Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Maffashion wspomina CESARKĘ: "Nie chcę myśleć o tym, co by było, gdyby nie ta możliwość"

47
Podziel się

Maffashion podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi porodu po seansie filmu "Cząstki kobiety". "Smutny, ale ważny" - podsumowuje świeżo upieczona mama Bastiana.

Maffashion wspomina CESARKĘ: "Nie chcę myśleć o tym, co by było, gdyby nie ta możliwość"
Maffashion wraca wspomnieniami do trudnego porodu (akpa)
bDyKnGBN

We wrześniu Maffashion dołączyła do stale powiększającego się grona mam-celebrytek. Jak można było się spodziewać, Julka nie zamierzała sobie robić długiego urlopu macierzyńskiego. Niemal od razu po urodzeniu Bastiana wróciła do pracy, intensywnie główkując nad kolejnymi kolekcjami swojej autorskiej marki.

Na instagramowym profilu szafiarki wciąż jednak nie brakuje relacji z życia świeżo upieczonej mamy. Maff nie tylko ochoczo pokazuje obserwatorom powrót do figury sprzed ciąży, ale i chwali się synem oraz tym, jak w rzeczywistości wygląda codzienna opieka nad niemowlęciem.

bDyKnGBP

Kuczyńska od początku głośno mówiła także o tym, jak wyglądało samo przyjście na świat Bastka, zdradzając, że urodziła chłopca poprzez cesarskie cięcie. Co więcej, podczas jednego z Q&A ujawniła, że było ono spowodowane komplikacjami, do których doszło w trakcie porodu.

W poniedziałek na InstaStories Julii pojawiło się zdjęcie ukazujące okładkę filmu Cząstki kobiety. Głośne dzieło Kornéla Mundruczó odbiło się szerokim echem głównie ze względu na wyjątkowo długą i rzetelnie odzwierciedlającą tę intymną chwilę scenę porodu. O obejrzenie dramatu, w którym kobieta decydująca się rodzić w domu traci dziecko, pokusiła się właśnie będąca świeżo po powiciu pociechy Maffashion. Po seansie blogerkę wzięło na pewne przemyślenia, którymi postanowiła podzielić się z obserwatorami.

bDyKnGBV

Dlatego cieszę się, że rodziłam w szpitalu. Dzięki temu była możliwość szybkiej reakcji zakończonej cesarskim cięciem. I nawet nie chcę myśleć o tym, co by było, gdyby nie ta możliwość - powraca wspomnieniami do swojego porodu wdzięczna celebrytka i dodaje: A film smutny, ale ważny.

bDyKnGBW
bDyKnGBX
bDyKnGCq
KOMENTARZE
(47)
Ersio
4 dni temu
Pomijając niezbędne przypadki medyczne (nie więcej niż 10 procent), to wiele kobiet chce cesarki bo nie dają im rodzić naturalnie w szpitalach. Mają do wyboru albo poród medyczny (oksytocyna, rodzenie w poziomie, wenflon, nacinanie krocza), albo poród bardziej medyczny czyli cesarka, która z dwojga złego wydaje się lepsza. W związku z czym wolą już cesarkę, bo przynajmniej nie będą się męczyć. Kobieta nie może rodzić w szpitalu jak chce. Ma rodzić tak jak jej KAŻĄ w związku z czym nie chce porodu SN, który NIE jest naturalny.
Ekipa
4 dni temu
Bastian, Liam, Mia, Melody
dee
4 dni temu
Wysyp madek 3.. 2... 1
bDyKnGCr
Hmmm
4 dni temu
Jestem biedna nie chce mieć dzieci w tym kraju ani opieka zdrowotna ani nic zrobię wszystko by stąd wyjechać
Fromraszyn
4 dni temu
Była mafaszyn, jest madzieciaka😂
Najnowsze komentarze (47)
Kontrapunkt
3 dni temu
... ale pretensjonalne imię Bastjan- SebastJan...😜
Joanna
3 dni temu
Ona jest niesamowita :) w ciąży wszystkim imponowała za to, że nie mówi o tym na każdym kroku i że wszystko w sumie ukrywa do samego końca. Nie robiła z tego publicznej szopki. Po porodzie odmieniło się wszystko... Codziennie artykuł o niej, o jej ciąży i dziecku. Czyli nadrabia to czego nie zrobiła wcześniej...
Bronek
3 dni temu
Co by było? Co by było? Ano STRAJK KOBIET!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ala
4 dni temu
Przed porodem najbardziej bałam się że spełnią się te wszystkie historie o wiadrach i już nigdy nie będę zadowolona z pożycia, ale JEST CUDOWNIE!! Nic się nie zmieniło!!! Najzabawniejsze że najlepiej co między nogami mają panie po porodach naturalnych wiedzą te po cesarkach i ich partnerzy:)
Isss
4 dni temu
Ten film jest po prostu nudny.
Ala
4 dni temu
Ja też miałam Za trzy miesiące poszłam do pracy
Lalka
4 dni temu
O Boże jaka ty biedna Kobitko
Normalna
4 dni temu
Jeżeli jest taka możliwość niech każda kobieta rodzi jak chce i nikt nie powinien tego negować, NIKT
bDyKnGCj
Nuv
4 dni temu
Ona kłamie. Pracuje w tym szpitalu. Cesarka była planowana
Ala
4 dni temu
Ta blyskawica i to dziecko na reku. Ciary mnie przechodza.
Klo
4 dni temu
O matko znowu się zaczyna...
Hhg
4 dni temu
Piękny film polecam.
opi
4 dni temu
W szpitalu też potrafią udusić dziecko, bo twierdzą, że cesarka to takie zło, że warto ryzykować śmiercią dziecka byle był poród naturalny. To bzdura. Po prostu politycy zmuszają do tego z powodów religijnych, a kłamią, że chodzi o powody zdrowotne. Każdy wie, że uduszone dziecko jest gorsze niż jakieś skutki uboczne po cesarce i że nie warto zbyt długo czekać, ale polityka jest inna.
Fafik
4 dni temu
Trzeba się lansować, kredyt się sam nie spłaci a partner, którego nie widać jest bezrobotny.
bDyKnGCL