Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Babcia Dariusza K. wyznaje: "Nie wiem, czy po tym wszystkim, co zrobił, umiałabym z nim normalnie porozmawiać"

67
Podziel się:

Zofia Swoboda zdradziła, że na razie nie musi się jednak o to martwić, bo jej wnuk nie znalazł jeszcze czasu na skontaktowanie się z nią po opuszczeniu więzienia.

Babcia Dariusza K. wyznaje: "Nie wiem, czy po tym wszystkim, co zrobił, umiałabym z nim normalnie porozmawiać"
Dariusz K. nie skontaktował się z bliskimi po wyjściu z więzienia (East News)
bEToTNKd

Dariusz K. zaistniał w polskim show biznesie jako małżonek Edyty Górniak. Lata temu z powodzeniem spełniał się również jako menedżer gwiazd. Niestety związek z diwą ostatecznie zakończył się rozwodem.

W 2014 roku Dariusz K. śmiertelnie potrącił na pasach 63-letnią kobietę. Mężczyzna był wówczas pod wpływem kokainy. Za swój czyn K. został skazany na 6 lat więzienia, chociaż prokurator żądał 8 lat.

bEToTNKf

Przez ostatnie lata Dariusz K. kojarzony był w zasadzie jedynie z kolejnymi wizytami na sali rozpraw, m.in. w procesie tzw. dilera gwiazd. Kilka dni temu w mediach pojawiły się jednak doniesienia, że były mąż Edyty Górniak właśnie wyszedł na wolność. Ponoć po odbyciu połowy kary K. mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie i tak też właśnie uczynił.

Dariuszowi K. wyznaczono nadzór kuratora. W ramach zwolnienia upadły celebryta musi zachowywać się wzorowo oraz podjąć pracę zarobkową. Powrót K. na wolność to z pewnością ogromny stres dla jego byłej żony oraz ich wspólnego syna. Allan nie widział ojca od ponad 6 lat. Sam Dariusz ponoć niespecjalnie spieszy się z odnowieniem kontaktu...

bEToTNKl

Okazuje się, że Allan nie jest jedynym członkiem rodziny, z którym K. zapomniał skontaktować się po wyjściu z więzienia. Jak donosi Fakt, Dariusz niespecjalnie pali się również do odnowienia relacji z innymi krewnymi, w tym również babcią.

Mój wnuczek po wyjściu z więzienia nie wyciągnął do nas ręki. Nie zadzwonił, nie pojawił się. Myślę, że w przyszłości też tego nie zrobi. Ale może to i dobrze, bo nie wiem, czy po tym wszystkim, co zrobił, umiałabym z nim normalnie porozmawiać - przyznała Zofia Swodoba.

Babcia Dariusza K. ma za to bardzo dobre relacje ze swoim prawnukiem, Allanem.

bEToTNKm

Syn Edyty to złote dziecko! Bardzo go kocham i jest dla mnie ogromnie ważny -zdradziła Faktowi.

Myślicie, że Dariusz K. jednak skontaktuje się z rodziną?

bEToTNKn
bEToTNKG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(67)
ile można!?
rok temu
NIKT, naprawdę NIKT, nie wiedział, że Dariusz Krupa to "były mąż Edyty Górniak"!!!
hiena!
rok temu
ILE RAZY jeszcze wkleisz Unicorn ten sam tekst - ten życiorys" Dariusza Krupy!???
hiena!
rok temu
To już teraz w każdej wklejce o Dariuszu Krupie Unicorn będzie OZNAJMIAŁ, że... "to były mąż Edyty Górniak"!???
bEToTNKH
Gość
rok temu
Odebrał życie kobiecie, złamał życie jej rodzinie, swojej i sobie. Narkotyki. Warto było? Ku przestrodze!
nnn
rok temu
Usuńcie ten szyld "STOP HEJT!", bo kompletnie się do niego nie stosujecie!!!
Najnowsze komentarze (67)
Anka
rok temu
Pudel! Pierwszą sprawą,która powinien zrobić Krupa to wytoczyć wam proces!!!!
Anka
rok temu
Szkoda mi tego człowieka...sami katolicy i uczciwi ludzie go otaczają...ukamienowali by go chętnie! A piosenkarką,która doprowadziła go do tego -pierwsza, szlachetna, wrażliwa i nawrócona.Dziwny jest ten świat....
Anka
rok temu
Fajna babcia....współczuję🤷‍♀️
OchronaDanych
rok temu
Pełny Internet jego fotek z Edzią i wszyscy znają jego nazwiako oraz twarz, ale autorzy artykułów na pudlu udają, że są zobowiązani do ochrony jego danych isobowych jakby nie był celebrytą (osobą publiczną), w związku z czym zamazują twarz i piszą o Dariuszu K. Sam te dane oddał do publicznego użycia, bo nikt nie mógł mu zabronić.
Tamara
rok temu
Naprawdę dajcie spokojnie żyć człowiekowi ...Pudel co On Tobie takiego zrobił że ciągle oczerniasz D.Krupę?? nie zrobił tego specjalnie to był wypadek ...swoje już "zapłacił" każdemu mogło to się przydarzyć a Ty w kółko to samo ..czy Ty Pudel nie widzisz napisu STOP HEJT??
Fhj
rok temu
Na dzień babci powinien w styczniu 2021 albo 2022
Judyta
rok temu
Ludzie, rodzino,dlaczego go odtrącacie ? Ludzka rzecz błądzić.Teraz mu wstyd i musi dojść do siebie ale na pewno odezwie się do syna a dobry syn powinien przywitać go z otwartymi ramionami i pewnie to zrobi
Janek
rok temu
Pani babciu. Wnuk zrobił złe. Bardzo ale to wnuk syn. Brat. Można na nim wieszać psy. Ale. Trzeba tez. Przyjąć. Przytulić. Babcie. Są od tego.
bEToTNKz
MariaMarta
rok temu
Jestem babcią. Kocham moje wnuki. W takiej sytuacji to ja bym starała się z nim skontaktować. Może trzeba mu pomóc stanąć na nowo. Nie można go przekreślać. Zrobił źle, ale jak go wszyscy odtrącą, nikt mu nie pomoże to trudno mu będzie wrócić do normalności.
ola
rok temu
jak przez te lata nikt go nie odwiedzal. nie podal potrzebnych rzeczy. to czego ma teraz sie z nimi kontaktowac.
Rene
rok temu
Zszedł na dno i wszyscy się od niego odwrócili. Może by się odezwał, ale wie że zostanie odrzucony? Gdyby był moim dzieckiem, ojcem czy wnuczkiem nie odrzuciłabym go, tylko dała mu szansę, może zrozumiał swój błąd i żałuje? Niewybaczone krzywdy ranią nas nieraz bardziej niż sama krzywda.
Olo
rok temu
Najgorsze jest to, że on nawet nie poczuwa się do odpowiedzialności za swój czyn. Znam przypadki ludzi , którzy również odebrali komuś życie przez potrącenie pod wpływem używek np.aktor znany np .z Kogel Mogel , prosił sąd , żeby go zamknął bo on i tak jest już martwy . Dariusz K. od początku próbował wymigać się od kary na różne sposoby . Na rozprawach uśmiechał się do dziennikarzy . Co za durne zachowanie . On wyszedł na wolność, a kobiecie nic już życia nie zwróci .
jacek
rok temu
to rozmawiaj z nim wielkimi literami
OMG
rok temu
no tak bo syn Edyty to całe życie zapewne będzie złoty i bez skazy więc można go kochać śmiało
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEToTNLs
bEToTNLt
bEToTNLu
bEToTNLv
bEToTNLw
bEToTNLb