Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Anna Lewandowska zapewnia w "Gazecie Wyborczej" (!), że jej catering nie jest ZA DROGI: "To adekwatna cena. Za całą firmą stoi MOJE NAZWISKO"

343
Podziel się:

Anna Lewandowska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o jednym ze swoich licznych biznesów, a mianowicie o cateringu dietetycznym. Tłumaczy m.in., dlaczego wystartowała z firmą tuż po wybuchu pandemii. Przekonująca?

Anna Lewandowska zapewnia w "Gazecie Wyborczej" (!), że jej catering nie jest ZA DROGI: "To adekwatna cena. Za całą firmą stoi MOJE NAZWISKO"
Anna Lewandowska o swoim cateringu (AKPA)
bETLGWCt

Anna Lewandowska przed małżeństwem z Robertem Lewandowskim była znana głównie w środowisku sportowców i fanów karate. Wraz ze wzrostem popularności Roberta media coraz bardziej interesowały się również nią, co "Ann" szybko przekuła na finansowe profity.

33-latka dziś włada ogromnym biznesowym imperium, w ramach którego m.in. wydaje książki, produkuje wegańskie kosmetyki, zdrową żywność, ma własną aplikację mobilną, centrum treningowo-dietetyczne oraz firmę cateringową.

bETLGWCv

Z cateringiem Lewandowska ruszyła zaraz po wybuchu pandemii. Tłumaczyła wówczas, że jest to "odpowiedź na zapotrzebowanie rynku" i promowała go, rozdając posiłki lekarzom.

Zobacz także: Imperium biznesowe Anny i Roberta Lewandowskich. Są inwestorami ponad 30 projektów

Teraz Anna opowiedziała więcej na ten temat w wywiadzie dla Wyborczej. Twierdzi, że nie wykorzystała pandemii do zarobienia pieniędzy, bo miała ten pomysł już wcześniej.

bETLGWCB

(...) Sam temat cateringu pojawiał się już w ogóle od dłuższego czasu. (...) Czekałam na odpowiedni moment, bo ta decyzja musiała być spójna z moimi dotychczasowymi działaniami - tłumaczy.

"Liderka biznesu" wyznaje, że Robert miał wątpliwości, czy powinna zakładać kolejną firmę.

Kiedy padła taka propozycja, (...) już nie miałam wątpliwości, ale Robert trochę tak. Pytał: "Kurczę, masz tyle biznesów, znajdziesz czas?". Wiedziałam, że tak (...) Polska jest w Europie wołającym krajem, jeśli chodzi o dietę pudełkową. Rośnie świadomość żywieniowa Polaków, szczególnie po pandemii - wyjaśnia celebrytka.

Anna chwali się też, że testowała swoje posiłki na Robercie i wyeliminowała z jego diety pewne produkty, dzięki czemu zaczął się "szybciej regenerować". Trenerka odpiera również zarzut, że jej catering jest za drogi - jako Anna Lewandowska (chociaż niegdyś zaledwie Stachurska) nie może po prostu sprzedawać byle czego.

bETLGWCC

(...) Zważywszy na jakość naszych produktów, to adekwatna cena. Za całą firmą stoi moje nazwisko i nie mogę sobie pozwolić na korzystanie ze słabszych surowców. (...) Jestem szczera z konsumentem - zapewnia, dodając, że wraz z mężem mają już tyle biznesów, że najlepiej byłoby to "skonsolidować".

Nabraliście ochoty na catering "by Ann"?

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze! 

bETLGWCD
bETLGWCE
bETLGWCW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(343)
Beryy
2 tyg. temu
Raczej nazwisko męża pieniądze pewnie także
Yyy
2 tyg. temu
Pamiętajcie że lepiej wspierać lokalnych przedsiębiorców. Kupic jajka od Pani z bazarku itp. Nie dajmy się nabrać na nazwisko
Magda
2 tyg. temu
Te cateringi i diety pudełkowe tak jakby ludzie już sobie ugotować nie potrafili a ile śmieci po tym zostaje
bETLGWCX
Tak ja
2 tyg. temu
Jestem mamom, fajterkom sportowcem i mam pięć firm.
Pika
2 tyg. temu
Znowu kłamie. Na pewno klub mężusia zgodziłby się, żeby plan jego posiłków układała jakaś niedouczona dietetyczka że ledwie średnim wykształceniem, która z pełną odpowiedzialnością twierdzi, że smalec jest źródłem białka.
Najnowsze komentarze (343)
Tola
2 tyg. temu
Niech coś sprzeda jako Stachurska
Aleksander
2 tyg. temu
Nimt się nie potrafi tak kompromitować jak ona. Za każdym razem
Erem
2 tyg. temu
"Kiedy padła taka propozycja..." Czyli sama przyznaje, że ona daje tylko nazwisko...
prze
2 tyg. temu
pewne jest to, że gdyby nie RL to znałby ją tylko trener karate
Kinga
2 tyg. temu
Ja preferuję inny, moim ulubionym cateringiem dietetycznym jest warszawski dzień pana Gesslera.
ja2
2 tyg. temu
żadne nazwisko nie upoważnia do windowania cen swoich wyrobów. Zresztą jakie nazwisko - nazwisko zwykłego kopacza piłki. Mam nadzieję, że wszyscy o Was szybko zapomną. Dla mnie i tak nie jesteście nikim ważnym. Piłki nie cierpię bo stanowi źródło negatywnych kibolskich zachowań.
Misiu
2 tyg. temu
Bez niego jest nikim
Typowo Pl
2 tyg. temu
Nie stać nie kupuje i tyle ! A po diabła to nakręcanie na nią spirali nienawiści ?!!
bETLGWCP
wwo
2 tyg. temu
Żaden z tych jej biznesów nie przynosi dochodu, zamknęła już nierentowne kawiarnie, kosmetyków nikt nie kupuje, książki można wygrzebać za 2 zł w Biedrze - bawi się po prostu w bizneswoman za kasę męża bo może bez konsekwencji wyrzucać ją w błoto udając zaradną. To taka Marina - tamta udaje piosenkarkę za pieniądze mężą nagrywając "hity", które nikogo nie interesują a Ann udaje ekspertkę od fit-życia choć tez jak przyjdzie co do czego to wyjść na plus nie potrafi. Za czyjąś kasę każdy głupol może grać biznesmena z pierdyliardem firm, czyż nie?
☹️ida
2 tyg. temu
Państwu Lewandowskim poprzewracało się w głowach, co kasa robi z ludźmi.
jet
2 tyg. temu
no pewnie. jak JEJ nazwisko firmuje to cena nie może być dla plebsu
Doris
2 tyg. temu
Ale nazwiskiem człowiek się nienaje .
yhyhy
2 tyg. temu
Poczytajcie sobie komentarze na google odnośnie tej diety... Jeden koleś znalazł nawet robaka...
Gosik
2 tyg. temu
CHYBA RACZEJ NAZWISKO MĘŻA...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLGWDI
bETLGWDJ
bETLGWDK
bETLGWDL
bETLGWDM
bETLGWDr