Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Walcząca o hollywoodzki uśmiech Blanka Lipińska broni swojej "spuchniętej twarzy"

117
Podziel się

"Jak zobaczysz osobę ze złamaną nogą, to napiszesz jej, że źle wygląda w gipsie?" - zwraca się do internautki rozsierdzona autorka "365 dni".

Walcząca o hollywoodzki uśmiech Blanka Lipińska broni swojej "spuchniętej twarzy"
Blanka Lipińska odpowiada na krytykę swojego wyglądu w aparacie ortodontycznym (Instagram)
bCYifzrF

Blanka Lipińska lubi opowiadać o swojej metamorfozie. Celebrytka w odróżnieniu od większości koleżanek z branży nie ukrywa, że jej obecny wygląd nie jest efektem "diety zmieniającej rysy twarzy". Bezpośrednia autorka 365 dni kilkukrotnie opowiadała o serii zabiegów i operacji plastycznych, którym się poddała.

Ostatnio, by jeszcze bardziej podrasować swój perfekcyjny wygląd, "Blania" zdecydowała się zadbać o zgryz. Ukochana Barona zafundowała sobie zatem "ultranowoczesny" aparat ortodontyczny. Choć za sprawą przyrządu nieuniknione jest odczuwanie bólu, optymistyczna Lipińska, doszukując się pozytywów niekomfortowej sytuacji, stwierdziła, że cieszy się, iż ma możliwość zrzucić kilka kilogramów.

bCYifzrH

Blanka Lipińska wspomina urodziny: "Dostałam najbardziej wyjątkowy prezent z życiu"

We wtorek Blanka zapewniła fanów, że ma przed sobą piękny dzień, ponieważ wybiera się do pracy.

Dzisiaj mam spotkanie ze scenarzystami, co oznacza, że już niedługo wejdziemy na plan. Więc jestem dzisiaj szczęśliwa. Oprócz tego, że przeczytałam, że mam spuchniętą twarz i co mi się stało. Może na przykład to, że mam aparat? Ględzę o tym od czterech tygodni - zauważyła urażona Blanka.

bCYifzrN

Temat podchwyciła jedna z internautek nie omieszkała wytknąć Blance, że przezroczyste druciki na zębach jej "nie pasują". Mimo że wyposażona w dystans do siebie "pisarka" niedawno stwierdziła, że "naturalnie nie jest ładna", kąśliwy komentarz "fanki" mocno ją zirytował.

Kobieto, to nie są buty, żeby pasowały, tylko drut z zamkami, który koryguje zgryz! - grzmi w odpowiedzi na InstaStories Lipińska i kontynuuje:

Jak zobaczysz osobę ze złamaną nogą, to napiszesz jej, że źle wygląda w tym gipsie? Ja to już czasem nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.

Współczujecie jej mierzenia się z tego typu krytyką?

bCYifzrO
bCYifzrP
bCYifzsi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(117)
ASKA
6 dni temu
Jeszcze chwila i pęknie
gość
6 dni temu
Ona ma urode 50 latki
!!!
6 dni temu
Pani menedżer
bCYifzsj
Gos
6 dni temu
Po co zamieszcza takie zdjęcia jak nie znosi krytyki ? Jeszcze zdjęć z WC tylko brakuje...
mery
6 dni temu
kobieto nie irytuj się,pewnych rzeczy normalny człowiek nie pokazuje światu...
Najnowsze komentarze (117)
Ninka
3 dni temu
W jej nowym mieszkaniu nie ma ani jednej książki, a jest numerem jeden na liście polskich pisarzy.
Mac
4 dni temu
Masakra, ona się komuś podoba?
Gwiazdka
4 dni temu
Jest kowalem swojego losu. Jest piękna bez żadnych operacji. Każda kobieta jest piękna. A operacje niosą konsekwencję w przyszłości . Ja szanuje zdanie każdego, ale szkoda zdrowia . Cieszmy się z tego co mamy i korzystajmy.
gregorrek
5 dni temu
wygląda staro jak Skrzynecka...
Anonim
5 dni temu
A przepraszam ona jest sławna że tak dużo o niej piszą? Jest różnica między ilością sprzedanych książek a ich jakością po za tym film 365 dni to jedno wielkie xD
Kipi
5 dni temu
Wygląda beznadziejnie 🙄 bez sensu że się oszpeca, chciałabym zobaczyć Ją w podeszłym wieku
Obw
5 dni temu
Miałam aparat ponad pięć lat. Powinna zrobić sobie normalny metalowy i jarzeniowe gumki świecące w ciemnosci wstawić najlepiej w dwóch różnych kolorach
Hms
5 dni temu
Manager zatoki sztuki. Kogo promujecie
bCYifzsb
El_ninio
5 dni temu
ma ciężką urode ALE umie liczyć pieniądze, wiec dla mnie jest piękniejsza od miss Świata
jajo
5 dni temu
Popuchnięta od aparatu ortodontycznego? No błagam... Po wypadku oraz w związku z chorobą dziąseł, nie tylko noszę aparat, ale i przechodzę serię poważnych zabiegów i operacji i jakoś opuchnięcia mnie omijają...
Okiem
5 dni temu
Zawsze mnie zastanawia zupełny brak poczucia estetyki u niektórych ludzi. Czy oni nie widzą w lustrze swojego przerysowanego, kiczowatego i taniego wyglądu ?
kinia
5 dni temu
Nie znam jej...Wyglada tanio.
Dobrysomsiat
5 dni temu
Lubię Blanie coraz bardziej.
............
5 dni temu
Ech, mnie czeka re-ortodoncja za 2 miesiące, bo pierwszy aparat dał sporo ale wada ma tendencję do powrotów, więc po 10 latach wróciła w złagodzonej formie i teraz mam lepszą ortodontkę. I niestety nie aparatem estetycznym ale zwykłym metalowym, bo metalowe nie są zalecane do tego co będzie mi robione, bo oprócz łuku na zęby, będzie aparat podniebienny i implant ortodontyczny. Plus rozbudowa 2-jek, potem lecznie okluznywne. Jak o tym myślę to mi się odechciewa. 36 i znowu 2-lata życia w metalu na zębach.
...
Następna strona
bCYifzsD