Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Ewa Chodakowska wystawia ramię do szczepionki w stylizacji za ponad 8 tysięcy złotych: "To mój OBOWIĄZEK"

136
Podziel się

Relacjonując przyjęcie drugiej dawki szczepionki, Ewa Chodakowska poinformowała, z jak wielką falą hejtu musiała się zmierzyć w ostatnich tygodniach. "Mówią, że opętał mnie diabeł, że rząd mi zapłacił" - ubolewa.

Ewa Chodakowska wystawia ramię do szczepionki w stylizacji za ponad 8 tysięcy złotych: "To mój OBOWIĄZEK"
Ewa Chodakowska przyjęła drugą dawkę szczepionki (fot. AKPA, fot. East News)
bErgoMNx

Temat powszechnych szczepień przeciw koronawirusowi w Polsce nadal jest niestety kwestią sporną. Choć ogromna rzesza ekspertów i osób publicznych zaangażowała się, aby zachęcić rodaków do przystąpienia do programu, nadal nie brakuje sceptyków, którzy bardziej wierzą rozpowszechnianym w mediach społecznościowych teoriom spiskowym niż udokumentowanym odkryciom naukowym. Niedawno przekonała się o tym Ewa Chodakowska, która spotkała się z ogromną falą hejtu, po tym jak pochwaliła się w sieci przyjęciem szczepionki.

Dyskusja wokół decyzji Chodakowskiej wróciła niczym bumerang przy okazji terminu podania drugiej dawki szczepionki. Popularna trenerka opublikowała na Facebooku zdjęcie, na którym wystawia ramię do zastrzyku. Otuchy dodają jej zwisający z krzesła plecaczek Gucci za 7 tysięcy złotych oraz usadowiona na głowie czapka z daszkiem Burberry za kolejny tysiąc.

bErgoMNz
Zobacz także: Ewa Chodakowska: "Jestem tytanem pracy"

ZASZCZEPIENI znajomi mówią: "Nie wywołuj burzy. Siedź cicho". ZASZCZEPIONE znajome osoby medialne mówią: "Nie wychylaj się. Nie postuj". Owszem... Nie spodziewałam się tylu ataków, po wrzuceniu informacji, o przyjęciu pierwszej dawki szczepienia. Epitetów co niemiara. Ponadto ciekawostki takie jak: rząd mi zapłacił, diabeł mnie opętał - pisze Ewa pod zdjęciem z punktu szczepień.

Mimo wcześniejszych wątpliwości fitness-guru dochodzi do konkluzji, że jako osoba publiczna czuje się zobowiązana, aby nieść w Polskę kaganek oświaty.

bErgoMNF

A może po prostu stawiam na naukę i prewencję? Zaszczepiona po raz drugi. Zdrowia nam wszystkim. Wrzucam, bo czuję, że mówić wyraźnie i głośno, to mój obowiązek - deklaruje.

Tym razem w sekcji komentarzy dominowały głosy wsparcia. Choć nie zabrakło przeciwników szczepień, najwięcej polubień zebrały wpisy entuzjastów profilaktyki zdrowotnej.

I super Ewa! To tylko pokazuje, że jesteś inteligentną kobietą, której nie jest obojętny los swoich obserwatorek/ów. Zaszczepimy się i życie wróci do normy. Osoby takie jak Ty muszą o tym mówić;

bErgoMNG

Właśnie o to chodzi - aby merytorycznie wskazywać na prozdrowotne postawy. Tego oczekują od nas osoby wątpiące, poszukujące sygnału, który sprawi, że zdecydują się zaszczepić przeciw COVID-19. Nie celujemy w mały odsetek malkontentów. Pomagamy poszukującym podjąć właściwy wybór;

Każdy z nas podchodzi indywidualnie do szczepień, również ja. Pochodzę do tego z czystym optymizmem i odpowiedzialnością. Za 5 dni dane będzie mi przyjąć drugą dawkę, a szczepię się z myślą o siebie i innych, zwłaszcza dla moich bliskich, którzy w życiu są bardzo ważni. Brawo Ty! - czytamy pod wpisem Chodakowskiej.

bErgoMNH
bErgoMOa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(136)
Stoppropagand...
2 miesiące temu
Kolejna marka która wykonuje płatny kontrakt reklamowy dla firm farmaceutycznej. Niech piekło pochłonie tych promujących warunkowo dopuszczone preparaty o nieznanym działaniu na organizm.!
Takaprawda
2 miesiące temu
A możemy w sumie przestać tym kobietom wyliczać ile wydają na stylizacje czy inne pierdoly? Politycy podobne kwoty wydają na prostytutki 🤡
kkk
2 miesiące temu
Ewo od udzielania porad medycznych są lekarze, może do filmów z ćwiczeniami da się przymknąć oko na brak papierka, ale w przypadku medycyny masz u mnie równy autorytet co Zięba
bErgoMOb
ana
2 miesiące temu
szczepcie sie i co godzina tylko tym nie chwalcie bo naprawde nie ma czym mnie to jedynie smieszy taki lans
Agnieszka
2 miesiące temu
Spoko tylko dlaczego jest w czapce i kapturze? Tak zimno? Taka moda? Taki styl? Nie bardzo kumam
Najnowsze komentarze (136)
Polko
miesiąc temu
Zaszczepimy się i wszystko wróci do normy 😂😂😂
Iza
2 miesiące temu
Obowiązek? A mój nie!
Miś
2 miesiące temu
Polacy są ciemni i podejrzewają spiski - jak Edyta, ale Edyta to osoba z nizin , trzeba ja zrozumieć, wcześnie poszła do pracy - bieda i zacofanie powoduje, ze ludzie boją się szczepić i głosują na wrogów i zdrajców Polski
o tam
2 miesiące temu
a to ci wiadomosc juz dawno jestem po 2 szczepiokach i nic o tym nie piszecie no dlaczego?
aleks
2 miesiące temu
co was interesuje ile ma na sobie kasy ? nikomu nie ukradla...
lol
2 miesiące temu
no bo z pobierania krwi dobrze wrzucic ale ze szczepienia juz nie Xd hehe ludzie ludzie
lily
2 miesiące temu
idi****a bez wiedzy poddała się eksperymentowi i dobrze!! Na kimś w koncu trzeba testować, takich krolików doswiadczalnych potrzeba nam więcej, dla naszego wspólnego dobra i szambo kiedys wybije. Tych co umierają po zastrzyku kompetnie nie jest mi szkoda, na rzeż idą z wlasnej woli
Lol
2 miesiące temu
Dziwne, że przeciwnicy szczepień tak głośno obrażają innych a przeciwnicy nieszczepionych zachowują kulturę i ich nie komentują ;)
bErgoMNT
Tak tak
2 miesiące temu
Droga Pani, owszem hejt to zło, jako osoba publiczna musi się Pani liczyć z różnymi opiniami na temat swojej osoby. Myślę jednak, że te negatywne uwagi nie dotyczą faktu zaszczepienia a epatowania nim. Ciekawe czy tak samo "świętowałaby" Pani szczepienie na odrę? Nie można było się zaszczepić i nie trąbić o tym na okrągło?
Maja
2 miesiące temu
Ogarnijcie się ludzie, większość leków po które sięgacie też jest w fazie testów, a wy jesteście królikami doświadczalnymi i jakoś się nie burzycie. Fanatyzm jest szkodliwy.
Gość
2 miesiące temu
Wszystko wszystkim ale od kiedy moi drodzy tak zawierzamy wszystko tym lekarzom, firmom farmaceutycznym. Może zastanówmy się czy tym korporacjom zależy na naszym zdrowiu, gdyby człowiek był zdrowy - na co leki i lekarze? Dużo zdrowia Wam życzę i nie szczepcie się, żyjcie wolni. Przecież zdrowi jesteście, po co Wam ten zastrzyk śmierci?
jaaa
2 miesiące temu
A prawda jest taka że ona dużo podróżuje, a bez szczepień nie będzie o możliwe i tyle w temacie. Moja siostra z wykształceniem medycznym też jest przeciwniczką szczepień a jednak też się zaszczepiła żeby wyjechać za granicę.
lula
2 miesiące temu
Wszystko na pokaz ....musi być w centrum
Adam
2 miesiące temu
No i brawo!
...
Następna strona
bErgoMOv