Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Żona Piotra Zielińskiego ujawnia, jak wygląda rzeczywistość we Włoszech w obliczu kwarantanny: "Życie codzienne się ZATRZYMAŁO"

33
Podziel się:

Do tej pory w Italii w wyniku zarażenia koronawirusem zmarło już 631 osób. "Cisza jak makiem zasiał, pusto na drogach. Ale zapasy dziś zrobione" - wyjawiła Laura Zielińska.

Żona Piotra Zielińskiego ujawnia, jak wygląda rzeczywistość we Włoszech w obliczu kwarantanny: "Życie codzienne się ZATRZYMAŁO"
laura zielińska (Instagram, Instagram)
bETlyrsR

W Polsce na ten moment zanotowano 31 przypadków zakażenia koronawirusem. We Włoszech z powodu zarażenia Covid-19 do wtorku zmarło tam już 631 osób. To więcej niż w jakimkolwiek innym kraju na świecie poza Chinami. Władze państwowe wprowadziły zakaz przemieszczania się do i z Lombardii oraz 14 północnych i centralnych prowincji. To obszar na którym mieszka 16 milionów ludzi.

W związku z wyjątkowo trudną sytuacją, z jaką muszą się teraz mierzyć mieszkańcy Włoch, wyjątkowym zainteresowaniem internautów cieszy się Laura Zielińska, żona Piotra Zielińskiego, występującego na pozycji pomocnika w klubie SSC Napoli oraz w reprezentacji Polski.

bETlyrsT
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Mateusz Morawiecki: "Placówki oświatowe i szkoły wyższe zamknięte"

W serii pytań i odpowiedzi opublikowanych na Instagramie, WAG wyjawiła, jak w obliczu kwarantanny wygląda jej rzeczywistość w południowych Włoszech (Zielińscy mieszkają w miejscowości Lucrino nieopodal Neapolu).

bETlyrsZ

Życie codzienne się zatrzymało, nie możemy opuszczać miast, wychodzić z domu bez potrzeby. Restauracje, puby, kluby, kawiarnie, sklepiki, szkoły, fryzjerzy, pralnie... wszystko, wszystko zamknięte do odwołania. Ludzie mogą jeździć tylko do pracy, lekarza. Nikt się ze sobą nie wita, wszyscy trzymają dystans. Cisza jak makiem zasiał, pusto na drogach. Ale zapasy dziś zrobione.

Jeden z internautów chciał wiedzieć, czy w Polsce również powinno się zacząć robić zapasy.

Robić, robić! Nie czekać, dzisiaj były w sklepach kolejki aż na ulicy - poradziła 27-latka.

Żonę piłkarza zapytano również, czy Piotrek ubolewa nad tym, co aktualnie dzieje się z rozgrywkami Serie A.

bETlyrta

Wszyscy się martwimy, ale nie mamy na to wpływu - przyznała. Serie A zawiesiło mecze do pierwszego weekendu kwietnia.

Na koniec Laura dodała, że nie wychodzi już nawet na spacery z psem, tylko wypuszcza go do ogródka.

Warto dodać, że minister rozwoju, Jadwiga Emilewicz, w środowe popołudnie zdementowała na Twitterze informację, jakoby w najbliższym czasie groziło nam zamknięcie placówek handlowych.

bETlyrtb
bETlyrtu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(33)
KOMUNIKAT !!!
2 lata temu
Nie chodzi o panikę, dzisiejsze decyzje są dobre. Chodzi o prewencję!!!! Chodzi o to, aby zachorowań nie było lawinowych bo wtedy nie można nad tym panowac, brakuje sprzętu. Naprawdę warto zostawać w domu wtedy kiedy można - dla własnego dobra i innych.
Gość
2 lata temu
Kiedy się to skończy ?!!
Jaaaaa
2 lata temu
Ludzie zachowujcie ostrożność i higienę a nie będzie tak Zle!!!
bETlyrtv
Anka
2 lata temu
Wszystko w granicach rozsądku. Nie przeginajmy ani w jedną ani w drugą stronę. Jasne, że mam w sobie niepokój, ale staram się też zachować względny spokój i tego wszystkim Wam życzę.
Baron
2 lata temu
Dzisiaj byly w sklepach kolejki az na ulicy, K...po jakiemu to???
Najnowsze komentarze (33)
Magda
2 lata temu
Ta, zapasy i stać w kilometrowych kolejkach, jak mamy się nie gromadzić?
Panika!!!!
2 lata temu
Gówno prawda! Mam znajomych we Włoszech i co do wychodzenia z domu i braku kontaktu tak. Natomiast w sklepach nic nie brakuje( nie ma u nich pustych półek z mydłem, mąka i papierem...) wszystko można kupić na bierząco tylko trzeba być ostrożnym!
marcin
2 lata temu
mieliście unikać skupisk ludzi a sami zrobiliście je w sklepach, przecież ktoś może też być zarażony bez objawów.
halka
2 lata temu
piękny, cudowny labradorek :):):)
Ola
2 lata temu
Mieszkam w malym kraju- 8 mln ludzi, zachorowan prawie 100, wiekszosc w moim miescie, nie ma zadnej paniki, nikt nie kupuje 200 rolek papieru albo zarcia w puszkach, w sklepach jest wszystko..
zaradny
2 lata temu
Trzeba zapłacić pracodawcy koronawirusa za zwolnienie go z pracy i kupienie na jego miejsce kilku lelarzy.
rodak
2 lata temu
NIE BĄDŹMY JAK WŁOSI, nie żartujmy z koronawirusa, uważajmy, dbajmy, reagujmy!
hohoho
2 lata temu
ciekawe jak Maryna-oby miała wirusa
bETlyrtn
Patrick
2 lata temu
No to się zanudzą na śmierć te dupodajki. Do fryzjera nie pójdą, do kosmetyczki też. Do restauracji tak samo a gotować się nie umie, bo jest się pasożytem - dzbanem.
Ola
2 lata temu
I dobrze robcie zapasy i malo wychodzic niech wirus zginie
💡korona
2 lata temu
⚽wirus
Fiona
2 lata temu
Założyłam dzisiaj rękawiczki i maseczke do biedronki. Niemalże zostałam wyśmiana przez tłumy robiące zapasy. Jedna kobieta była wręcz oburzona, sytuacją mojej maseczki. Szok. Czy to normalne w tym kraju?
Jgscg
2 lata temu
Usłyszałam dzis rozmowę ludzi, że gdy wybuchnie prawdziwy bum z wirusem.Zaczną napadać banki, sklepy, i rabować domy.W sumie może tak być
....
2 lata temu
....
Oferty dla Ciebie
bETlyrug
bETlyruh
bETlyrui
bETlyruj
bETlyruk
bETlyrtP