Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Anna Mucha rozpływa się nad Barbarą Kurdej-Szatan: "Jest ETYCZNA, oddana i sprawia, że ŚWIAT I LUDZIE DOOKOŁA SĄ LEPSI"

823
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą dość ciężki czas, jednak może oczywiście liczyć na wsparcie znanych znajomych. Teraz w jej obronie stanęła Anna Mucha, która publicznie zasypała ją komplementami. "To ona walczyła o kobiety i nasze prawo do godnego życia" - nie może się nachwalić.

Anna Mucha rozpływa się nad Barbarą Kurdej-Szatan: "Jest ETYCZNA, oddana i sprawia, że ŚWIAT I LUDZIE DOOKOŁA SĄ LEPSI"
Anna Mucha rozpływa się nad Barbarą Kurdej-Szatan. Słodko? (AKPA)
bETUCeSZ

Barbara Kurdej-Szatan od kilku dni znajduje się w samym centrum medialnej burzy. Jej słowa na temat Straży Granicznej skomentowali już niemal wszyscy, a w konflikt z celebrytką zaangażowały się nawet "Wiadomości" TVP, które utytułowały ją i Katarzynę Warnke "pseudoelitą". Można więc śmiało stwierdzić, że miewała w karierze lepsze chwile.

Po pamiętnym wpisie na Barbarę Kurdej-Szatan spadła lawina krytyki, jednak nie brakuje też znanych znajomych, którzy stanęli w jej obronie. Głos postanowiła zabrać m.in. Krystyna Janda, która nazwała jej emocje "słusznymi" i jednoznacznie opowiedziała się przeciwko tym, którzy dziś napawają się "upadkiem" jej kariery.

bETUCeTb
Zobacz także: Kurdej-Szatan nie zmienia swoich poglądów

Teraz do grona obrońców celebrytki dołączyła Anna Mucha, która skomentowała ostatnie wydarzenia w rozmowie z Plotkiem. Co ciekawe, nie tylko publicznie udzieliła jej wsparcia, lecz nie mogła się też nachwalić, jak dobrym człowiekiem na co dzień jest Basia. Najwyraźniej nie martwi się o ewentualny gniew Jacka Kurskiego, który niedawno poinformował jej koleżankę, że nie ma już czego szukać w TVP za pośrednictwem Twittera...

bETUCeTh

Basia jest wspaniałą kobietą, przyjaciółką i człowiekiem, którego chce się mieć przy boku. Wrażliwą, prawą, empatyczną i waleczną. Nigdy nie zostawi potrzebującej osoby samej. Nie przejdzie obojętnie... To ona miała odwagę w środku nocy zatrzymać samochód, by udzielić pierwszej pomocy kierowcy, który miał wypadek. To ona walczyła o kobiety i nasze prawo do godnego życia, wreszcie to Baśka stanęła za mną murem, kiedy tego potrzebowałam... - opowiadała ckliwie Mucha.

Na tym się wcale nie skończyło, bo Ania zapewnia także, że Basia jest "etyczna" i zasługuje na całą sympatię, którą otrzymywała przez lata od fanów. Powołała się przy tym na nie byle kogo, bo na Boga.

Jest etyczna, oddana i sprawia, że świat i ludzie dookoła są lepsi. Bóg mi świadkiem, że zasługuje nie tylko na wszystkie te nagrody publiczności i dowody sympatii, ale także na to, żeby być wobec niej lojalnym i okazać wsparcie, kiedy tego potrzebuje - twierdzi.

Przekonała Was?

bETUCeTi

W Pudelek Podcast ujawniamy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

bETUCeTj
bETUCeTC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(823)
Monika
3 tyg. temu
Potrzebuje wsparcia? A jak Straż Graniczna potrzebuje wsparcia, to obrzuciła je błotem i pomyjami wyzywając od morderców.
San
3 tyg. temu
Raczka raczke myje…
TheEnd
3 tyg. temu
Wywalić Szatana z Play !!! Nie mogę na nią patrzeć w tej reklamie, ciągle przypominam sobie co powiedziała o żołnierzach!!!
bETUCeTD
...
3 tyg. temu
Baska to jest przestroga dla celebrytow, że jak ciągle będą wyskakiwac ludziom z lodówek to w końcu się przejedzą.
Fly
3 tyg. temu
Etyka az kipi. Zupelnie jak pani Anna.
Najnowsze komentarze (823)
Jezu zmiłuj s...
2 tyg. temu
Najpierw chodzą na strajki i ryczą że chcą mieć prawo do usuwania dzieci nienarodzonych po czym choinka wyczekiwanie pierwszej gwiazdki i kolędy Jezu Malusieńki
KONRADEK
3 tyg. temu
JAK BÓG ŚWIADKIEM TO JUŻ NIE MAM NIC DO DODANIA.
Gab
3 tyg. temu
Hańba- ten tekst B.Szatan i jezyczek.Na granicy Służby chronią granice żeby także takie osoby jak ona mogły spokojnie spać
komentarz
3 tyg. temu
Mucha i wszystko w temacie jeszcze brakuje drugiej żenualki i byłby komplet powiatowego
Olimpia
3 tyg. temu
Drogie i naiwne celebrytki, typu : p.Barbara Kurdej -Szatan, p. Maja Ostaszewska, p. Krystyna Janda, p. Anna Mucha, zajmijcie się tym , co do tej pory robicie i nie angażujcie się w sprawy, na których się nie znacie. Nie nauczono Was na studiach, że słowo ma MOC, ale tylko w dobrej sprawie, bo w złej, obróci się przeciwko Wam. Nie wspomnę już o wulgaryzmach p. Basi. Dużo pani straciła na własnym wizerunku, wielka... szkoda. Zapomniała pani o mężu i o dzieciach, których to brzydkie zachowanie również dotyka , przecież jest pani osobą publiczną. Jeśli pani tego nie widzi , to jest pani wielką egoistką. Natomiast pani Maja, która tak ochoczo przybyła na granicę Polski z Białorusią, nie miała pani ochoty tam zostać na noc i na chwilę pobyć w towarzystwie tych młodych migrantów? Może zmieniłaby pani zdanie na ich temat? Czułaby się pani sama w ich obecności bezpiecznie? I słówko do p. Krystyny: ostatnio nie mogę zrozumieć pani zachowania i wartości, które pani wyznaje? Osoba w statecznym wieku, nie powinna zachowywać się , jak pełna emocji nastolatka. A p. Ania, czas wyciągnąć wnioski z własnego i często prowokującego zachowania, a dopiero później wspierać i udzielać rad innym... I jeszcze jedno, za przeproszeniem, nie plujcie na żołnierski mundur i tym samym nie osłabiajcie granic państwa polskiego. Za nim uczynicie tak drugi raz, a są ku temu przesłanki, może najpierw zapoznajcie się z przysięgą żołnierza. Oto część Roty przysięgi wojskowej: Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic....., itd. Pozdrawiam.
Proszę
3 tyg. temu
… .
Olimpia
3 tyg. temu
Drogie celebrytki , pomieszało się nie tylko w głowie, ale poprzestawiały się Wam również wartości, takt , ogłada, umiar i dobre wychowanie. Mamona , nie jest dla maluczkich, tylko dla ludzi z klasą, bo oni umieją sobie z nią poradzić i na dodatek pomagają jeszcze innym, ale nie wulgarny sposób- językiem, tylko czynem.
Dorota
3 tyg. temu
Ona obraża naszą inteligencję. Przecież wiadomo dlaczego napisała drugi post takiej treści..Jeszcze powinna napisać ,że uwielbia PIS. i ,że jej mama tylko przez roztargnienie na Facebook dała osiem gwiazdek.
bETUCeTv
Monika
3 tyg. temu
Operator PLUS daje bardzo dobre warunki i dlatego rezygnujemy /firma medyczna /od nowego roku z Play. To nie jest Polska firma i tylko delikatnie odcięła się od wypowiedzi Szatan. Niestety to za mało. To co mówi Mucha to bez komentarza.
sasa
3 tyg. temu
GWIAZDY SA NA NIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OP1
3 tyg. temu
Poprzez praktyczne rozbieranie się publiczne, ktoś zwraca na jedną i drugą uwagę a tak poza tym kunszt artystyczny jest na poziomie 0, ale społeczeństwo lubi teraz takie ochłapy...
j.l.
3 tyg. temu
Obrończyni? Celebrytka która ma parcie na szkło o niziutkim poziomie inteligencji. Myśli ,że jak ludzie zmienią o Szatan zdanie i zapomną , że nazwała ich mordercami.
sasa
3 tyg. temu
GWIAZDKI???SMIECHU WARTE!!!DLA MNIE GWIAZDY TO SA ALE NA NIEBIE!!!
Potrzebuje
3 tyg. temu
….
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETUCeUo
bETUCeUp
bETUCeUq
bETUCeUr
bETUCeUs
bETUCeTX