Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Jarosław Jakimowicz grozi Kamilowi Durczokowi w Niedzielę Palmową: "Pomawiasz mnie jak KMIOT, to będę reagować"

288
Podziel się:

Na Facebooku doszło do starcia gigantów: Kamil Durczok zaczepił Jarosława Jakimowicza, który w odpowiedzi nazwał go "łobuzem" i "szmaciarzem". Co będzie dalej?

Jarosław Jakimowicz grozi Kamilowi Durczokowi w Niedzielę Palmową: "Pomawiasz mnie jak KMIOT, to będę reagować"
Jarosław Jakimowicz kłóci się z Kamilem Durczokiem na Facebooku (AKPA)
bEUIJGcB

Na początku 2015 roku w mediach wybuchła bomba, gdy tygodnik Wprost opisał kulisy życia zawodowego i prywatnego Kamila Durczoka, nazywając je "ciemną stroną" prezentera.

Jak pamiętamy, Durczok w atmosferze skandalu odszedł z TVN-u, jednocześnie pozywając Wprost o opisywane w kolejnych numerach rewelacje. Po sześciu latach Kamil Durczok wygrał ostatni z procesów, a sąd prawomocnym wyrokiem nakazał autorom artykułów przeproszenie dziennikarza.

bEUIJGcD

6 DŁUGICH LAT! W 2015 legła w gruzach moja 30-letnia kariera dziennikarska. Oszczercy i kłamcy z tygodnika WPROST, na czele z kryminalistą Latkowskim, wspomaganym przez Michała Majewskiego, Olgę Wasilewską oraz Marcina Dzierżanowskiego, w artykułach "Ukryta prawda" oraz „Nietykalny”, opublikowali serię ataków, które doprowadziły do zakończenia mojej pracy w TVN - pochwalił się na Facebooku Durczok, w dalszej części wpisu... nawiązując do Jarosława Jakimowicza.

Kamil Durczok, który sam sądził się za pomówienia, napisał bowiem, że Jakimowicz jest "oskarżony o gwałt", który to czyn - w jego ocenie - jest "nieporównywalny pod żadnym względem". Kamilowi Durczokowi chodzi najwyraźniej o sprawę gwałtu, do jakiego miało dojść na wyborach Miss Generation. Śledztwo wciąż jest w toku, nikomu nie postawiono zarzutów, a Jarosław Jakimowicz reaguje bardzo emocjonalnie na każdą wzmiankę na ten temat.

I tylko szlag mnie trafia, kiedy widzę, jak oskarżony o GWAŁT, nieporównywalny pod żadnym względem czyn, niejaki Jakimowicz, po 4 dniach, piszcząc i płacząc, wraca na antenę. I pracuje w TVP Info, jakby nic się nie stało. Ja po pierwszych oskarżeniach złożyłem dymisję, a potem, za porozumieniem stron, rozstałem się z TVN - napisał Durczok, co wywołało natychmiastową reakcję ze strony Jakimowicza:

bEUIJGcJ
Zobacz także: Jarosław Jakimowicz znów pod lupą mediów

(...) Nie porównuj swojego bagna łobuzie do mojej sytuacji. Nie zachowałeś się szmaciarzu honorowo, tylko zrobiłeś, to ci Miszczak kazał i ogarnął, żeby ciebie szmaciarzu nie pogrążyli w zeznaniach. Ciesz się, że tak zależało im, jemu na wizerunku stacji, bo inaczej.......... wiesz, gdzie byś był? - napisał gwiazdor TVP i kontynuował: Ja jestem z Warszawy, dużo wiem, dużo słyszałem o tym twoim mieszkanku. Chcesz narobić rabanu, to ja chętnie powyciągam nowych i tych samych świadków, którzy może będą zmuszeni zacząć mówić!! Zaraz będziesz w większym gó*nie, niż ci się wydaje. Załatw sprawy człowieku HONORU z ex żoną, przestań jeździć jak bandzior nawalony po drogach i się odpie*dol. Zaraz blady strach padnie na twoje byłe koleżanki z pracy i wróci całe to gó*no, w którym uczestniczyły dzięki Tobie. Honorowy‼ Nie ośmieszaj się kmiocie. Jeżeli byłoby, jak mówisz, to rozumiem, że następna ramówka TVN twoja? Jest weekend, masz czas, żeby się skonsultować, czy to ma sens dla ciebie i mam zniknąć z Twojego wpisu, a od poniedziałku jadę z Tobą jak ze szmatą. Nie będę nękał swojej kancelarii w weekend.

Co ciekawe, komentarz pod postem Durczoka szybko zniknął, ale Jarek Jakimowicz pociągnął sprawę na Instagramie, przestrzegając, że "nikomu nie odpuści pomówień". Pokojowe przesłanie, w sam raz na Niedzielę Palmową.

bEUIJGcK

Pomawiasz mnie jak kmiot Durczok to będę reagować. Jak nie pasuje ci mój język to życzę ci żebyś przeżył to co ja i moja rodzina a zrozumiesz - napisał Jakimowicz.

Czekacie, jak rozwinie się starcie gigantów?

bEUIJGcL
bEUIJGcM
bEUIJGde
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(288)
Elza
8 miesięcy temu
Osoba używająca takiego słownictwa prowadzi program w telewizji publicznej...
Natalia
8 miesięcy temu
Wiecie co? Durczok spadł na dno, przepił karierę ale... jako dziennikarz dużo zrobił! Jakimowicz to aktor jednej roli a zachowuje się jakby miał Oskara!!!!
Lucek
8 miesięcy temu
No cóż, język Jakimowicza mówi wszystko! Można się nie zgadzać, bronić...ale w taki sposób??? Żałosne, płytkie i świadczące o inteligencji! Nie każdy robi karierę na lizusostwie 🤪 i posługując się takim rynsztokowym językiem. Współczuję 😶
bEUIJGdf
LukaBandita
8 miesięcy temu
Czuje się pan J , póki co, nietykalny. To się kiedyś zmieni. Teraz uważa, że mu nic nie grozi, a może to błędne przekonanie i zostanie poświęcony na ołtarzu swego chamstwa. ..czego mu , niestety, życzę. Na zbyt wiele sobie pozwala pod ochronnym płaszczykiem.
Kasia
8 miesięcy temu
Przecież Jakimowicz i Ogórek to żadni dziennikarze. Nawet programu nie umieją prowadzić. Wchodzą sobie w słowo, masakra. A to wszystko za nasze pieniądze.
Najnowsze komentarze (288)
santos
8 miesięcy temu
ofiara
Babcia
8 miesięcy temu
TVP, zatrudnia takich, .. że wstyd , i oni go chronią, karygodne
Nika
8 miesięcy temu
Nie cierpię obu jednakowo, ale jakby nie było, Jakimowicz jest tylko podejrzany o gwałt, a na Durczoku ciążą wyroki. Ten człowiek powinien zapaść się pod ziemię, a nie publicznie wypowiadać.
hSs
8 miesięcy temu
Czy ten jakimieicz zapomniał tabletki, to jakiś srul 🤦‍♂️
Gość
8 miesięcy temu
Durczok przyjaciel pilota Artura K z Katowic krytykuje mentalnego klona swojego kolegi? A to dobre, przecież oni wszyscy trzej są z tej samej gliny ulepieni! Haha
fgbcv
8 miesięcy temu
Jakimowicz i Durczok oboje warci siebie.....
Jogi
8 miesięcy temu
Co by o nim nie sadzić to Durczok napisał prawdę
shwjshwbsgs
8 miesięcy temu
Dlaczego D nie siedzi ja się pytam? Każdy z nas za te rajdy byłby w pace.
bEUIJGcX
dziwi mnie
8 miesięcy temu
Że też telewizja publiczna toleruje taki język wypowiedzi swojego dziennikarza i to w zasadzie publicznie, bo w mediach społecznościowych.
vbb
8 miesięcy temu
szkoda slow na tegoz tvn
Grzegorz, spr...
8 miesięcy temu
Ten Jakimowicz z TVP PiS kupił chyba maturę, bo pisze zdania złożone nagminnie bez przecinków. Byk na byku. I tak samo na poziomie podstawówki zadaje na wizji infantylne pytania. To jest prawdziwa matura czy nie?
Edek
8 miesięcy temu
Jareczku, opowiedz o tym mieszkanku
Rick Sanchez
8 miesięcy temu
Jak dwa marne kuraki zaczynają się dziobać na podwórku to przychodzi gospodarz i kładzie je na pieniek, bo jeden wart drugiego!
ira
8 miesięcy temu
Durczok i Jakimowicz remis w tym pojedynku
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUIJGdQ
bEUIJGdR
bEUIJGdS
bEUIJGdT
bEUIJGdU
bEUIJGdz