Paw
|
aktualizacja

Magda Gessler otworzyła sklep internetowy! "Produktem numer jeden jest SZYNKA"

125
Podziel się

"Powstał, by wszyscy mieli dostęp do smakołyków, które pamiętam z dzieciństwa" - reklamuje gwiazda TVN. Skusicie się?

Magda Gessler otworzyła sklep internetowy! "Produktem numer jeden jest SZYNKA"
(pudelek)

Magdę Gessler w Polsce znają chyba wszyscy. 66-latka jest bez wątpienia najsłynniejszą restauratorką w kraju, na co z pewnością mają wpływ nie tylko jej umiejętności kulinarne, ale także cięty język i charakterystyczny styl. Najsłynniejsza polska restauratorka podzieliła się ze swoimi fanami poglądami na temat koronawirusa, a także zdradziła swój pomysł na domową metodę walki z epidemią. Jej zdaniem to cebula jest kluczem do oponowania rozprzestrzeniającej się choroby. Tym sposobem, ramię w ramię z Anną Lewandowską, będzie walczyła o pierwsze miejsce w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku.

Jak powszechnie wiadomo, w Polsce i wielu innych krajach obowiązuje stan epidemii. Władze apelują do obywateli o pozostanie w domach i przestrzeganie zasad kwarantanny oraz higieny osobistej. W trudnej sytuacji znaleźli się między innymi restauratorzy, którzy mają ograniczoną możliwość oferowania swoich usług. Magda Gessler postanowiła rozwiązać problem, zakładając sklep internetowy. Będzie on dostarczał m.in. przetwory, naturalnie wędzone mięsa, miody czy świeże pieczywo. Specjały oferowane przez Gessler są bowiem konserwowane jedynie w sposób naturalny.

KOMENTARZE
(125)
Ewa
2 tyg. temu
Oj się kasa kończy.Kuchennych nie nagrywa,knajpy pozamykane...witamy w realnym życiu
Kutafą
2 tyg. temu
Madzi się biznes sypie. Jeżeli chce utrzymać kucharzy, to musi im płacić, czyli podzielić się kasa zarobiona w TVN. No to ratuje się jakimiś sklepem internetowym, byle nie musieć ruszać swojego.
Cukiernik
2 tyg. temu
Jeszcze mam przed oczami zdjęcie Pani Gessler wśród regałów bab wielkanocnych w brudnym pomieszczeniu z lokami przy babach. Sanepidzie obudź się , kontroluj nie tylko "Kowalskiego"
Jatyoni
2 tyg. temu
Ile będzie kosztowała ta szynka
ot tak
2 tyg. temu
Nie kupie nigdy i nic z logiem tej pani.I nigdy nie wejde do zadnej jej knajpy.Amen
Najnowsze komentarze (125)
Jurek
2 tyg. temu
Pani Magdo ale dla kogo to,bo jakie ceny ???
Dyzio
2 tyg. temu
Ciekawe czy pani Magda ma pojęcie jak się robi prawdziwą wędzoną szynkę. Wątpię. Przede wszystkim świnie własnego chowu, a nie te karmione chemicznym guwnem no i bez antybiotyków. Odpowiednio doprawiony marynat i czas marynowania. Starannie dobrany rodzaj drewna i czas wędzenia. Wątpię żeby to było wszystko spełnione, bo liczy się czas i kasa.
turysta
2 tyg. temu
Byłem w pięknym Toruniu, knajpka przy knajpce, wszędzie pełno, rezerwujesz i czekasz. W całym rzędzie restauracji jedna PUSTA ! Zgadnijcie czyja ? Tak, tak - pani Gesler.
jar
2 tyg. temu
A słoninę, własnego chowu, sprzedaje ?
Ela
2 tyg. temu
Sprzedaj mopa
Kaka man
2 tyg. temu
Ja tej starej rurze mogę moją kupę sprzedać ,będzie baranom nadziewała pączki .
sad
2 tyg. temu
jeszcze powinna,dla dietetykow zrobić,bo tutaj nie każdy,moze jesc cebule na tym forum,szynka bez czosnku,nie peklowana,moze być pieczona ,ale niezbyt spieczona,lub gotowana w przyprawach bez ostrej papryki i mniejszej ilości soli,poprosze
lech36
2 tyg. temu
znowu tniecie sluszne wpiysu padalce
lech36
2 tyg. temu
usiu w kuvhni jak na sali opracyjnej na koltunie wlosow czepek,niepojete ze ta nauka nieprzywita ma miejsce.San-epid spi
adam
2 tyg. temu
to szynka z kłakami specialnosc pudla
Wściekły
2 tyg. temu
Przy okazji reklamuje drogą wodę mineralną, wstyd też chce pieniądze robić, na koroniewirusie, niech pani zrobi taniej kiełbasy, albo parowek i rozda bezdomnym. Wstyd przekracza pani wszystkie normy.
Hop
2 tyg. temu
Wygląda jak Elton John w peruce
SEBASTIAN
2 tyg. temu
KUCHARKA POSTANOWILA ZAROBIC - NIECH SAMA ZRE TE SWOJE SPECJALY, TO JEJ ,NAJWIDOCZNIEJ, NAJLEPIEJ WYCHODZI !!!!!!
Lodzio
2 tyg. temu
Ta baba zatluszczona, chyba jest łysa . Bo stale pokazuje się w tej okropnie wielkiej peruce,z której można by było zrobić koc do przykrycia konia.
...
Następna strona