Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Szczery Sebastian Fabijański o trudnej relacji z ojcem: "Uciekał od wrażliwości, BUDOWAŁ MUR"

72
Podziel się

Aktor dodał też, że gdy sam zostanie ojcem, to postara się "wyciszyć ten trend". Wiedzieliście, że nie miał łatwego dzieciństwa?

Szczery Sebastian Fabijański o trudnej relacji z ojcem: "Uciekał od wrażliwości, BUDOWAŁ MUR"
Szczery Sebastian Fabijański o trudnej relacji z ojcem (East News, Instagram)
bCNywprF

Sebastian Fabijański zagościł w polskim show biznesie już dawno, ale od jakiegoś czasu pojawia się na łamach gazet i portali plotkarskich dużo częściej. Ma to na pewno związek z jego medialną relacją z szafiarką Maffashion oraz rozpoczęciu nowej, rapowej ścieżki kariery.

Seba postanowił wejść z impetem do muzycznego świata, nawiązując konflikt z dużo popularniejszym Quebonafide. Aktor tak wytrwale krytykował go w mediach, uzurpując sobie prawo do wydawania sądów ostatecznych na temat "truskulowego" rapu, aż raper go dostrzegł i poświęcił mu aż jedną linijkę swojego utworu.

bCNywprH

Oprócz wdawania się w słowne potyczki z kolegami z branży, Fabijański zajmuje się od niedawna prowadzeniem Instagramowych live'ów ze swoją rzekomo ciężarną dziewczyną. Jednak mimo usilnych starań Maffashion o zmianę tematu rozmów, głównym punktem rozważań rapującego aktora wciąż pozostaje konflikt z Quebo, który wciąż ewidentnie wstrząsa Sebą.

bCNywprN

Równie negatywne emocje wzbudzał niegdyś w celebrycie show biznes, którym gardził, co często podkreślał w... wywiadach. Chyba jednak związek z "medialną" Maff przekonał go do celebryckiego światka, bo coraz częściej i chętniej korzysta z wachlarza jego możliwości. W Elle Man opowiedział ostatnio o swojej relacji z ojcem, która nie należała do najłatwiejszych.

U nas w rodzinie pewne genealogiczne rysy na linii ojciec-syn, ojciec-dziecko są zaznaczone wyraźnie. Mój ojciec i ojciec mojego ojca uciekali od wrażliwości, udawali, że jej nie mają, budowali mur, przez to tłamsili nie tylko swoje emocje. Jeśli dane mi będzie kiedyś być ojcem, mam nadzieję, że uda mi się wyciszyć ten trend. Wiem, że będę mógł to przeciąć, bo zbyt dużo poświęciłem na przerobienie tego tematu - twierdzi Seba.

Dodał też, że kariera muzyczna i nagranie albumu są próbą odzyskania swojego głosu i formą terapii po śmierci ojca.

Aktor przez lata musi się wypowiadać nie swoim głosem. W końcu zaczyna cię gnieść wewnętrzna potrzeba wyrażania siebie. Nie tylko na ekranie, nie w wywiadach, ale we własnym krzyku. Musiałem się zmierzyć z ojcem bez ojca, bo już go nie było. Musiałem to wykrzyczeć z siebie - opisuje.

bCNywprO

Wiedzieliście, że Fabijański miał tak ciężkie dzieciństwo?

bCNywprP
bCNywpsi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(72)
Lola
miesiąc temu
Też mam takiego ojca i co mi po jego wsparciu finansowym na studia itd, jak nie potrafi okazywać uczuć, ma mnie gdzieś, zimny chów mogę tylko podziekować babci bo dziadek byl taki sam...
Marta
miesiąc temu
Teraz masz szansę być innym ojcem, lepszym dla swojego dziecka. Pozdrawiam :)
Jdkekne
miesiąc temu
Modlę się o dobrą pogodę i o o tych którzy wczoraj przed powódź stracili wszystko. Świat w tym roku oszalał;(!
bCNywpsj
Lost_Angel
miesiąc temu
Jeśli dane mu będzie zostać ojcem? To z kim Julka zaciążyła? Czy oficjalnie to nadal tajemnica?
Pytay
miesiąc temu
Trzeba umieć czytać między słowami, facet przygotowuje grunt pod wycięcie jakiegoś numeru a wytłumaczenie będzie takie, ze miał trudne dzieciństwo Wielka tajemnica życia jest taka, ze nie ma ludzi, którzy mieli normalne dzieciństwo, wszyscy mieli ciężkie dzieciństwo zwłaszcza w takim biednym i zacofanym kraju. Wg mnie szykuje się żeby zostawić tą dziewczynę a konflikt jest udawany, po prostu kumpel „uratuje” go przed nudnym normalnym uregulowanym życiem wiecie, dzieci, żona kredyty. Ten pan odczuwa przemożna potrzebę po temu, aby źle skończyć. Taką przyszłość mu tez wróżę. Ja tam widzę rozstanie, jeszcze pare dziewczyn, może jakiś chłopak a potem ten młody mężczyzna stanie się przezroczysty.
Najnowsze komentarze (72)
aleks6662920
miesiąc temu
No tak trudne dzieciństwo, znany już motyw. Ale facet nieźle zagrał w Pitbullu.
ExKx
miesiąc temu
W mojej ocenie tego faceta czyniło to wyjątkowym, że zwykle chronił swoją prywatność. Nie rozumiem po co opowiadać takie rzeczy obcym ludziom?
gosc
miesiąc temu
Fabijański ma FAS? na zdjęciu z dzieciństwa wygląda jakby miał
Tami
miesiąc temu
Masz parcie na szkło za wszelką cenę. Ani z Ciebie dobry aktor ani "muzyk" więc najlepiej uderzyć w pofajdane relacje rodzinne i znów masz swoje 5 minut.
Brambam
miesiąc temu
Nie jestem zaskoczona.
Ania
miesiąc temu
Zycie prywatne zostaw dla siebie w domu
Jaija
miesiąc temu
Te jego oczy sa takie małe
Niko
miesiąc temu
Nawiązując konflikt... Litości!
bCNywpsb
hmmm
miesiąc temu
Nie przetnie, skupi się na sobie i będzie egoistą wobec innych. A może już jest? Nie będzie okazywał słabości i nie dopuści do siebie tak do końca żadnej kobiety bojąc się odrzucenia. Sam zamknie się we własnej skorupie być może otworzy się tylko dla swojego dziecka (bo tu będzie chciał koniecznie być inny niż ojciec) ale tak naprawdę nie będzie potrafił okazywać uczucia bo nie będzie wiedział tak do końca jak.
Iehej
miesiąc temu
Nie tylko on...
MONIA
miesiąc temu
No to historia 80%społeczeństwa. Kiedyś było inaczej. Kiedyś brało się ślub w młodym wieku i ważna była opinia publiczna. Dziś społeczeństwo jest bardziej odważne i świadome. Lepiej wziąć rozwód i nie męczyć siebie nawzajem, a dzieci tym bardziej. Bo to niesie konsekwencje w dorosłym życiu. Miałam trudne dzieciństwo, nie było wesoło. Nie chcę tego dla swojego dziecka. Mam "wspomnienia" po dziś dzień. Chcę być idealnym rodzicem, nie zawsze mi wychodzi, staram się. Moje dziecko nie będzie miało traumy. Z tego jestem dumna!!!
Qwe
miesiąc temu
Biedna dziewczyna, pomyliła go z przyzwoitym facetem.
Gość
miesiąc temu
Znam to... niby jak byłam młodsza to miałam to gdzieś.. że ojciec nie okazuje żadnych uczuć, że się mną mało interesuje.. ale teraz mając 30lat dostrzegam tą pustkę..
Babinska
miesiąc temu
Powiem tak, na pierwszy rzut oka widać, ze gdyby wybrał inną ścieżkę kariery nie miałby szans na Nagrodę Nobla z fizyki i astronomii. Moim zdaniem zważywszy jego możliwości na prawdę osiągnął dużo. Wg mnie jego zaburzenia zachownia maja podłoże biologiczne.
...
Następna strona
bCNywpsD