prezydent Andrzej Duda. "Tego się już nigdy nie da zatuszować!" - ostrzega głowę państwa.

Piotr Gąsowski gorzko o poczynaniach Andrzeja Dudy: "Niekompetentne, szkodliwe, ŻAŁOSNE"
Piotr Gąsowski w mocnych słowach o Prezydencie Andrzeju Dudzie (fot. AKPA)

Miarka się już chyba przebrała. Nawet te gwiazdy, które do tej pory konsekwentnie nabierały wody w usta, nie chcąc prowokować dalszych niepokojów wśród opinii publicznej, przestały już gryźć się w język, jeśli chodzi o politykę. Kroplą, która przelała czarę goryczy, okazała się w tym przypadku niezwykle kontrowersyjna ustawa "lex Tusk", która w praktyce mogłaby kompletnie zdestabilizować trójpodział władzy w Polsce i zezwolić rządowi na eliminowanie politycznych przeciwników. Prezydent Andrzej Duda najpierw ustawę błyskawicznie podpisał, a dopiero później zreflektował się, że wypadałoby wprowadzić do niej nieco poprawek. To zainspirowało Piotra Gąsowskiego, do wysmarowania na Instagramie laurki dla Prezydenta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To będzie trybunał “małych ludzi”. Ekspert o komisji ds. rosyjskich wpływów

Piotr Gąsowski w mocnych słowach o Andrzeju Dudzie

Piotr Gąsowski zarzuca prezydentowi, że nie traktuje swoich obowiązków wystarczająco poważnie i bezrefleksyjnie podporządkowuje się instrukcjom "Naczelnika z Nowogrodzkiej". Jak nietrudno się domyślić, showmanowi chodziło tu o Jarosława Kaczyńskiego.

Przyszedł taki czas, ze już nie chce by grzecznym rozmówcą, tłumaczącym, iż koloryt tego świata polega m.in. na różnorodności poglądów. Nadal tak uważam, ale nie o poglądy tu chodzi tylko o podstawowa przyzwoitość! Pan Prezydent, którego nie wybierałem, ale jako obywatel demokratycznego kraju, uszanowałem wybór większości moich Rodaków, spowodować bezpowrotną utratę szacunku...do samego siebie… Utratę szacunku osób, którym bliskie są idee demokratyczne. Utratę szacunku prawników, konstytucjonalistów, a co istotne... utratę wielu jego sympatyków. Pan doktor prawa administracyjnego, podpisuje ustawę, której nawet nie miał szansy przeczytać ze zrozumieniem...

Zanim Pan Prezydent zrozumiał, o co chodzi, uległ presji Naczelnika z Nowogrodzkiej... Nie byłoby w tym niczego strasznego, gdyby ten doktor prawa nie był... naszym Prezydentem! Prezydentem RP! Gdyby ta ustawa była konstytucyjna! Gdyby była mądra i pożyteczna... I gdyby tak się Pan Prezydent nie spieszył! Miał przecież na to 21 dni! Ale nasz Naczelnik nakazał zrobić to już i koniec! Przecież trzeba było zniszczyć obsesyjnego wroga Naczelnika, "niemieckiego namiestnika" i "ruskiego agenta" Tuska!

Piotr Gąsowski krytykuje "lex Tusk"

Dalej Gąsowski jeszcze bardziej rozwinął się z barwnymi porównaniami. Nie omieszkał też zarzucić Prezydentowi RP niekompetencji i działania na szkodę państwa.

Co miał zrobić, biedny Pan Prezydent jako Mieszkaniec "Największego Piórnika", który mieści się przy Krakowskim Przedmieściu?! Wziął i podpisał! Po czym okazało się, ze tusz się rozlał, powstał "kleks" za "kleksem"! Pan Prezydent, przerażony skalą tej "powodzi", postanowił "wyczyścić te kleksy" czyli... tak samo jak bezmyślnie podpisał tak teraz szybko, po trzech dniach "znowelizował", czyli zawetował, podpisaną przez siebie ustawę! Ale tych "kleksów" już się nie wyczyści i nie zmaże! Tego rozlanego tuszu, nie da się zatuszować. Nigdy!

To jest postępowanie niegodne, niekompetentne, szkodliwe, nieodpowiedzialne, niemądre i takie... żałosne! Nie jest Pan "niezłomny" jak Pan deklarował! Zresztą, nigdy Pan nie był! (…) Panie Prezydencie! Wstyd! I mówię to ze szczerym, obywatelskim bólem! Mimo wszystko pomacham Panu z trasy marszu, 4. czerwca, bo nadal jest Pan (niestety) Prezydentem mojego Kraju - czytamy na oficjalnym profilu Gąsowskiego na Instagramie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(292)
Tyle
4 miesiące temu
Z komisją czy bez komisji prawda i tak wyjdzie na jaw I wtedy zobaczymy . Kwestia czasu
xxx
4 miesiące temu
tego gościa to kojarzę z dwóch rzeczy po pierwsze jest wielbicielem kotletów po drugie narzekał, że w samolocie ktoś brzydko pachnie
aboco
4 miesiące temu
gąsowski wypowiada się o utracie czegoś, czego nigdy nie miał i mieć nie będzie ... kolejny tzw. "artysta" robi za wyrocznię ...
Nickola
4 miesiące temu
Jak za prlu-u... Komedianci muszą wiedzieć, co mówić, żeby kontrakcik tu, kontrakcik tam...
Asad
4 miesiące temu
Jak dla mnie aktorzy i ci wszyscy z szeroko pojętej sztuki powinni zamknąć twarze i nie odzywać się publicznie na tematy,których nie rozumieją. Nie są żadnymi autorytetami, g.... ludzi obchodzi ich zdanie a poza tym odnoszą korzyści z rządzenia PiS - tarcze i dofinansowania, niższe podatki o połowę względem tego co powinni i z racji bycia artysta (jakim ku..... artystą?!) i wiele innych... Nie dzieje im się żadna krzywda, ich wolności nie są ograniczone co widać w jakim stylu i co przekazują swoim fanom i słuchaczom.
Najnowsze komentarze (292)
Rozsądny
3 miesiące temu
Pan Piotr Gąsowski jest znany z tego, że ... jest znany. Reszta jest milczeniem. A Pani Kasia (Katarzyna?) Tusk niech nie narzeka, że ktoś chce zniszczyć jej tatę. On sam się niszczy. Czyżby ten swoisty język "miłości" przywiódł z UE? Raczej nie. Ten język utkwił mu w gardle po przegranych wyborach w 2005 r., prezydenckich i parlamentarnych i cały czas go dusi.
anna
3 miesiące temu
gasowski to artysta i ta Hania to tez artystka kiczu
M16
4 miesiące temu
Tak czy siak podatnik za wszystko zapłaci... KU CHWALE OJCZYZNY !
Gość
4 miesiące temu
Mówi tak jakby właśnie zjadł bardzo duży kotlet
praworządnie
4 miesiące temu
postkomunie odebrać prawo głosu
szczery
4 miesiące temu
Gąsowski był najlepszy jako salowy Basen. I niech się tego trzyma.
Taaa
4 miesiące temu
Nie lubię dudy ale o aktorskie Gąsa to samo można napisać
cdn
4 miesiące temu
Jak to śpiewali " Wszyscy artyści to prost....ki."
🙈🙈🙈
4 miesiące temu
Gąs a jak tam kotleciki? Chyba na głodzie jesteś
prochy
4 miesiące temu
Oj pudel pudel ! ale autorytet ! diler celebrytow sie klania
Mija
4 miesiące temu
Zostań facet przy swoich wygłupach na scenie - to twoje miejsce i pchaj nisiagi w nieswoje sprawy, na których się nie znasz. Komediant.
Ania
4 miesiące temu
Dejcie że siana ludzie. Każdy normalny człowiek będzie głosował na PiS tak czy siak. Choćby ze względu na 1. kadencję, na to jak wyglądała. Szkoda waszej pary
hhmm
4 miesiące temu
Widać że mądrzy ludzie już nie zaglądają na to forum
ZXC
4 miesiące temu
Piotrek zawsze wiedział gdzie konfitury
...
Następna strona