Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Już na początku maja otworzą się pierwsze obiekty sportowe. Premier przedstawił plan

240
Podziel się

"Obiekty, które zostaną uruchomione, będą dostępne dla maksymalnie sześciu osób" - zastrzegła minister sportu.

Już na początku maja otworzą się pierwsze obiekty sportowe. Premier przedstawił plan
Mateusz Morawiecki (ONS, ONS)
bDYzvBYR

Po otwarciu lasów i umożliwieniu Polakom uprawiania sportu rekreacyjnego, premier Mateusz Morawiecki przedstawił drugi etap planu "odmrożenia", zaplanowany na 4 maja.

Zostaną wtedy otwarte obiekty sportowe, takie jak: korty tenisowe, boiska szkolne, "orliki", stadiony, tory gokartowe, stadniny koni, tory wrotkarskie czy pola golfowe. Według nowych przepisów na obiektach sportowych obecnych będzie mogło przebywać maksymalnie sześć osób, a trening będzie mógł odbywać się bez obowiązku noszenia maseczki na twarzy.

bDYzvBYT
Zobacz także: Koronawirus. Popularność e-sportu rośnie z każdym dniem. "Potrzeba rywalizacji jest olbrzymia"

Chciałabym zapewnić, że jeśli chodzi o powrót sportu, to obiekty, które zostaną uruchomione, będą dostępne dla maksymalnie sześciu osób. Na kortach tenisowych będą mogły przebywać dwie osoby. Trening sportowy będzie możliwy bez maseczki, ale do momentu przyjścia na obiekt, należy je nosić - powiedziała minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk.

bDYzvBYZ

Premier Morawiecki zapowiedział także wznowienie rozgrywek ekstraklasy piłkarskiej (od 29 maja) i żużlowej (od 12 czerwca). Na razie jednak będą się one odbywały bez udziału publiczności.

Według zapowiedzi rządu w trzecim etapie odmrażania sportu otwarte mają być hale sportowe, a w kolejnym siłownie, baseny oraz kluby fitness.

bDYzvBZu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(240)
Wasz koniec!
rok temu
Stale wzrasta w Pudelku ilość jadu, bluzgów, wściekłego ryku, wychodzących z gardzieli byłych funkcjonariuszy SB oraz ludzi zależnych od Platformy Obywatelskiej i PSL. Wspaniale! To oczywisty dowód, że rząd premiera Morawieckiego coraz lepiej spełnia gospodarcze i społeczne oczekiwania normalnych Polaków. To również dowód, że już nigdy nie będzie powrotu lat 2007-2015, kiedy nasze państwo było we władaniu, pod butem złodziei z polityczno-gangsterskich mafii…
jagi
rok temu
Spokojnie powoli ruszy wszystko nie plujcie na rząd robia co moga
vacek
rok temu
POsrańcy już by chcieli wyprowadzać pieniądze z budżetu państwa jak kiedyś VAT Amber Gold i OFE.Polacy już są mądrzejsi i pogonimy wam kota przy wyborach do budy do golenia głowy biegiem marsz.
bDYzvBZv
pierdziôh
rok temu
Jestem w dùpę jébánym sfrustrowanym trolem, już zwyzwywałem premiera i rząd, na chwilę mi drygnał maluch ale już leży, co robić?!
anka
rok temu
A kiedy będzie można do dentysty iść, mi się robi dziura, potem stomatolog mi zaśpiewa kanałowe za pięć stów!
Najnowsze komentarze (240)
Wilkowiecko
rok temu
Gdzie rozum śpi, tam budzą się demony. Niektóre nawet na stanowiskach ministerialnych.
Debet
rok temu
Chleba a nie igrzysk, tym co daliście 500+przeżyją i zasila kasę sklepów monopolowych, a co z resztą ludzi, gdzie dwoje w rodzinie straciło pracę. Brawo.
Agnieszka
rok temu
Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego szczyt zachorowań został przesunięty na na jesień?!
Kto
rok temu
PO i ich wyborcy = wyzysk Polaków
Aga
rok temu
22 mld złotych pożyczki na 500+ ???!!!. Zrzutki na sprzęt ochronny do szpitali???!!! Wykończenie firm, kosmetyczki, fryzjerzy, trenerzy fitness i i inni bez środków do życia!!! Pomysł przymusowego zaszczepienia 37 mln ludzi??? Istotnie pomoc takaże klękajcie narody.
uuuu
rok temu
Na PO to mam odruchy wymiotne
hgfs
rok temu
Wyborcy PO do roboty bo musicie zapłacić podatki .Raz dwa raz dwa.
Barb
rok temu
Pudel przeszedł na ciemną stronę mocy. Wspiera PIS. Cała WP to robi.
bDYzvBZn
Pachnidło
rok temu
Wszędzie, gdzie się pojawiają pisiorskie trolle, to z perfumerii, szambo się robi. Nawet Pudla zaśmiecają językiem z chlewa wyciągniętym!
kop
rok temu
POwcy do golenia głowy biegiem marsz
Petar1979
rok temu
Nawet hejt nie czytam, dla mnie jako fan sportu super sprawa, dzieje sie to w kazdym powaznym Europejskim kraju. Znowu inicujemy a Europa idzie za nami. Brawo!
yes
rok temu
POwcy i ci co na nich głosują do roboty musicie zarobić na moje 500+ x 3=1500.yes. Yes. Yes.
m...
rok temu
A co wędkarstwem amatorskim np: na jeziorze, ale każdym innym.
Dkdkfk
rok temu
Ale premier ostrzyżony i wybudowany. To fryzjerzy i kosmetyczki już działaj?
...
Następna strona
bDYzvBZP