Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Maffashion odpowiada menedżerce Karoliny Pisarek: "Nie wciągaj mnie na siłę w WYIMAGINOWANY konflikt"

154
Podziel się

Menedżerka Karoliny Pisarek zasugerowała ostatnio, że Maffashion rozpuściła plotki, jakoby modelka dostała angaż w dużej kampanii reklamowej tylko dzięki rezygnacji Kuczyńskiej. Nadążacie?

Maffashion odpowiada menedżerce Karoliny Pisarek: "Nie wciągaj mnie na siłę w WYIMAGINOWANY konflikt"
Maffashion odpowiada na krytykę menedżerki Karoliny Pisarek (akpa)
bDyUSsfF

Maffashion bez wątpienia nie może ostatnio narzekać na nudę. We wrześniu blogerka i Sebastian Fabijański powitali na świecie swojego pierwszego potomka. Wychowanie potomka Maff na co dzień łączy więc z zawodowymi obowiązkami - prowadzeniem własnej marki modowej i kolejnymi sesjami zdjęciowymi.

Jakiś czas temu Maffashion na swoim instagramowym profilu zdradziła, że zmuszona była odrzucić ofertę udziału w globalnej kampanii reklamowej pewnej znanej marki w Paryżu. Blogerka przyznała, że choć propozycja była kusząca, pojawiło się w niej zbyt wiele niewiadomych.

Nie było informacji o koncepcji, wyglądzie kampanii, a sam produkt także był nieznany. Kluczowym dla mnie jednak było to, iż Francja upierała się na całkowity brak autoryzacji, czyli nie miałabym żadnej kontroli nad swoim wizerunkiem (...) - zdradziła Kozaczkowi.

bDyUSsfH

Ostatnio angażem w międzynarodowej kampanii, właśnie we francuskiej stolicy, ze łzami w oczach pochwaliła się w sieci Karolina Pisarek. W mediach szybko pojawiły się spekulacje, że modelka na swoim instagramie relacjonuje ujęcia zza kulis tego samego projektu, w którym udziału odmówiła Maff. Menedżerka Pisarek w oświadczeniu przesłanym Kozaczkowi nie tylko stanowczo zaprzeczyła plotkom, lecz również otwarcie uderzyła Kuczyńską, przy okazji wychwalając podopieczną pod same niebiosa.

W nocy z poniedziałku na wtorek selfie-monolog na temat swoich prawie-dokonań w międzynarodowej branży beauty na rok 2021 wygłosiła w sieci popularna blogerka modowa (...) To ponoć nie pierwszy raz, gdy za kulisami wspomina o osobach z otoczenia mojej agencji. (...) Prawdopodobnie pod wpływem nieprawdziwych informacji, publicznie zasugerowała, że znany z gustu i wyrafinowanego stylu francuski gigant kosmetyczny zatrudnił do najnowszej kampanii odnoszącą sukcesy, młodą, naturalnie prezentującą się blond topmodelkę z mojej agencji rzekomo dzięki blogerce lub tylko dlatego, że ona sama z kontraktu zrezygnowała – twierdzi Małgorzata Leitner.

bDyUSsfN

Menedżerka modelki podkreśliła również, że wybór ambasadora znanych marek trwa długie tygodnie, a tego typu umowy negocjowane są nawet z rocznym wyprzedzeniem. Po chwili ponownie uderzyła także w Kuczyńską.

Obejrzeliśmy właśnie walkę, w której liczył się tylko blogerski fame, zobaczyliśmy mijanie się z prawdą dla przyciągnięcia uwagi i nabicia clicków stories za cenę odebrania innej dziewczynie radości z realizowania swoich marzeń. Tak jest gdy ambicje i złość wygrywają z zasadą fair play - czytamy w komentarzu Leitner.

Na odpowiedź Maffashion nie trzeba było długo czekać. Do całej sprawy blogerka odniosła się w środę na swoim Insta Story.

Szanowna Gosiu. Ja nie odbieram nikomu radości, nie uderzam w nikogo. Powiedziałam, dlaczego ja (!) zrezygnowałam z propozycji. Ba! Nigdzie nie mówię, że ktoś polecał za mnie. Tylko dlatego, że komunikat u Karoliny pojawił się dzień później, po tym, jak wspomniałam u siebie o propozycji i zrezygnowaniu z kampanii w Paryżu, ludzie połączyli fakty. Nie twórz i nie wciągaj mnie na siłę w jakiś wyimaginowany i wykreowany krzywdzący także twojego artystę konflikt. Nie wystarczą Ci te, które już masz? - napisała Kuczyńska.

bDyUSsfO

Nie atakuj mnie, nie obrażaj i nie rób wycieczek blogerkowych. To nieeleganckie. Ciesz się z podpisanych umów dla twoich podopiecznych, a następnie może informuj ich ten "rok wcześniej", jakie umowy dla nich negocjujesz. Skończyłam - oświadczyła stanowczo Maff.

Myślicie, że swoim wpisem Maffashion zakończyła publiczną przepychankę?

bDyUSsfP
bDyUSsfQ
bDyUSsgi
KOMENTARZE
(154)
Bbb
miesiąc temu
Pisarek topmodelką? Nie róbcie jaj ;)
Omn
miesiąc temu
Karolina zmień menadżera
*****
miesiąc temu
Za kogo ta Karolinka się uważa ?
bDyUSsgj
Lol
miesiąc temu
Jak nie Krupa to teraz maff
Ula
miesiąc temu
Ta Leitner cały czas się kłóci i na sile konflikty kreuje żeby ktokolwiek o niej usłyszał i o tych jej artystkach 7 boleści
Najnowsze komentarze (154)
gosc
miesiąc temu
za kogo ta maffashion sie uwaza, widac ze przelewy ida ze tak promujecie te denna szafiare
Mary
miesiąc temu
Julia ma klasę, ta inna pani nie
Luna
miesiąc temu
Aaa, to dlatego jakiś czas temu maff atakowała tę pisarek na story. Myślała, że jak ją spróbuje ośmieszyć na całą Polskę, to jednak jej stradivarius da kontrakt. Nie udało się, sorry Julka
Takiezycie
miesiąc temu
Julio, może kiedyś byłaś na topie, ale teraz jestes już tylko połączeniem Gosi rozenek i violi kolakowskiej- generalnie żenada
Papa
miesiąc temu
Omg, maff, daj już spokój. Twój czas minął i pogódź się z tym. Ktoś przejmuje Twoje kampanie, a Ty siedzisz na kanapie z pilotem w ręku i wymyślasz dramy 🙄
Ill
miesiąc temu
Zarzdzanie przez konflikt to specjalnosc ML Wyimaginowany!! Tej Pani brak KLASY . a czasem I czegoś innego tez!! KAROLINO OBUDZ SIE!! KTO Z KIM PRZESTAJE..... To niestety moze rykoszetem uderzyc w Ciebie! Porozmawiaj z Ola K., Paulina.H EdytaH.....
Fvl
miesiąc temu
Myślę że wystarczy obejrzeć video na YouTube, gdzie pani managerka prezentuje swoje kosmetyki, żeby się przekonać z jakiego typu zadawana w sobie i zwyczajnie mało inteligentna bezosobowościa mamy do czynienia
FanAvant
miesiąc temu
Julio, chociaż jak dotąd ani razu nie wspomniała Gosia o tobie w żadnym moim komentarzu widzę że nie przepuścisz okazji, by zbudować SOBIE content. Jeśli tak, to pogadajmy o faktach: Ty chwalisz się publicznie propozycją, a gwiazda Leitner realizuje kontrakt w Paryżu. Avant ma kampanie, ty masz swoje problemy. Nie można mowić, że sie zrezygnowało z kontraktu, którego sie nie dostało. Probujesz publicznie uderzyć w Avant, ich skuteczność, ich reputację, ot tak pijesz do starych sporów. Avant Management swoje spory załatwił. A twoj menago ? Gdybyś chciała dowiedzieć się jak zdobyć taki kontrakt (albo czym jest elegancja) to znasz nasz email.
bDyUSsgb
Ech
miesiąc temu
Ale ta Leitner to tez taka niefajna. Joannie Krupie zrobiła to samo. Wyimaginowany konflikt z Pisarek. Żenujące. A Pisarek tez nie widzi co jej menagerka robi? Że ją skłóci z branżą ?
Eeh
miesiąc temu
Niektórzy chyba nie rozróżniają menadżerki Pisarek od Pisarek. Przecież ona wyjechała zajęła się robota a menadżerka robi dramę. Szkoda mi jej bo to właśnie Pisarek oberwie rykoszetem. Oglądałam relacje Maff i też odczułam że niejako trochę jednak daje pstryczek Karolinie mimo zapewnień że nie nie ona nigdy . Sytuacja bez sensu nie powinna mieć miejsca. Maff i menadżerka jak dzieci
Isss
miesiąc temu
Taka strategia Leitner. A Pisarek sama "najlepiej" się zaprezentowała w Azja Ekspres. Po trupach do celu.
Basia
miesiąc temu
A menago Julki jeszcze w pralni? Czy już ma czas pisać komentarze o konkurencji
Piotrek
miesiąc temu
Leitner skuteczna. Takie są niestety fakty.
Piotrek
miesiąc temu
Jazda po Leitner. A ona w ogole mowiła o Maff?? Bo nie widzę w wypowiedzi. Zniszczyc czlowieka tak łatwo
...
Następna strona
bDyUSsgD