Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

"Żywy Ken" wyjaśnia, dlaczego nie wypalił projekt z Esmeraldą Godlewską: "Oboje jesteśmy trochę leniwi" (WIDEO)

80
Podziel się

Michał Przybyłowicz planował z równie mocno jak on kochającą operacje plastyczne celebrytką wspólny kanał. Pomysł upadł, bo "brakło bata".

"Żywy Ken" wyjaśnia, dlaczego nie wypalił projekt z Esmeraldą Godlewską: "Oboje jesteśmy trochę leniwi" (WIDEO)
Michał Przybyłowicz, czyli polski "Żywy Ken" tłumaczy, dlaczego nie wypalił jego projekt z Esmeraldą Godlewską (ONS, akpa)
bDzUydsR

O Michale Przybyłowiczu, wróżu, który postanowił zostać polskim "Żywym Kenem" było ostatnio głośno nie tylko za sprawą operacji powiększenia klatki piersiowej, jakiej poddał się mężczyzna, ale i na skutek zamieszania wokół dziecka Kena, które - jak zdradziła jego "była" - wcale nie jest jego dzieckiem.

W rozmowie z Pudelkiem Michał oświadczył, że kolejne, kosztowne zabiegi, dzięki którym coraz bardziej upodabnia się do swego ideału piękna, finansuje z własnej kieszeni.

bDzUydsT

Głównie zajmuję się wróżeniem. To zależy od miesiąca, ale na wróżeniu da się zarobić. Biorę też udział w sesjach zdjęciowych. Przez pandemię dużo kontraktów zagranicznych mi odleciało. Zbieram grosz do grosza - powiedział nam Ken.

Tymczasem znajoma "Kena", Esmeralda Godlewska, postanowiła zainwestować w siebie i podjęła naukę na uczelni kształcącej na kierunkach medycznych. Tym samym Esmeralda postawiła pierwszy krok na ścieżce kariery zawodowej pielęgniarki. Kto wie, może kiedyś zaopiekuje się Kenem po jednym z jego zabiegów?

Póki co, oboje nie mają zbyt wiele czasu na pielęgnowanie znajomości.

Przyjaźnimy się nadal, nie było między nami żadnych spin, jak tam gdzieś wokół sióstr. Esmeralda nie mieszka obecnie w Warszawie, ona mieszka w Łodzi, więc spotykamy się raz na jakiś czas, teraz widzimy się na dniach - mówi w rozmowie z Pudelkiem Ken.

bDzUydsZ

Michał zdradza też, dlatego szumnie zapowiadane wspólne projekty wideo, jakie oboje chcieli robić, nie wypaliły:

Może brakowało nam determinacji po prostu, bo oboje jesteśmy trochę leniwi, brakuje takiego bata. Ktoś by musiał nad nami czuwać, żeby to było jakoś regularne. Wypuściliśmy parę odcinków na You Tube, aczkolwiek nie wiem, czy YT jest czymś takim, czym chcielibyśmy się faktycznie zajmować - podsumował Ken.

Żałujecie, że im nie wyszło?

Zobaczcie całą rozmowę z Michałem.

bDzUydta
Zobacz także: Polski "Żywy Ken" o przyjaźni z Esmeraldą Godlewską
bDzUydtu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(80)
Boszz
4 miesiące temu
Ludzie z zaburzeniami
daro
4 miesiące temu
pogubieni oboje
pikuś
4 miesiące temu
STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUSE
bDzUydtv
jolkapolka
4 miesiące temu
Mają wspólnego chirurga 😎
Bikl
4 miesiące temu
Ten człowiek nie kłamie....kiedy spi.
Najnowsze komentarze (80)
lucyna
4 miesiące temu
W tytule żywy Ken-on nie wygląda jak żywy.
Prawda
4 miesiące temu
Ona za niedługo podda się operacji usunięcia tłuszczu, bo już jest szersza niż dłuższą.
Koala
4 miesiące temu
Patrzysz na tych ludzi i pierwsze co przychodzi na myśl to kicz i tandeta.
Dasti
4 miesiące temu
tylko niech nie spiewaja
😃😃😃
4 miesiące temu
😃😃😃😃😃
Wiki
4 miesiące temu
O co chodzi z ta Wiktoria ? :P
Kasia
4 miesiące temu
Bardzo ich lubię
Kasia
4 miesiące temu
Piękni
bDzUydtn
Biust kena
4 miesiące temu
Z nowym biustem wyglada jak Wiktoria 1:1 😂
cDD
4 miesiące temu
xDDD
xDD
4 miesiące temu
Omonom
Mamba
4 miesiące temu
Może niech zaczną wspólnie śpiewać 😍😍😍
Krzysztof
4 miesiące temu
Esmeralda ma uprawnienia pielęgniarki, może ma plany z zawodem związane, coś planuje z kimś, może coś z tego telewizyjnego wyjdzie. Pielęgniarka to obszerna profesja i nie każdy może nią być. Życzę Powodzenia Esmeralda !. Ken, chce walczyć w MMA, zacznij ćwiczyć - siłownia, walki kraw maga, biegi, pływanie, rower, drążek, brzuch, odżywiaj się mięsnie, będziesz mógł zostawić zdjęcia, wróżby. Nabierzesz siły, wytrzymałości - zacznij treningi mma. ZNAJĄ CIĘ JAKO ŻYWY KEN - WYKORZYSTAJ TO. Naucz się walczyć technicznie i będziesz miał kasę. Powodzenia Ken ! Czasem wystarczy jeden krok, ale w odpowiednim czasie i kierunku by wszystko zmienić. Wszyscy ich krytykujecie, że zaburzenia, że inni, że... 😱. Napiszcie co wy osiągnęliście i kim jesteście, jedrn fach macie to wiem. Nazwa się: bezpodstawna krytyka innych.
Pati
4 miesiące temu
Więcej botoxu się nie dało ?
...
Następna strona
bDzUydtP