Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Krystek" z Zatoki Sztuki ZOSTAŁ SKAZANY w sprawie 14-letniej Anaid!

215
Podziel się:

W czwartek sąd rozstrzygnął sprawę 14-letniej Anaid, która w 2015 roku rzuciła się pod pociąg po spotkaniu z Krystianem W. Mężczyzna oskarżony o 65 (!) przestępstw, w tym gwałty i nakłanianie do prostytucji, usłyszał kolejny wyrok.

"Krystek" z Zatoki Sztuki ZOSTAŁ SKAZANY w sprawie 14-letniej Anaid!
"Krystek" usłyszał wyrok w sprawie Anaid (East News, Karolina Misztal, WOJCIECH STROZYK)
bEIRVEOd

W 2016 roku Krystian W. znany również jako "Krystek" został oskarżony o gwałty i nakłanianie nastolatek do prostytucji. Mężczyzna miał "polować" na swe ofiary w popularnych trójmiejskich klubach, w tym niesławnej Zatoce Sztuki i "dostarczać" je zamożnym biznesmenom. Świat usłyszał o całej sprawie wskutek tragedii 14-letniej Anaid. Nastolatka w marcu 2015 roku rzuciła się pod pociąg, rzekomo po spotkaniu z mężczyzną. Matce Anaid udało się wówczas dotrzeć do innych ofiar "łowcy nastolatek" i skłonić je do zeznań.

Do tej pory "Krystek" został oskarżony łącznie o 65 przestępstw, w tym 40 o charakterze seksualnym. W 2018 roku mężczyzna został skazany na trzy lata pozbawienia wolności za gwałt na 17-latce. W czwartek finał miał natomiast proces w sprawie 14-letniej Anaid, podczas którego "Krystek" usłyszał kolejny wyrok.

bEIRVEOf

Sąd Rejonowy w Wejherowie skazał Krystiana W. na 2,5 roku pozbawienia wolności za nawiązywanie kontaktu z małoletnią w celach seksualnych. Uzasadnienie wyroku odczytano za zamkniętymi drzwiami. Według ustaleń śledczych w 2015 roku mężczyzna od 5 lutego do 7 marca korespondował z 14-letnią Anaid. Podczas rozmów "Krystek" próbował podstępem zwabić nastolatkę do swego mieszkania, m.in. proponując jej fałszywą ofertę pracy.

Zobacz także: Oświadczenie Michała Wiśniewskiego w sprawie Zatoki Sztuki
bEIRVEOl

W ocenie prokuratora, podejrzany w celu popełnienia przestępstwa obcowania płciowego z małoletnią nawiązał kontakt z 14-latką, wiedząc, ile ma lat. W toku konwersacji wprowadzał ją w błąd co do charakteru spotkania, do którego zmierzał, między innymi, sugerując możliwości podjęcia przez nią pracy, mającej polegać na sprzątaniu jego mieszkania - mówiła Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

W czwartek "Krystek" otrzymał również sądowy zakaz zbliżania na mniej niż 100 metrów do innej ze swych ofiar, z którą również korespondował, gdy ta była w wieku nastoletnim. Mężczyzna przez trzy lata nie może również kontaktować się z dziewczyną.

Oskarżycielem posiłkowym w procesie Anaid był ojciec zmarłej nastolatki. Po ogłoszeniu wyroku w rozmowie z Onetem mężczyzna nie ukrywał, że w obliczu utraty córki żaden wyrok nie będzie dla niego w pełni satysfakcjonujący.

W tej sprawie maksymalna kara wynosiła trzy lata, więc jestem umiarkowanie zadowolony, ale w pełni zadowolony nie będę nigdy. Nic nam nie zrekompensuje tego, że straciliśmy córkę. Mam nadzieję, że w innej sprawie dostanie dużo wyższy wyrok - powiedział ojciec Anaid.

bEIRVEOm

Czwartkowy wyrok sądu w sprawie "Krystka" jest nieprawomocny.

Przypomnijmy, że śledczy potwierdzili, iż dzień przed samobójczą śmiercią Anaid spotkała się z "Krystkiem". Lata temu koleżanka 14-latki utrzymywała, że ta wyznała jej, iż została zgwałcona przez mężczyznę. W 2020 roku Patrycja (imię zmienione) wycofała się jednak z wcześniejszych zeznań.

bEIRVEOn
bEIRVEOG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(215)
Kika
2 dni temu
2.5 roku za gwałt w którego konsekwencji ofiarą popełniła samobójstwo. To śmiech na sali
dela
2 dni temu
Śmiesznie niskie te kary w Polsce. Powinnien odpowiadać za nieumyślne spowodowanie śmierci jeszcze, przecież to przez niego się zabiła.
Olcik
2 dni temu
Takie wyroki to śmiech w twarz rodzin ofiary. Co za kraj co za ludzie
bEIRVEOH
Megiiiii
2 dni temu
Radzio, Blania, Natalka i inne „gwiazdy” pamiętamy….
Gosc
2 dni temu
I czy śmietanka polskich "intelektualistów " dalej będzie bronić Zatoki?
Najnowsze komentarze (215)
Ona
12 godz. temu
Wiśniewski dobrze mówi,taka prawda,Wojewodzki powinien posłuchać mądrzejszego
...
wczoraj
Wierzę ,że karma wraca! .....
Wiecie
wczoraj
Kuba tam regularnie bywał
Elwira
wczoraj
Dzięki uni Europejskiej mamy takie kary i brak decydowania w naszym kraju. To tragedia jakie spustoszenie czyni ta UE. Jeszcze tylko arabów brakuje.
Obrah
wczoraj
Nasze sądownictwo w USA miał by dożywocie albo zamiast 2,5 to 250 lat odsiadki bo tam wyroki się sumują
Megi
wczoraj
Nareszcie. Lepiej późno niż wcale. Szkoda tylko, że wyrok taki krótki. Jak wakacje. Może spotka wielu kumpli i omówi nowe biznesy.
Mmm
wczoraj
To żart?
jaro
wczoraj
w tym kraiu jaja sa nie tylko w sklepie ale w sadzie napewno jak mozna takiemu palantowi pedofilowi dac taki wyrok 25 lat to nainiszy wyrok jak w kabarecie tvp powinno walczyc o wyrok ale nie w gdansku tam ma uklady
bEIRVEOz
?!?!
wczoraj
Ten wyrok to jest kunfa kpina!!!!
Monika
wczoraj
Dobrze, że został skazany, ale co 14-letka robiła w takich klubach
O rany
2 dni temu
Powinno być co najmniej 2,5 roku razy liczba ofiar. A nie nieważne ile osób się skrzywdzi to jedna kara.
Borat
2 dni temu
Oby znalazł się jakiś kamikaze który ulży rodzinom pedosi w cierpieniu i wymierzy należyta sprawiedliwość.
Gość
2 dni temu
Takie prawo to jakaś paranoja. Beznadziejne przepisy muszą się zmienić bo inaczej tacy jak on będą się mieli dobrze. Skoro maksymalny wyrok to trzy lata to dlaczego dwa i pół dostał ja się pytam? Co jest nie tak z tymi sądami?
Gość
2 dni temu
Dożywocie!!!!!!!!!! Tylko dożywocie. Ten człowiek to kpina z ludzi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIRVEPs
bEIRVEPt
bEIRVEPu
bEIRVEPv
bEIRVEPw
bEIRVEPb