Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Tak dziś wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach (ZDJĘCIA)

396
Podziel się:

W ubiegłym roku dotychczasowy grób Piotra Woźniaka-Staraka na Cmentarzu Powązkowskim zastąpiło okazałe mauzoleum. Zobaczcie, jak dziś wygląda miejsce spoczynku producenta.

Tak dziś wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskich Powązkach (ZDJĘCIA)
Tak dziś wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka na Powązkach (AKPA, Kurnikowski)

W 2019 roku wskutek wypadku na mazurskim jeziorze Kisajno zmarł Piotr Woźniak-Starak. Śmierć producenta filmowego wstrząsnęła polskim show biznesem i pogrążyła w głębokiej żałobie jego najbliższych, w tym żonę Agnieszkę Woźniak-Starak. W sierpniu minęły dokładnie trzy lata od tragicznej śmierci Woźniaka-Staraka. Rodzina i przyjaciele, jak co roku wybrali się wówczas do Fuledy, by uczcić pamięć producenta. Oprócz ukochanej żony hołd Piotrowi oddali m.in. jego mama, Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy czy Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Piotr Woźniak-Starak pierwotnie został pochowany na terenie rodzinnej posiadłości znajdującej się we wspomnianej wcześniej Fuledzie. Po pewnym czasie miejscem spoczynku producenta zainteresowały się jednak tamtejsi urzędnicy. Okazało się, że jego grób nie spełnia wymogów stawianych katakumbom i ostatecznie sprawa znalazła swój finał w giżyckim sądzie. Zanim jednak zapadł wyrok, bliscy Woźniaka-Staraka podjęli decyzję o przeniesieniu miejsca jego pochówku do Warszawy.

Dziś tragicznie zmarły producent spoczywa na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. W ubiegłym roku rodzina Woźniaka-Staraka postanowiła ufundować mu nowe miejsce pochówku. Wskutek przebudowy dotychczasowy grób producenta zamienił się w okazałe mauzoleum.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Kurzopki" flirtują na antenie i influencerska drama o taniec

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka starannie zadbała o to, by stworzyć mu godne miejsce spoczynku. Według doniesień "Super Expressu" z 2021 roku, grobowiec powstał z wysokiej jakości kamienia sprowadzonego z Włoch, a jego wykonanie zlecono włoskim fachowcom.

Pokaźnych rozmiarów mauzoleum bez wątpienia wyróżnia się na tle innych położonych w jego pobliżu nagrobków. Na frontowej ścianie budowli znalazła się szyba, a na niej oryginalna instalacja przypominająca gałęzie drzew, na której zamontowano miejsca na znicze. W górnej części kamiennego grobowca wyryto nazwisko "Starak", a tuż nad nim symbol krzyża.

Przed centralną częścią mauzoleum przygotowano specjalne podstawki, na których obecnie znajdują się znicze. Bliscy Woźniaka-Staraka zadbali także o jesienną dekorację miejsca pochówku - na półce w dolnej części budowli stanęła donica z wrzosami.

Zobaczcie, jak dziś wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka na Powązkach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(396)
Mmj
rok temu
Niech spoczywa w pokoju. Nie potrzeba fotografii nagrobka. Uszanujcie rodzine- to dla nich strata rownie wielka jak bylaby dla każdego z nas.
Miki
rok temu
Niech spoczywa w pokoju. Szkoda go - młody człowiek. Życie jest bezcenne!
Gość
rok temu
Mogą mu stawiać pałace ale i to nie zwróci mu życia....
AREK
rok temu
A ja myślę że On nadal spoczywa w swojej posiadłości a ten grób jest na pokaz. Przecież nikt nie sprawdzał czy na pewno go przenieśli.
Niestety
rok temu
Jeden błąd przekreślił wielką miłość. Byli tacy zakochani, było to widać na zdjęciach paparazzi, wtedy kiedy nie wiedzieli, że są fotografowani i zachowywali się naturalnie. Wielki żal i wielka szkoda. Mimo, że Agnieszka układa swoje życie od nowa, to i tak tęsknota za Piotrem jest wielka. Takie jest życie i przestańcie już hejtować, bo robicie tylko przykrość rodzinie. O zmarłym albo dobrze , albo wcale.
Najnowsze komentarze (396)
xxx
rok temu
jakby nie pil, cpal i jedzil motorowka w nocy po jeziorze, to by dzisiaj zyl. Przepraszam, ale kazdy jest wojego losu kowalem. A niesmiertelny nie jest nikt.
bzi
rok temu
szkoda Go. Właściwie miał wszystko tylko po co kusił los.
Gość
rok temu
Na każdym zdjęciu wygląda jak po ostrej imprezie. Życie z nim chyba nie było łatwe.. niech już odpoczywa w pokoju ..
Renee
rok temu
Szkoda mi go, że tak skończył w tym jeziorze...
Arcy biskup
rok temu
Ksiądz sporo przulił za taki numer ,robili całą noc a na powązkach można do popołudnia robić ,
vav
rok temu
Fotografowanie nagrobków jest bardzo słabe. a kim był ten pan, że aż na Powązkach został pochowany?
Prawda
rok temu
myślę, że ona z nim dla pieniędzy była, wygodna i cwana, i żadnej miłości tu nie było
Eva
rok temu
Skromna mogiłka...
ola
rok temu
niech spoczywa w pokoju,,a kogo obchodzi jaki ma grób.
Jok
rok temu
Dostał wyjątkowy dar i co z nim zrobił zmarnował
IZA
rok temu
Żadne nagrobki , nawet te najbardziej wymyślne, najpiękniejsze nie zastąpią życia. Ja wiem , że to truizm ale życie to największy i najcenniejszy skarb człowieka. Młodzi ludzie powinni żyć , powinniśmy oglądać ich twarze a nie nagrobki....
Binladen
rok temu
Mogli mu piramidę postawić
Sancho
rok temu
Wydawało mi się, że cmentarz na Powązkach jest dla osób zasłużonych. Widać, że bogaty i zasłużony to w Kościele chyba to samo. Słabo.
Czytelnik
rok temu
Niech mu ziemia lekka będzie.. ale odkąd dał się poznać młody Starak w telewizji ...zawsze gdzies był wzrokiem w oddali jak by nie obecny.. wyglądał tak jak by życie toczylo się obok niego.
...
Następna strona