Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Anja Rubik przeznaczyła na WOŚP niecodzienny dar: "TEGO NIE MOŻNA KUPIĆ. Jest to wyjątkowa okazja"

123
Podziel się:

Zwycięzca styczniowej licytacji dostanie okazję zetknięcia się ze światem wielkiej mody. Pora wyczyścić konto oszczędnościowe na szczytny cel?

Anja Rubik przeznaczyła na WOŚP niecodzienny dar: "TEGO NIE MOŻNA KUPIĆ. Jest to wyjątkowa okazja"
(fot. ONS)

Każdy, kto choć odrobinę śledzi polski show biznes, jest z pewnością świadomy aktywistycznego zacięcia naszej najsłynniejszej reprezentantki na wybiegach całego świata - Anji Rubik. Modelka nie tylko zainwestowała własne środki, aby walczyć o kompletną wiedzę polskiej młodzieży z zakresu edukacji seksualnej, tak bardzo zaniedbanej przez system szkolnictwa, ale także aktywnie angażuje się w niekończącą się bitwę o ochronę środowiska i powstrzymanie nadciągającej nieuchronnie katastrofy klimatycznej.

Modelka regularnie wspiera również hojnymi datkami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, nie jest więc specjalnym zaskoczeniem, że w tym roku po raz kolejny postanowiła przyłączyć się do szlachetnej akcji. Tym razem Anja ponownie wystawiła na aukcję zaproszenie na paryski pokaz marki Saint Laurent, której dyrektorem kreatywnym jest jej bliski przyjaciel - Anthony Vaccarello.

"W tym roku, na aukcje WOŚP, razem z Anthony’m Vaccarello, przekazujemy zaproszenie na pokaz Saint Laurent jesień/zima 2020, który odbędzie się w Paryżu pod czas Paris Fashion Week. Pokaz Saint Laurent to najbardziej spektakularny i wyczekiwany pokaz paryskiego Tygodnia Mody. To niesamowite wydarzenie jest dostępne tylko dla garstki osób, a zaproszenie jest bezcenne! Osoba, która wygra licytację, dołączy do jednego z najbardziej ekskluzywnych eventów na świecie" - czytamy na instagramowym profilu Anji,

Gwiazda podkreśliła, że zdobycie miejsca na widowni pokazu to także nie lada gratka dla osób, które marzą o spotkaniu gwiazd światowego formatu.

"Na wybiegach Saint Laurent można zobaczyć największe gwiazdy mody Naomi Campbell czy Kate Moss. Jednocześnie w pierwszym rzędzie zasiadają ikony kina i muzyki w tym Catherine Deneuve, Miley Cyrus, Travis Scott, Demi Moore, Rami Malek czy Salma Hayek".

Kusząca oferta?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(123)
Ola
3 lata temu
Super! WOŚP to my, WOŚP to Polska!!! , im więcej sławnych osób zaangażowanych, tym więcej się o tym mówi.
Xoo
3 lata temu
Jestem naprawdę pod wrażeniem. Lepsze to niż stara kiecka na licytację. Jednak jakby nie patrzeć jest to środowisko bardzo zamknięte. Mam nadzieję że aukcja pójdzie za naprawdę duże pieniądze dzieciakom!
Gość
3 lata temu
Ja pomagam tylko samotnie na biednych schorowanych i mam z tego ogromną radość.W ciszy spokoju bez hałasu.Tego uczę bliskich
Haliiin
3 lata temu
Wiadomo ze oferta dla bogacza. Wylicytowac wejściówkę to jedno, polecieć tam, zakwaterowac sie i przygotować do imprezy światowego formatu to drugie.
Dzimi
3 lata temu
Mnie takie imprezy nie imponują - Targowisko proznosci dla nadzianych snobów. Za kasę na jedną szmatę możnaby wiele dobrego zrobić.
Najnowsze komentarze (123)
Mrówka Mała
3 lata temu
A ty co? Na dzieci nie dasz?
Złoty Melon
3 lata temu
WOŚP. - A Ty co? Na dzieci nie dasz?
Jacek
3 lata temu
Dlaczego ludzie którzy "sra*ą" pieniędzmi sami nie dadzą okrągłej sumy na WOŚP? Ludzie czasami dają 1 zł, bo zwyczajnie nie mają na takie akcje, a tutaj darmo reklama, fejm... i jacy to są wrażliwi. To jest po prostu robienie ze zwykłych ludzi frajerów.
Mix121212
3 lata temu
Pani Aniu ale Pani nic to kosztuje,Za Pania Placi organizator ktorym Pani nie jest.Osoba towarzyszaca/wygrana nie przebywa na Pani koszt tylko w Pani towarzystwie z calym szacunkiem
Art
3 lata temu
Cała jego wielka rodzina i on nigdy nie pracowała... on pod całą tą otoczką pomocy, która oczywiście jest bardzo potrzebna zrobił sobie maszynkę do robienia ekstra pieniędzy, obiedzając potrzebujących...
gosc
3 lata temu
Szkoda tylko, ze WOSP rok w rok wspomaga dzieci... uważam ze to trochę nie w porządku. Czy tylko dzieci w tym kraju chorują albo tylko je warto leczyc?
Eryk
3 lata temu
O zaczynają wychodzić z nory a gdzie wcześniej byli !! Pokazówka działa ....
Hjk
3 lata temu
Co roku daje dokładnie ten sam event na licytacje i bardzo dobrze! Brawa dla niej
ona
3 lata temu
W tamtym roku dała to samo...
Ekolog
3 lata temu
Ile zostanie zużytej wody, energii, ile zostanie wyprodukowanego CO2 i ile plastiku przedostanie się do srodowiska, aby odbył się taki "wyjątkowy" wieczór? Komu to ma służyć i dla kogo to jest przeznaczone? Czy ta garstka tych "wybranych" różni się czymś ode mnie? Czy inaczej wydalają, oddychają, trawią? Ludziom brakuje pokory, empatii i skromności. Liczy się tylko "ja". P. Anja walczy o srodowisko, ale nie dostrzega bezsensu w traceniu energii na tego typu zabawy w modę, która i tak jest tak ekscentryczna, że nikomu nie służy. I jeszcze dodam, że bardzo mi smutno i żal mi ludzi, ktorzy tym się podniecają.
Misia
3 lata temu
I to jest coś, a nie jakaś stara kiecka
lol
3 lata temu
Tak trzymaj Anja
Anja Anja
3 lata temu
jest wspaniała:) podziwiam ja , chciałabym byc taka jak ona ♥
skomopa
3 lata temu
wstyd taka bogata a nic od siebie nie da... żenada roku
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie