Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Tymczasem w telewizji: transmisja wyborów Miss Warszawy... Dobry moment?

72
Podziel się

Publiczność w przytłaczającej większości nie miała maseczek. Całość prowadził Krzysztof Ibisz.

Tymczasem w telewizji: transmisja wyborów Miss Warszawy... Dobry moment?
Transmisja z wyborów Miss Warszawy (WP Pilot)
bErkQKEl

Nie ulega wątpliwości, że obecna sytuacja w Polsce pod kilkoma względami jest wyjątkowa: w trakcie szalejącej pandemii, w kryzysie gospodarczym, kobiety tłumnie wyszły na ulice walczyć o swoje prawa. Protesty coraz częściej wymierzane są także w kościół katolicki, co, biorąc pod uwagę dotychczasową pozycję kleru, naprawdę jest niespotykane.

bErkQKEn
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Będzie całkowity lockdown? Szef KPRM Michał Dworczyk: nie można wykluczyć żadnych scenariuszy

Wydawać by się mogło, że w XXI wieku świadomość takich zjawisk jak seksizm czy mizoginia powinna być naprawdę w jakiś sposób rozwinięta. Niestety, okazuje się, że istnieją przestrzenie, w których rozdźwięk między oczekiwaniami a rzeczywistością jest naprawdę spory. Flagowym przykładem festiwalu seksizmu są wybory miss. Co ciekawe, jedną z takich imprez transmitowano we wtorkowy wieczór.

bErkQKEt

Chodzi o galę Miss Warszawy, która odbyła się 5 października, w środku pandemii koronawirusa. Jedna ze stacji telewizyjnych pokazała wybory miss Warszawy, co samo w sobie nie byłoby może aż tak oburzające, gdyby nie fakt, jak podczas imprezy zachowywała się publiczność.

Sądząc po widoku ustawionych obok siebie stolików, o dystans było trudno. Mało kto (żeby nie powiedzieć: nikt) miał na sobie maseczkę. Dziewczyny paradowały po scenie a to w kostiumach kąpielowych, a to w sukniach ślubnych - jak za starych dobrych czasów przed pandemią i sprzed zawieszenia życia kulturalnego. Wszystko komentował uśmiechnięty Krzysztof Ibisz w roli prowadzącego. Liczni sponsorzy w towarzystwie swoich partnerek odbierali wyrazy uznania za dofinansowanie imprezy.

Na widowni gościli członkowie jury, a wśród nich między innymi była żona Jana Nowickiego, Małgorzata Potocka, w której teatrze odbyła się gala oraz Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, znany pięściarz, który jeszcze niedawno nie chciał płacić alimentów na swoje dziecko.

Rozumiemy, że zapewne transmisji gali nie można było przełożyć z różnych względów. Ale może wydarzenia tego typu już w ogóle nie powinny się odbywać?

bErkQKEu
bErkQKEv
bErkQKEO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(72)
Eris
9 miesięcy temu
Może Pudelek tego nie wie, ale feministki nie mają nic przeciwko wyborom miss, modelkom co się rozbierają, a nawet dziewczynom które chcą występować w przemyśle erotycznym. Feministki jedyne o co walczą to wolność wyboru i równouprawnienie (na tyle na ile to możliwe, bo wiadomo że są słabsze fizycznie). One nie chcą żeby facet im otwierał drzwi, ustępował miejsca czy oddawał swoją pensję. Feministka to może być również tak zwana kura domowa, jeśli takie jest jej marzenie i oczekiwanie od życia. Ludzie nadal nie rozumieją czym jest feminizm, bo wiele osób uważa że jak kobieta się rozbiera, to traci swoją godność czy jest jakimś obiektem erotycznym. Ciekawe że wobec mężczyzn takie zarzuty nie padają, a jedynie wobec kobiet.
Ludzie
9 miesięcy temu
Komu to potrzebne?
Monika
9 miesięcy temu
Nie TVP więc napisaliscie- pewna telewizja. Hipokryzja
bErkQKEP
Anka
9 miesięcy temu
Panowie przyszli pooglądać swoje nowe "towary" do sypialni. Spęd jak na targu niewolniczym, tylko piękna oprawa. Ale jak te panie to lubią, to nikt im nie zabroni🤔
Iza
9 miesięcy temu
A to jest jakaś żałoba narodowa? A to wybór, i wolność mają tylko kobiety z lewicy czy wszystkie? Nie zapominajmy co na początku miało być przykrywką tego strajku by każda kobieta miała prawo decydować o sobie, więc żadna nie może innej nic narzucać. Nie chcesz dzieci, ok sznuj te co chcą, nie możesz znaleźć męża, sznuj te co mają bo mogą, nie chcesz wierzyć nie wierz, daj wierzyć innym. Ktoś jeszcze widzi, że to wojna polityczna?
Najnowsze komentarze (72)
Mimi
9 miesięcy temu
Dr Jadczak w maseczce siedzi! Super i brawa!!
Gosc
9 miesięcy temu
Skandal takie imprezy z golasami powinny zawiesić w takich czasach gdzie ludzie masowo umierają i także demonstrują o prawa
Oko
9 miesięcy temu
Inni mają zamknięte swoje firmy i biznesy a inni proszę...
Polsat
9 miesięcy temu
Pudel co za hipokryzja to Polsat
Felicja
9 miesięcy temu
Ścisk w teatrze Potockiej to norma także na zwykłych spektaklach (i długo przed pandemią). Stoliki są ustawione tak, że dość często wysunięcie krzesła graniczy z cudem, a kelnerzy między stolikami muszą się przepychać. Niestety idą na ilość, a obsługa nie widzi w tym problemu.
Polka
9 miesięcy temu
Dlaczego piszecie jedna ze stacji?? Gdyby to było TVP to już w nagłówku byście to umieścili. Jednych wyśmiewacie i krytykujecie a co, drugich Wam zabronili?
Justme
9 miesięcy temu
Przecież to się odbyło już kilka tygodni temu, jeszcze przed czerwoną strefą
polka
9 miesięcy temu
moze napiszecie w jakiej tv????!!!!!
bErkQKEH
Rafałek
9 miesięcy temu
Bo Rafalek T.powiedzial ze w Warszawce wirusa nie ma
Gajka
9 miesięcy temu
Program nie był na żywo tylko stary, pudel nie mów mi co mam oglądać. Les i ich poglądy mnie nie interesują
Karina
9 miesięcy temu
I bardzo, dobrze wllasnie ogladalalismy z rodziną ten program. nie musiałam oglądać rozchisteryzowanej młodzieży, która nawet nie rozumie słowa aborcja i na czym to polega, chyba że wszystkie się już skrobaly.pudel zaczynasz stosowac przymus
Korona
9 miesięcy temu
przez te baby, które myślą tylko o skrobankach i tak umrze tysiace niewinnych osób, tak jak było to w Hiszpanii. Feministki przecież traktują kobiety gorzej. według nich kobieta daje na lewo i prawo bez żadnego zabezpieczenia a jedynie aborcja jest dla nich wyborem. Każda kobieta, która pojawia sie na takiej demonstracji uznaje inne kobiety za ladacznice byc moze w związku ze swoimi doświadczeniami.
hannah
9 miesięcy temu
A czemu nie? Nie dka wszystkich swiat sie zatrzymal
Werka
9 miesięcy temu
Tak. Bo mam dość tej sytuacji.. walki politycznej i krzykow..
...
Następna strona
bErkQKFj