Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Anna Mucha "naprawia świat", wrzeszcząc na rowerzystów: "Gdzie masz kask? W DU*IE?!"

115
Podziel się

Jadąc samochodem, Anna Mucha wygłosiła monolog o konieczności noszenia kasku podczas jazdy rowerem. "Nie ma takiego obowiązku, zjedz snickersa!" - odpowiadają internauci.

Anna Mucha "naprawia świat", wrzeszcząc na rowerzystów: "Gdzie masz kask? W DU*IE?!"
Anna Mucha "naprawia świat", wrzeszcząc na rowerzystów (Instagram)
bEhRYsTF

Anna Mucha kilka miesięcy temu doznała dużego rozczarowania, gdy okazało się, ze Telewizja Polska nie przedłuży z nią współpracy przy "Dance Dance Dance". Celebrytka musiała się pożegnać z posadą jurorki po zaledwie jednym sezonie. Chodziły słuchy, że jedną z przyczyn były jej kąśliwe uwagi pod adresem niektórych uczestników.

Na szczęście dla Anny internet przyjmie znacznie więcej niż telewizja, dlatego tam Mucha może do woli dzielić się swoimi opiniami. Ostatnio wygłosiła emocjonalny monolog na temat rowerzystów, którzy jeżdżą bez kasku.

bEhRYsTH
Zobacz także: Piotr Stramowski o nieudanych scenach seksu z Anną Muchą

Chciałam otworzyć dyskusję na jeden bardzo ważny temat, który mnie osobiście szalenie dotyka, przejmuje, irytuje i wkurza. Otóż, gdzie do cholery rowerzysto wjeżdżający na ulicę, masz kask? W du*ie, za przeproszeniem? Powinieneś go mieć na głowie, ponieważ w momencie, gdy wyjeżdżasz na jakąkolwiek drogę, twój mózg może mieć znaczenie dla ciebie w przyszłości.

Bardzo proszę, żeby rowerzyści, którzy wyjeżdżają gdziekolwiek poza ogródek działkowy, nosili kaski. Jeszcze na dodatek jeżdżą w słuchawkach - bulwersuje się celebrytka.

bEhRYsTN

Mucha zadała internautom pytanie, dlaczego jeżdżą bez kasku. W odpowiedzi wiele osób zwróciło uwagę, że nie ma takiego nakazu.

Przestrzegam prawa i nie rozumiem, dlaczego miałabym mieć kask; Jak na razie nie ma takiego obowiązku; A ty masz kask, jak jeździsz rowerem?; Anka, nie przeżywaj; Zjedz snickersa - piszą w komentarzach.

A Wy rozumiecie zdenerwowanie Muchy?

bEhRYsTO

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEhRYsTP
bEhRYsUi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(115)
Twój nick
3 tyg. temu
A ona przykladna i nagrywa jadąc autem- brawo 😅🤦‍♀️
megy
3 tyg. temu
A kierując samochodem nie nagrywa się relacji na Insta! Boże..
Xxx
3 tyg. temu
Naprawiać świat trzeba zacząć od siebie jak już będziemy idealni możemy pouczać innych,a że nie ma ludzi idealnych to skupmy się na sobie,a naprawdę świat będzie piękniejszy😉bez jadu i udawania,że jest się lepszym od innych.
bEhRYsUj
Ren
3 tyg. temu
Jakby tu zaistnieć ? O czym dawno nie było ? To może napiszę o rowerzystach ...
ersio
3 tyg. temu
NIGDY nie będzie obowiązku zakładania kasku podczas jazdy rowerem. W Holandii nawet jadąc skuterem/motorowerem nie trzeba mieć kasku i można nimi jeździć po ścieżkach rowerowych. W USA w niektórych stanach nawet motocykliści nie muszą mieć kasku. Wystarczą okulary na oczy.
Najnowsze komentarze (115)
pusia
3 tyg. temu
kim ona jest
lampki też zb...
3 tyg. temu
Bez sensu, po co kask, by rowerzysta dłużej konał po wjechaniu pod tira?
rowerzysta
3 tyg. temu
a mnie bulwersują a raczej doprowadzają do łez śmiechu Pańcie w aucie za pół mln , szczebioczące do telefonu trzymanego w ręce !!!! przecież w tej furze MASZ ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY... szkoda ,że nie wiesz jak go włączyć
Cześć
3 tyg. temu
Niepojęte, zeby jakas podstarzala laska, znana z jednego beznadziejnego serialu, mówiła ludziom, co mają robić.
Ona
3 tyg. temu
PudelKundel, czemu kasujesz komentarze? Coś nie na ręke? Wiecie czym jest Wolność Wypowiedzi, czy moze wam tego w podstawówce nie wytłumaczyli? 
Olek
3 tyg. temu
A co ją obchodzi czy rowerzyści maja kask? Ja nie zamierzam jeździć w kasku, bo ogranicza moją percepcję, a nie chcę stwarzać ryzyka na drodze
Konradzio
3 tyg. temu
Nigdy nie ubiorę kasku, bo mnie drażni.
Cyganka
3 tyg. temu
Nie rozumiesz tej decyzji? Myślałaś, że jesteś błyskotliwa i kontrowersyjna i Twoje zaczepki i głupie teksty pozostaną bez echa? Nie masz tego czegoś Anno. Brak Ci zdrowego poczucia humoru. Z drugiej strony kto wie.. 🤔może się nawrócisz i opuścisz TVPis.
bEhRYsUb
gsc
3 tyg. temu
brzydko starzejaca sie pani w srednim wieku
Ala
3 tyg. temu
Tu się akurat zgodzę
Orest
3 tyg. temu
Nie znoszę much, muchy są bezużyteczne i szkodliwe. Anny również nie znoszę, irytuje mnie.
Jędrek
3 tyg. temu
Obowiązkowe: Kaski, kamizelki odblaskowe , rejestracja rowerów i OC. Bez tych rzeczy powinien być zakaz wjazdu rowerzysty na drogę publiczną!. To nieporozumienie, że do ruchu drogowego dopuszcza się rowerzystów nie spełniających podstawowych wymogów dla innych uczestników ruchu, często nie znających podstawowych przepisów ruchu drogowego. Gdy rowerzysta spowoduje wypadek dopiero okazuje się, że: nie zna znaków i przepisów, nie jest ubezpieczony i szkody musi pokrywać z własnej kieszeni, czasami zbiega z miejsca wypadku i trudno ustalić jego tożsamość.
predator
3 tyg. temu
Ma rację.Rowerzyści dostali uprawnienia ,swoje ścieżki,drogi z pierwszeństwem i jeżdżą na oślep.Mało kto uważa i myśli. Ona może zjeść snikersa i dalej będzie miała rację , rowerzysta może olać dobrą radę i wylać mózg na jezdnię.
Ta mucha
3 tyg. temu
Karać za nagrywanie i za rozmowy podczaz jazdy samochodem.
...
Następna strona
bEhRYsUD