Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

TYLKO NA PUDELKU: Goście Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka ZŁOŻYLI SIĘ na ich podróż poślubną! Tanio nie było...

196
Podziel się:

Podobno początkowo Anna Cieślak i Edward Miszczak brali pod uwagę "opcję budżetową", ale w końcu przekonali się do nieco droższej podróży. Zapłacili ich przyjaciele...

TYLKO NA PUDELKU: Goście Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka ZŁOŻYLI SIĘ na ich podróż poślubną! Tanio nie było...
Anna Cieślak i Edward Miszczak zostali "zmuszeni" do drogiej podróży poślubnej (AKPA)
bEIHRxhN

Blisko miesiąc temu Anna Cieślak i Edward Miszczak związali się sakramentalnym węzłem małżeńskim. Od tamtej pory zdecydowanie częściej mówią o swojej relacji i pięknym uczuciu. Wśród zachwytów nad mężem Anna musi też zamieszczać pewnego rodzaju sprostowania, w których wyjaśnia, że nie jest z dyrektorem programowym TVN-u dla jego pieniędzy i że 26 lat różnicy wieku między nimi nie stanowi dla niej żadnego problemu: Anna Cieślak ucisza krytyków różnicy wieku między nią a Edwardem Miszczakiem: "TO INNI MAJĄ Z TYM PROBLEM, NIE JA"

Po każdym ślubie, choćby i tym najskromniejszym, wypada w końcu wybrać się w podróż poślubną, świętując miesiąc miodowy. Zaślubiny Cieślak i Miszczaka były raczej "na bogato", więc słusznie można by spodziewać się, że i podróż poślubna będzie wystawna. Jak udało nam się dowiedzieć, początkowo para młoda rozważała "opcję budżetową", ale zmieniła zdanie, gdy okazało się, że do luksusowego miesiąca miodowego zastała niejako przymuszona - na wyjazd poślubny po prostu złożyli się weselnicy.

bEIHRxhP
Zobacz także: Anna Cieślak o ślubie: "Mam nadzieję, że to nie przyćmi tego, czym na co dzień zajmuje się Edward"

Pojawiły się plotki, że podróż poślubną Edwarda i Ani ufundował jeden z gości. To jednak nieprawda - na taki prezent złożyli się goście. Na pomysł wpadła była pracownica Edwarda, a wszystkim ta inicjatywa się spodobała, bo mieli z głowy wymyślanie prezentów. Łącznie weselnicy zebrali prawie 200 tysięcy złotych - zdradza nam jedna z najbliższych współpracownic Edwarda Miszczaka.

Cóż więc zrobić - nie ma rady, trzeba wyruszyć w drogę. Ania i Edward chcieli co prawda wypocząć "po taniości", we francuskiej posiadłości Jolanty Pieńkowskiej i Leszka Czarneckiego, ale ostatecznie przedłożyli egzotyczną wyprawę nad melancholijne widoki z okna rezydencji...

bEIHRxhV

Większość znajomych spodziewała się, że podróż poślubna nie będzie ekstrawagancka i że para pojedzie do Francji do posiadłości Leszka Czarneckiego i Jolanty Pieńkowskiej, z którymi Edward się przyjaźni. Jednak postanowili wybrać jakąś bardziej egzotyczną destynację, gdzie mają nadzieję odpocząć całkowicie prywatnie z dala od fleszy reporterów. Najprawdopodobniej wybiorą się na Karaiby, a dokładniej dalekie wyspy Turks i Caicos w archipelagu Bahamów - dowiadujemy się.

Fajny pomysł na prezent?

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEIHRxhW
bEIHRxiq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(196)
Kim
4 tyg. temu
To będzie raczej takie białe małżeństwo, ale wyglądają na szczęśliwych, więc niech będą szczęśliwi !
Anka
4 tyg. temu
Ciekawe czy darowiznę zgłosili do urzędu skarbowego?
Sopot
4 tyg. temu
Krystian W wyszedł z więzienia
bEIHRxir
Ruuu
4 tyg. temu
Ale to na powaznie?
Zmartwiona
4 tyg. temu
Cieślakowa miała zdrowa rodzinę pochodzenia? A Turnauowa?Nie oszukujmy sie, seks to nie wszystko, ale jednak jest potrzebny w związku..
Najnowsze komentarze (196)
Adam
3 tyg. temu
Zapewne pani Cieślak lubi starszych panów. Niektóre kobiety tak mają. Dzieci nie będą mieli, nie musi dużo z nim się zabawiać, bo on nie potrzebuje już tego. Pewnie bardziej lubi z nim rozmawiać niż go całować. To też się zdarza. Co do tych wakacji to pewnie sami wydali by z 50 tyś a wiec według nich taniej. Za tyle to wakacje można spędzić miesiąc w dobrym hotelu z różnymi atrakcjami i to luksusowo. No ale to inny świat i dla nich pieniądze takie jak 200 tyś to są dobre wakacje, bo dla mnie to jest mieszkanie albo działka i mały dom. Co do Czarneckiego to jest ścigany za to że oszukiwał klientów swojego banku sprzedając im umowy kredytowe w frankach i nie byli ludzie informowani o ryzyku, a więc byli wprowadzani w błąd. Jego żona to ta dziennikarka z TVN czyli niezależnej telewizji a dokładniej o nie pier... i kłamią ciągle.
gosc
3 tyg. temu
Duzo zdrowia i milosci zycze.
emerytka
4 tyg. temu
Ciekawe czy jest intercyza żałosne.
B.B
4 tyg. temu
Kiedyś takie sytuacje były nieszczęściem kiedy ojciec wydawał swoją córkę za starca! Oglądaliśmy takie filmy i wylewaliśmy morze łez nad losem dziewczyny.Teraz kobiety z dumą sprzedają się starcom!
SOS
4 tyg. temu
JEST TAKI PORTAL-SIE POMAGA -WARTO ZAJŻEĆ PRZEDWYLOTEM NA SUPER DROGIE WAKACJE
Blondi
4 tyg. temu
Kiedyś zostałem zaproszony przez firmę z którą współpracowałem na tzw "wigilię". Jakie było moje zdziwienie, kiedy parę dni później do mojej dyrekcji przyszło pismo, że skonsumowałem na przyjęciu za 120 zł i taką kwotę należy doliczyć do mojego przychodu i potrącić odpowiednie podatki. Fajne, co? I podobno zgodne z przepisami, bo konsumpcja na służbowym przyjęciu to przychód.....
Łukasz
4 tyg. temu
Jakże Urząd Skarbowy się ucieszy prezent za 200.000 zł którego nie zgłosili do opodatkowania od osób nie będących rodziną 😁😁😁
Monika
4 tyg. temu
A podatek zapłacili ? 200 tys to trochę może być do zaplaty
bEIHRxij
Basia
4 tyg. temu
Normalna fajna kobieta.
Jarek
4 tyg. temu
200 tys prezent ślubny jak nie pojadą to Mateusz powinien zgarnąć do wspólnej kasy jak z pripaidow
Polak
4 tyg. temu
To i tak mało ! Nie wiem ile było Osób ! Na wsiach dają do koperty po 500- 1000 zł . To myślałem , że na takiej celebryckiej imprezie 5 tys w kopercie to standard.
Akcyjnych
4 tyg. temu
Miszczak do hotelu Dąbrowskiej tam się odchodzi za ta kasę 2 mies Czy zgłosił Pan darowizne
wanio70
4 tyg. temu
Żenująca ta celebra.
Łolek
4 tyg. temu
Taa, ukochana żona odchodzi i potem starszy pan zaraz sobie bierze inną. Taa, miłość nie jedno ma imię...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIHRxjc
bEIHRxjd
bEIHRxje
bEIHRxjf
bEIHRxjg
bEIHRxiL