Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Krzysztof Zanussi odpowiada na oskarżenia Sylwestra Latkowskiego: "Chodzi o to, by kogoś SPONIEWIERAĆ PUBLICZNIE"

230
Podziel się

W dyskusji po premierze "Nic się nie stało" autor dokumentu zarzucił reżyserowi korzystanie z usług nieletnich męskich prostytutek.

Krzysztof Zanussi odpowiada na oskarżenia Sylwestra Latkowskiego: "Chodzi o to, by kogoś SPONIEWIERAĆ PUBLICZNIE"
Krzysztof Zanussi odpiera zarzuty Sylwestra Latkowskiego (ONS)
bCyPAxCd

Wciąż nie milkną echa po emisji dokumentu Sylwestra Latkowskiego Nic się nie stało, który miał obnażyć kulisy działalności pedofilskiej szajki w sopockiej Zatoce Sztuki. Dużo więcej emocji niż sam film wzbudziła jednak dyskusja, która odbyła się po jego zakończeniu. Wówczas z ust reżysera padły poważne oskarżenia w kierunku konkretnych celebrytów, w tym m.in. Radosława Majdana czy Kuby Wojewódzkiego.

Film Latkowskiego już zdążył odbić się szerokim echem wśród przedstawicieli show biznesu - w szczególności tych, którzy okazali się jego bohaterami. Głos w sprawie dokumentu do tej pory zabrali m.in. Jarosław Bieniuk, Natalia Siwiec oraz Borys Szyc. Niektórzy zapowiedzieli również działania na drodze sądowej.

bCyPAxCf

W dyskusji tuż po zakończeniu emisji dokumentu Sylwester Latkowski wysnuł również oskarżenia w kierunku Krzysztofa Zanussiego. Zdaniem autora dokumentu reżyser lata temu miał korzystać z usług nieletnich męskich prostytutek.

bCyPAxCl

Niedługo po premierze Nic się nie stało Zanussi pojawił się na antenie TVP Info. Podczas wystąpienia stanowczo zaprzeczył jakimkolwiek powiązaniom z niesławną sprawą Dworca Centralnego.

Jak człowieka spotyka taka niegodziwość, niesprawiedliwość, to jest bardzo przykro. Szczególnie, że spotyka mnie to ze strony, z którą nie toczyłem żadnej wojny. Ale tak to bywa w życiu (...) To jest już druga fala. To już raz wypłynęło. Mówiłem o tym w wywiadach, pisałem o tym w swojej książce. Żeby nie było wątpliwości, podawałem nawet litery imienia i nazwiska człowieka, o którego chodziło. Ale to wszystko bezcelowe, bo tutaj chodzi o to, by kogoś obrzydzić, sponiewierać publicznie. To tym razem mi się zdarzyło i jest mi bardzo przykro - mówił reżyser.

Zanussi postanowił również opublikować na swoim facebookowym profilu oświadczenie, w którym zapowiedział podjęcie działań na drodze sądowej.

bCyPAxCm

Szanowni Państwo. Informuję, że w związku z fałszywymi oskarżeniami wobec mojej osoby sformułowanymi przez Sylwestra Latkowskiego po emisji reportażu „Nic się nie stało” na antenie TVP 1, podejmę stosowne kroki prawne, mające na celu ochronę moich dóbr osobistych i pociągnięcie do odpowiedzialności Sylwestra Latkowskiego. Przywołanie mojego nazwiska w kontekście spraw poruszanych przez Sylwestra Latkowskiego nie miało żadnych podstaw w stanie faktycznym i stanowiło pomówienie - czytamy w oświadczeniu reżysera.

Zobaczcie wpis Krzysztofa Zanussiego.

bCyPAxCn
bCyPAxCG
KOMENTARZE
(230)
wow
2 tyg. temu
sami niewinni
fifi
2 tyg. temu
Pamiętam jak pan Kałużyński mawiał o filmach tego pana "Zanuddzi" :-)
Lass
2 tyg. temu
A jak tam Krzysztof Sadowski założyciel tenczowego music boxu ktoś słyszał jaki zapadł wyrok w prawie molestowania nieletnich?
bCyPAxCH
Bombalina Zen
2 tyg. temu
A czemu w Zatoce Sztuki nie było o synalku Tuska? Przecież cały Sopot wie, że był sutenerem
Kaja
2 tyg. temu
Na tej aferze najgorzej wyjdzie Lipińska . Ona wiedziała najwięcej i napewno są na to dowody
Najnowsze komentarze (230)
olo
1 tyg. temu
Panie Zanussi--- wszyscy w Warszawie wiedza -- o pana orientacji!! Kiedyś był pan podejrzewany, o spotkania z młodymi chłopcami na dworcu !! Wiec, nie ma co sie podniecać !!!! prawda boli najbardziej !!!
ola
1 tyg. temu
Panie Zanussi---prawda boli najbardziej !!!To nie jest pierwsze oskarzenie pana publicznie !!!
Kinoman
1 tyg. temu
Zanussi - twórca Kina Jednego Widza.
Kiki
1 tyg. temu
Wszyscy ida do sadu tylko z czym?
ski
1 tyg. temu
Pan Krzysztof dbał po prostu osobiście o higienę zaniedbanych chłopców. Nic tak nie robi dobrze jak ciepła kąpiel i staranne mycie ręką Mistrza.
Carrefour
1 tyg. temu
A jego wypady do Tajlandii,? To raj dla pedofili
J34
1 tyg. temu
To jest stary dewiant, sodomita i zboczeniec, teraz przybiera "Barwy ochronne"
halopolicja
1 tyg. temu
niech ktoś w końcu się tym zajmie. od lat zamiatane pod dywan, a ktokolwiek trochę związany z branżą filmową wie, że coś jest na rzeczy. trzeba być niezłym psychopatą, żeby się jeszcze bronić zamiast siedzieć cicho...
bCyPAxCz
Paweł
1 tyg. temu
Chowajcie się za Togami Sądowymi. Kasta was nigdy nie zdradzi.
duperelczykj
1 tyg. temu
Jak zwykle "zanudzi" !
umu
1 tyg. temu
Tele-pis propaganda ma z czego płacić odszkodowania sądowe za brednie Latkowskiego. Ze zrabowanych społeczeństwu 2 miliardów (2000 000 000 ) zł, które nie poszły na służbę zdrowia.
noo
1 tyg. temu
tych na których są dowody nie karają. ciekawe. Bonus siedzi za piosenkę którą ułożył. prawo i sprawiedliwość. a zbinek ekipę w gdańsku już dawno na swoich wymienił. dobra zmiana.....
cela
1 tyg. temu
oczywiście, że nikt niczego nie widział i nie wiedział, a w klubie odbywały się spotkania modlitewne, w których obecni modlili się o pokój na świecie
cyrk
1 tyg. temu
w świetle tych zajęć w zatoce sztuki ćwiczenia Romana Polańskiego to mały pikuś
...
Następna strona
bCyPAxDb