Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, ILE TVP zapłaciło Andrei Bocellemu za wielkanocny koncert!

654
Podziel się:

Jacek Kurski jest ponoć niesamowicie dumny, że udało mu się zorganizować widzom taką atrakcję. "Popisze się przed Polsatem, który w sylwestra pokazał występ "zamiennika" Bocellego, czyli Czadomana" - zdradza informator Pudelka.

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, ILE TVP zapłaciło Andrei Bocellemu za wielkanocny koncert!
Wiemy, ile kosztował Jacka Kurskiego występ Andrei Bocellego (East News, AKPA)
bEUeMebV

W czwartek okazało się, że pociecha Joanny i Jacka Kurskich jest już na świecie. Dziewczynka zgodnie z zapowiedziami otrzymała imiona Anna Klara Teodora.

Jeszcze niespełna dwa tygodnie temu prezesa TVP i jego ukochaną można było przyuważyć podczas wspólnych wyjść. Państwo Kurscy wybrali się między innymi na koncert Cud życia Andrei Bocellego, po którym to Joanna Kurska pojechała już prosto do szpitala.

bEUeMebX
Zobacz także: Andrea Bocielli zaśpiewał dla papieża

Nagranie występu włoskiego śpiewaka zostanie wyemitowane podczas wielkanocnego koncertu Telewizji Polskiej 4 kwietnia. Wielkie wydarzenie, które zafunduje widzom już w Niedzielę Wielkanocną Kurski, poprowadzi Tomasz Kammel.

bEUeMecd

Jak ustaliliśmy, prezesowi TVP udało się sprowadzić gwiazdora do Polski w niemal "promocyjnej" cenie, z czego jest ponoć niezwykle dumny.

Za wielkanocny koncert Andrei Bocellego w TVP Jacek Kurski zapłacił 100 tysięcy złotych - dowiadujemy się. W całym przedsięwzięciu pomogła pandemia. Zapewne gdyby nie to, Andrea Bocelli miałby zaplanowanych mnóstwo koncertów na całym świecie i jego stawka byłaby prawdopodobnie zaporowa.

Jak podaje nasz informator, Jacka Kurskiego cieszy jeszcze jedna kwestia - to, że w odróżnieniu od konkurencyjnej stacji zapewni widzom występ prawdziwego Bocellego.

Prezes jest dumny, że udało mu się ściągnąć tak wielką gwiazdę do TVP. Przy okazji mógł popisać się przed Polsatem, który w sylwestra na swojej antenie pokazał występ "zamiennika" Bocellego, czyli Czadomana - informuje nasze źródło.

bEUeMece

Dobrze wydane pieniądze?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEUeMecf
bEUeMecg
bEUeMecy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(654)
Mira
8 miesięcy temu
Do wydawania publicznych pieniędzy zabranych nawet chorym na raka to on pierwszy.
OOO
8 miesięcy temu
Za społeczne pieniądze to Kurski ma gest. Komu teraz potrzeba takich koncertów każdy pieniądz powinien być przeznaczony na walkę do powrotu normalności.
AnnaMonia
8 miesięcy temu
Szkoda kasy biorąc pod uwagę sytuację w kraju
bEUeMecz
ccc
8 miesięcy temu
"Jacek Kurski zapłacił 100 tysięcy złotych" - Nie łżyj, Witek! To podatnicy zapłacili!
Sebazpis
8 miesięcy temu
My też pękamy z dumy, że mamy najwyższą inflację w Europie, zrujnowaną służbę zdrowia, wojsko, policję, brak respiratorów, dostajemy najtańsze szczepionki gorszej jakości, gospodarka się wali ale mamy mnóstwo pieniędzy na wymarzone imprezki Dyzmy Kurskiego
Najnowsze komentarze (654)
Nick
8 miesięcy temu
A Krzysia Krawczyka w reżimowej tv pokazywali już tylko jako ciekawostkę przyrodniczą. Zero propozycji występów. Kurski dobił Krzysia K. Zapłacił Andrei 100 tysia i serce Krzysztofowi pękło. to łajdak ten Kurski PS Jacek i Andrea znają się z klubu wielokrotnie biorących ślub kościelny. ?Chłopaki sypią kasą to im żony unieważniają
Anna
8 miesięcy temu
Koncert piękny tylko zaszło nieporozumienie bo w sobote w PNŚ pan Aleksander Sikora czekał na lotnisku na gwiazdę a tu szok!na koncercie żona kurskiego w ciąży choc urodzila 2tyg temu!czyli koncert nie na żywo
ALDONA
8 miesięcy temu
TYLKO 100 TYS. ZŁ. NIE WIERZĘ. NA PEWNO DUŻO WIĘCEJ.
Gosc
8 miesięcy temu
Czy ktoś wie gdzie się odbył ten koncert? To opera, filharmonia, katedra?
enigma
8 miesięcy temu
Koncert zorganizował dla Żony - taki prezent za poczęcie i donoszenie ciąży. Pan Martyniuk też jest lansowany obecnie w TVP , bo być może tańcowali oboje przy jego piosenkach aż kurz się unosił z desek w remizie. Ot i cała prawda.
kawka
8 miesięcy temu
Czekam na ten koncert, Bocelli jest wybitny i słuchanie go to zawsze są ogromne emocje. Co do zapłaty - polskim gwiazdom też trzeba płacić, nie wiem z czego robicie sensację.
czarnka
8 miesięcy temu
Czy naprawdę wszystko trzeba przeliczać na pieniądze? Wydaje mi się, że nie tylko ja chętnie obejrzę ten koncert w tv
koko
8 miesięcy temu
za sama mine Kurski powinien dostac nastepne 2 mld
bEUeMecr
beata
8 miesięcy temu
Ale super! Uwielbiam jego głos, kiedyś w Polsce pojawiał się często, cieszę się że był znowu i będzie można koncert zobaczyć. A w polsacie tą żenadę pamiętam, haha, tvp stanęło na wysokości zadania.
Milena
8 miesięcy temu
To duży sukces TV osobiście bardzo lubię tego artystę i cieszę się ze będę mogła obejrzeć koncert :)
aska
8 miesięcy temu
TO JEST SKANDAL!!!! I CAŁKOWITE BEZPRAWIE!!!! PANDEMIA PRZYSPIESZA, NAJBARDZIEJ KRYTYCZNY MOMENT, A CI KONCERTY ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW ORGANIZUJĄ!!!! ZAMIAST WYDAĆ NA SZPITALE I RATOWANIE POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA!!!!!
emerytka
8 miesięcy temu
Powody do dumy ludzie o czym wy piszecie, dostał nasze pieniądze i rozdaje, tyle ludzi umiera a oni się bawią to podłość, te pieniadze powinni przeznaczyć na służbę zdrowia.
obywatel cyrk...
8 miesięcy temu
Ludzie umierają bo epidemia szaleje, brakuje pieniędzy na służbę zdrowia. Grupa trzymająca władzę spełnia swoje zachcianki , mało im było wydać dwa miliardy złoty na swoją prywatną propagandę ? .
del
8 miesięcy temu
deperacja za pare groszy w tym rynsztoku
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUeMedk
bEUeMedl
bEUeMedm
bEUeMedn
bEUeMedo
bEUeMecT