Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Rubaszna Edyta Pazura komentuje Cezarego w majtkach: "Pod wpływem zimna WSZYSTKO SIĘ KURCZY"

116
Podziel się

Cezary Pazura udostępnił na Instagramie filmik, w którym pojawił się w samych bokserkach. Figlarna Edyta Pazura uznała więc, że to dobra okazja, aby wbić mu szpilę. Uroczo?

Rubaszna Edyta Pazura komentuje Cezarego w majtkach: "Pod wpływem zimna WSZYSTKO SIĘ KURCZY"
Edyta Pazura wbija szpilę rozgogolonemu Czarkowi (Instagram.com, East News)
bDArsNGZ

Cezary Pazura przez lata pracował na swoją medialną rozpoznawalność rolami w popularnych filmach i serialach. Czas jednak leci, a propozycje najwyraźniej nie są już tak kuszące, jak niegdyś, dlatego od niedawna Czarek próbuje swoich sił także jako influencer. Pomaga mu w tym zresztą niezawodna małżonka, Edyta Pazura.

Od kiedy Edyta Pazura i jej znany mąż zdecydowali się przenieść swoje aktywności do internetu, media mają coraz więcej powodów, aby sobie o nich przypomnieć. Nie wszyscy są jednak pod wrażeniem jakości promowanych przez nich materiałów, w skład których wchodzą m.in. filmowe relacje z wiązania buta czy "Oda do d*py".

bDArsNHb
Zobacz także: Przyklejone uśmiechy Pazurów spacerują po czerwonym dywanie

Nie oznacza to natomiast, że Cezary Pazura całkiem porzucił karierę aktora. Tym razem podzielił się na Instagramie nagraniem, w którym odziany zaledwie w bokserki przygotowuje się mentalnie do odgrywania roli w bardzo niskiej temperaturze. Aby esencja kreatywnego filmiku nikomu nie umknęła, Czarek wspomniał o tym w opisie posta.

bDArsNHh

Nie jest łatwo grać lato zimą. Na zewnątrz raptem 3 stopnie na plusie. Jak mawiał klasyk: "Sorry, taki mamy klimat" - śmieszkował.

Co ciekawe, choć tym razem Edyta nie pojawiła się na nagraniu, to postanowiła przypomnieć o sobie w komentarzu. Garść emoji czy zwykłe "powodzenia" jednak by nie wystarczyły, dlatego "ulubiona pasażerka" Czarka wymyśliła inny, niezwykle kreatywny sposób na zwrócenie na siebie jego uwagi.

Ale wiesz, że pod wpływem zimna wszystko się kurczy? - zripostowała Edyta, siląc się na komediowy ton.

Choć z nieznanych przyczyn niektórzy oczekiwali dalszego ciągu tej fascynującej wymiany zdań, Pazura postanowił nie odpowiadać na miłe słowa ukochanej.

bDArsNHi

Budzą Waszą sympatię?

bDArsNHj
bDArsNHk
bDArsNHC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(116)
yyy
2 miesiące temu
Na tym ostatnim zdjęciu To Weronika Marczuk?? Co oni znowu razem robią?
Fofo
2 miesiące temu
Uważam, że takie żarciki zarówno co do kobiet jak i mężczyzn są prostackie.
ann
2 miesiące temu
widac ze sa ze soba szczesliwi
bDArsNHD
alf
2 miesiące temu
Eeee tam, wazne aby sie kasa nie skurczyla, prawda?
Milka
2 miesiące temu
Bardzo prosta osoba
Najnowsze komentarze (116)
Głos
2 miesiące temu
Dobrze wygląda pewnie wspomaga się tym czy owym ale wiadomo młodszy nie będzie .Nie wiem tylko czy młoda żona to zniesie bo różnica wiekowa ogromna
Klaudia K
2 miesiące temu
Mi zawsze podobał się Radosław Pazura.
Obserwator
2 miesiące temu
Bardzo podobna do byłej żony
fjm80
2 miesiące temu
W duecie przyjacielsko- aktorskim Pazura i Lubaszenko, to ten drugi był inteligentniejszy i bardziej oczytany. Dlatego Olaf ma narzeczoną, która wykłada na uczelni, a czarek Edytę...
Me3
2 miesiące temu
Prawda jest taka, że jakby wtedy w pociągu zamiast Pazury spotkała jakiegoś nikomu nie znanemu, Władka Kowalskiego to nawet by na niego nie spojrzała. I żadne jej gadki o wielkiej miłości tego nie zmienią.
Elka
2 miesiące temu
Mam wrażenie że są dość prostaccy, oboje:/
Nemo
2 miesiące temu
Weronika piękna, mądra, wykształcona,dziewczyna z klasą, na poziomie, a czarus teraz zamiast na wyżyny ,dorównał ŻONIE i zszedł na niziny .
max
2 miesiące temu
ona nosi protezę? Jakie sztuczne ma te zęby,ktoś spartolił robotę,porcelana umywalkowa,matowa bez naturalnej przeziernosci
bDArsNHv
Kok
2 miesiące temu
Widać im to odpowiada, to ich bajka!
SEDZIA
2 miesiące temu
Cezary Pazura W 2008 pozwał serwis Pudelek za naruszenie dóbr osobistych. Po przegraniu sprawy w 2010 zapowiedział apelację od wyroku. W 2012 sąd apelacyjny wydał wyrok na korzyść aktora
Mefisto
2 miesiące temu
Edyta. Ty lepiej uważaj na swoje licówki i swój botoks na twarzy by Ci się nie skurczył.
GINA
2 miesiące temu
Dziwna ,miłość cały czas, dogaduje jemu że jest starszy.
Barbara
2 miesiące temu
Edytko nie przejmuj się ja też z mężem żartujemy śmiejemy się pani życie pani sprawy teraz w gatkach to nawet do sklepu wchodzą życzę wszystkiego najlepszego
Mla
2 miesiące temu
Obydwoje budza moje obrzydzenie. Sorry. Jak malo kto. Ale bywa...
...
Następna strona
bDArsNHX