Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Polski "Żywy Ken" NIE BĘDZIE już pokazywał syna na Instagramie: "Wolę, żeby cały hejt spadał na mnie"

131
Podziel się

Michał Przybyłowicz, który w marcu zdradził, że ma 4-letniego syna, zrezygnował z pokazywania dziecka w mediach społecznościowych. Słusznie?

Polski "Żywy Ken" NIE BĘDZIE już pokazywał syna na Instagramie: "Wolę, żeby cały hejt spadał na mnie"
Polski Żywy Ken nie będzie pokazywał syna (akpa)
bDnAuhyZ

Michał Przybyłowicz, czyli polski "Żywy Ken", w showbiznesie zaistniał wraz z udziałem w show Dżentelmeni i wieśniaki. Z czasem o Michale zaczęto pisać głównie przez pryzmat jego wyglądu i coraz odważniejszych poprawek urody. Przybyłowicz, który w rozmowie z Pudelkiem sam przyznał, że w życiu jest "trochę odklejony od rzeczywistości", w marcu tego roku pokazał w sieci zdjęcie z synkiem. Ostatecznie odpowiedzialny tata zdecydował, że będzie chronił prywatności syna i zrezygnował z chwalenia się nim w mediach społecznościowych.

Dla wielu fanów "Żywego Kena" fakt, że jest ojcem czteroletniego chłopca, był sporym zaskoczeniem. Sam Michał tak pisał o byciu tatą:

bDnAuhzb

4 lata temu urodził się mój Antek. Na początku stwierdziłem, że nie będę go pokazywał, aby chronić go przed hejtem i negatywnymi komentarzami, ale nie mogę ukrywać go przez całe życie. Mam nadzieję, że pokochacie go tak, jak ja go kocham.

Zobacz także: Polski "Żywy Ken" o relacjach z synem: "Postaram się tę sferę rodzinną zakopać i z tym nie wychodzić"

Ostatecznie w kolejnych tygodniach i miesiącach Przybyłowicz zmienił zdanie i przestał pokazywać dziecko. W rozmowie z nami powiedział, że zrobił to dla dobra syna.

bDnAuhzh

Generalnie wyszło tak spontanicznie, że zdecydowałem się o tym powiedzieć, aczkolwiek na dzień dzisiejszy wyszedłem z założenia, że no może to jest wszystko nie po kolei, bo skoro o tym powiedziałem, to każdy już wie, natomiast postaram się znów tę sferę rodzinną zakopać do pudełka i z tym nie wychodzić. Wolę już ja być na tapecie, żeby cały hejt spadał na mnie. Wolę kwestie rodzinne schować na dalszy plan. Nie będę już mówił co, gdzie, jak i po co - oświadczył "Żywy Ken".

Michał, który kilka dni temu przeszedł kolejną operację plastyczną, dzięki której zbliżył się o krok do swego wymarzonego ideału piękna (tym razem Przybyłowicz wszczepił sobie implanty klatki piersiowej), powiedział Pudelkowi, że z matką dziecka łączą go poprawne stosunki.

Jesteśmy w dobrych relacjach, nie ma pomiędzy nami żadnych spin. Potrafimy normalnie porozmawiać, spotkać, się. Wszystko jest ok. Ja też nie ukrywam, że jestem człowiekiem odklejonym od rzeczywistości, może tego nie widać, ale ten aspekt, jeśli chodzi o rodzinę, jest dla mnie mega ważny i mógłbym wiele zrobić dla rodziny, poświęcając swoją osobę - podkreśli "Ken".

Dobry tata?

bDnAuhzi
bDnAuhzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(131)
Ciekawa
2 miesiące temu
Z czego on żyje jestem ciekawa i ze stać go na te wszystkie operacje ?
Balon
2 miesiące temu
Nikt mądry raczej nie zamierza hejtowac Twojego syna człowieku... sam, poprzez swój wygląd kosmity stajesz się dla niego przyczyną do wstydu w przyszłości...
Sadbuttrue
2 miesiące temu
Dzieciak i tak za pare lat bedzie posmiewiskiem przez ojca
bDnAuhzD
alakak
2 miesiące temu
ale tak nie wygląda KEN
Gość
2 miesiące temu
Nie hejtuje ale ... Jego syn będzie miał piekło w szkole ... I tacy ludzie powinni być objęci opieka psychologiczną bo to nie wydaje się normalne.
Najnowsze komentarze (131)
ANM
2 miesiące temu
Jezus Maria...Jezus Maria...Jezus Maria...chroń dzieci...
Awa
2 miesiące temu
Daleko nam do zachodu to Jego wyglad,ubiór, wyznanie,orientacja nie powinno nikogo interesować To Jego życie a każdy niech się zajmie swoim
Jojo
2 miesiące temu
Troche mi Joanne Racewicz przypomina!
Xcxc
2 miesiące temu
Nie KEN tylko barbie rodzaju męskiego. Chociaż do męskości mu bardzo ale to bardzo dużo brakuje.
Ada
2 miesiące temu
Co on z sobą zrobił?
Hmmm
2 miesiące temu
Proponuję operację *na człowieka*
www
2 miesiące temu
"Ale że kto i jak dał sobie zrobić z nim dziecko?" 😄 Zrobić dziecko ?? Przecież to Ken ... 🤣🤣🤣
Mira
2 miesiące temu
Każdy wygląda jak chce,nic mi do tego jego życie nie moje,więc nie hejtuje!
bDnAuhzv
Wizażystka
2 miesiące temu
Dziś się okazało, że to nie jego syn...
Ruda
2 miesiące temu
Dajcie mu spokuj też mi się nie podoba. Jego wygląd ale skąd w was tyle nienawiśći nie jedna osoba z was robi gorsze rzeczy. Polska mentalność zgnoic i obgadać
Alutka
2 miesiące temu
Nie przypominam sobie żeby Ken ten od Barbie tak wyglądał. Więc dlaczego nazywany jest żywym Kenem?
Anielka
2 miesiące temu
Ludzie opamiętajcie się, bądźmy życzliwi dla siebie wzajemnie, to nie jest trudne, a lepiej się żyje. Serdeczności
zniesmaczona
2 miesiące temu
No i właśnie 90% komentarzy. On wygląda tak, on jest taki, jak na to zarabia. Dziecko ma przerąbane. Ludzie ależ jesteście nietolerancyjni. Co Was obchodzi jak kto wygląda? Być może jest lepszym ojcem niż jedno z Was rodzicem. Wszyscy tacy mądrzy, a hejtuja kiedy tylko się da. Dziecko jak będzie dobrze wychowywane nie będzie się przejmowało takimi ludźmi jak Wy. Bo to rodzic buduje w nim poczucie własnej wartości. Żenada
Aga
2 miesiące temu
Jak bardzo trzeba być nieszczęśliwym żeby sobie coś takiego zrobić? Smutek, żal i nostalgia - jak mówił autor.
...
Następna strona
bDnAuhzX