Trwa ładowanie...
Przejdź na
Maks
|
aktualizacja

Policja zatrzymała Antoniemu Królikowskiemu PRAWO JAZDY!

171
Podziel się:

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, w miniony weekend podczas zdarzenia z Antonim Królikowskim policja zdecydowała się zatrzymać prawo jazdy aktora.

Policja zatrzymała Antoniemu Królikowskiemu PRAWO JAZDY!
Antoni Królikowski (AKPA)

W sobotę Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję, która przebadała aktora alkomatem, gdyż, jak twierdzą funkcjonariusze, istniały "uzasadnione" powody, by zakładać, że samochodem kieruje osoba w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało jednak, że aktor jest trzeźwy.

Przeprowadzono również test na obecność narkotyków, który wyszedł pozytywnie. Gwiazdor odniósł się do całej sprawy na Instagramie, publikując oświadczenie, w którym podkreślił, że nie zażywa on narkotyków.

Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopii. Chciałbym zaznaczyć, że nie zażywam narkotyków, co wykazały dzisiejsze testy, więc bardzo proszę o zaprzestanie pomówień - mogliśmy przeczytać na InstaStory.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Julia Wieniawa żali się, że nie może wypocząć w Polsce: "Jak małpka w zoo"

Antoni Królikowski bez prawa jazdy

Jak teraz informuje PAP, policjanci zatrzymali prawo jazdy Królikowskiego do czasu wyjaśnienia całej sprawy.

Podczas interwencji policjantów zatrzymano również prawo jazdy mężczyźnie - powiedziała PAP oficer prasowy nadkom. Marta Sulowska z KRP IV. Policjantka wyznała również, że wciąż prowadzone jest postępowanie w tej sprawie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(171)
Nnn
7 miesięcy temu
Bardzo dobrze, prawo powinno być takie samo dla każdego. Może troszkę pokory ten Pan nabierze
Hehehe
7 miesięcy temu
Teraz Grażyna będzie go wozić, bo izda też się boi że ja przebadają
buch atlantyk
7 miesięcy temu
Po substancjach zabronionych przeważnie zabierają.
Xdd
7 miesięcy temu
Doigrał się
Ygnkf.gukfdn
7 miesięcy temu
No i b.dobrze 👍
Najnowsze komentarze (171)
Putanie
7 miesięcy temu
Czy jak by go pozbawili praw rodzicielskich to musi nadal płacić alimenty?
Hmmm
7 miesięcy temu
Najbardziej zyskuje na tym Izda: da jej na kurs prawa jazdy, nie widział się z Ex, możliwe że ograniczy to jego kontakty z synem. Izda miała najwiecej co zyskania na zgłoszeniu
Pitttt
7 miesięcy temu
Grażyna siedzi cicho… Co za zmiana!
Anka
7 miesięcy temu
Zgłoszenie na policję, że ktoś pod wpływem czegoś (alko, narko, leki) wsiada za kierownicę jest OBYWATELSKIM OBOWIĄZKIEM. Każdy kto ma sumienie i jest odpowiedzialny powinien zgłaszać takie przypadki. Tak samo awantury domowe sąsiadów gdzie słychać odgłosy przemocy fizycznej lub słownej, o płaczu dzieci nie wspominając. Ludzie, co z wami? Znieczulica, a później wyrzuty sumienia do końca życia
Chinczyk
7 miesięcy temu
On w rodzinie ma prawników. I w jakimś sądzie. Pomogą bez wahania
konrad
7 miesięcy temu
Przez pewien czas musiałem brać leki, po których nie było wskazane prowadzenie pojazdów. Z samochodu przesiadłem się do tramwaju, autobusu, czasem taxi. Ograniczenie reakcji możne przecież doprowadzić do tragedii. Nie wnikam, z jakich przyczyn Królikowski brał "maryśkę". Przeraża mnie tylko totalny brak odpowiedzialności tego człowieka.
Onona
7 miesięcy temu
A może to jednak ustawka co dziwne kontrola pod domem to nie dzieje się przypadkowo.
Lola
7 miesięcy temu
Pomijając fakt czy medyczna, czy nie, prowadzić po niej nie wolno. Najbardziej interesujące jest jednak to czy Antoś dorabia ideologię, czy miał recepty. A to akurat można sprawdzić.
Adab
7 miesięcy temu
A ja uważam,,że to niekoniecznie Opozda musiała zadzwonić.Mogl to zrobić każdy. Rano po obejrzeć jego posta na IG z połamanym casem na telefon i wybałuszonymi oczami, pomyślałam -Matko,ale koles się naćpał
Gość
7 miesięcy temu
I bardzo dobrze! Koniec bezkarności! Lecznicza marihuana nie jest usprawiedliwieniem na prowadzenie pojazdu pod jej wpływem. Nikt nie broni mu jej zażywać, byle nie pchał się za kółko, bo ktoś inny może ucierpieć na spotkaniu z celebrytą i średnio go ucieszy tłumaczenie, że była lecznicza jak wyląduje w szpitalu albo w trumnie...
POLA
7 miesięcy temu
a co na to mamusia
Asa
7 miesięcy temu
Jednak istnieje jakas sprawiedliwosc na swiecie
????
7 miesięcy temu
Kto nigdy z policjantów nie jeździł naćpany ani naje....y niech pierwszy rzuci kamieniem.
NNN
7 miesięcy temu
i co biedny Antos pewnie znow nie rozumie co sie stalo i czemu. Porazka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie