Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

"Rolnik szuka żony": Marta wprowadziła się do Pawła? "Dobrze się odnajduję na wsi, nie uważam się za typową warszawiankę"

177
Podziel się:

Relacja Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony" jest już całkiem poważna. "Nie mam w ogóle problemu z byciem na wsi" - zapewnia dziewczyna farmera.

"Rolnik szuka żony": Marta wprowadziła się do Pawła? "Dobrze się odnajduję na wsi, nie uważam się za typową warszawiankę"
"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł zamieszkali razem? (YouTube, Instagram)
bESDEHed

Paweł BodziannyMarta Paszkin to jedna z nielicznych par, która szczęśliwie rozwija swoją relację zawiązaną na planie Rolnik szuka żony. Chociaż jeszcze w programie mieli drobny kryzys, wszystko sobie wyjaśnili i teraz spędzają razem coraz więcej czasu. Zaczęli nawet rozmawiać o powiększeniu rodziny...

Paweł Bodzianny, który jest też aktywny na YouTubie, gdzie opowiada o hodowli krów, zorganizował ostatnio modną turę pytań i odpowiedzi, w której wzięła udział - a jakże - Marta. Zakochani jeździli autem i opowiadali o pracy na gospodarstwie. Fani byli oczywiście zainteresowani także rozwojem ich uczucia. Rolnik i jego wybranka zdradzili kilka szczegółów, po których można wnioskować, że między nimi jest naprawdę poważnie.

bESDEHef
Zobacz także: Marta Manowska: "Rolnicy mają wielkie przywiązanie do rodziny, imponuje mi to"

Dobrze nam się układa, spędzamy dużo czasu razem. Spędzamy też czas w Warszawie, trochę tu - powiedziała Marta, a Paweł dodał: Marta była u mnie na święta, spędziliśmy razem Sylwestra, później pojechaliśmy w góry.

Marta ponownie podkreśliła, że nie zależy jej na życiu w mieście i nie uważa się za typową "warszawiankę". W trakcie pandemii przez dwa miesiące mieszkała u rodziców na wsi, więc bardzo lubi życie poza miastem. Tak naprawdę jej dzień w Warszawie jest zwyczajny i nie polega na "wielkomiejskich" rozrywkach:

bESDEHel

Ja się odnajduję na wsi dobrze, nie uważam, żebym była typową warszawianką - też nie do końca wiem, kto to jest taki typowy warszawiak, ale jest takie oburzenie często "Ty z Warszawy?" - mówiła. Ja nie mam w ogóle problemu z byciem na wsi. Dla mnie jest to miejsce, w którym można się uspokoić, być w naturze. Owszem czasami może brakować wyjścia do restauracji itd., natomiast na tym nie polega życie i ja, mieszkając w Warszawie, też nie praktykuję tego jakoś super często - powiedziała.

Marta i Paweł podtrzymali też deklarację o wspólnym wychowywaniu pieska, o czym marzy jej córka. Marta nie chciała jednak wychowywać psa w niewielkim mieszkaniu w Warszawie. Wygląda jednak na to, że teraz jej życie diamteralnie się zmieni.

bESDEHem
bESDEHen

.

bESDEHeG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(177)
Roxy
11 miesięcy temu
Bardzo ładnie razem wyglądają. Życzę szczęścia
A_tak
11 miesięcy temu
Niech im się wiedzie.
Gość
11 miesięcy temu
Oni są nawet do siebie podobni. Pozdrawiam wszystkich cieplutko
bESDEHeH
Ewa
11 miesięcy temu
Fajna para, taka normalna bez zadęcia i zupełnie inni niż w programie widać ze kamery i ekipa z nimi robiła swoje. Niech im się wiedzie w realnym życiu jak najlepiej
jmymyj
11 miesięcy temu
ooo dawno nie bylo o rolnikach, dawajta
Najnowsze komentarze (177)
145
10 miesięcy temu
Wyglądają jak brat z siostrą życzę im dużo miłości
Mmmm
10 miesięcy temu
Ona ma takich co piszą pozytywne komentarze
Mmmm
11 miesięcy temu
Zastanawiam się jaki z niego rolnik jeździ tu jeździ tam przecież na wsi jest praca w każdym miejscu i o każdej porze
Ewa
11 miesięcy temu
Sympatyczna, fajna para. Życzę szczęścia
Eli
11 miesięcy temu
Życzę Wam szczęścia piękna z Was para.
Eli
11 miesięcy temu
Życzę Wam szczęścia piękna z Was para.
Nie chwalmy..
11 miesięcy temu
Życzę im szczęścia choć tak naprawdę ,,udaje się" raczej tylko tym ,,kasiurowym rolnikom". Postuluję by program zmienił nazwę nano. ,,Przedsiębiorca ze wsi szuka żony" Zauważcie, że później wsiem ronykom i im żonom wyskakuje ,,percie na szkło" i każdy z nich ,,celebrytom stara siem zostać"
Lalka
11 miesięcy temu
Podobna do Anki Przybylskiej może wcieli się w jej rolę
bESDEHez
Jerzy
11 miesięcy temu
Piękna Marta grzechu warta... Ta kobieta potrafi być arcymiła, jest bardzo ładna, więc dlaczego była samotna? Co tutaj jest grane?
Mala 39
11 miesięcy temu
Nie ufam jakos tej kobiecie 🤔
Ewa
11 miesięcy temu
Rodzice na wsi więc jaka ona miastowa ? ha ha ha
Karolina
11 miesięcy temu
Bardzo fajna para, widac szczęśliwi:)
dlaczego
11 miesięcy temu
on na tych zdjęciach patrzy się na nią, jakby był w szoku co ona to gada
Polka 65
11 miesięcy temu
Kibicuję im i życzę powodzenia. Tylko nie zepsujcie tego !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDEHfs
bESDEHft
bESDEHfu
bESDEHfv
bESDEHfw
bESDEHfb