Witek
|

Agnieszka Chylińska chwali się rysunkiem pociech nawiązującym do pożarów w Australii. Internautka: "Jejku, jakie mądre dzieci"

75 reakcji
0
0
75
Podziel się

Znaleźli się i tacy, którzy powątpiewają w zrozumienie tematu przez latorośle artystki: "Jasne, dziecko same to narysowało i wymyśliło...".

Agnieszka Chylińska chwali się rysunkiem pociech nawiązującym do pożarów w Australii. Internautka: "Jejku, jakie mądre dzieci"
(East News, East News)

Od kilku tygodni cały świat żyje pustoszącymi Australię pożarami, w których zginęło już pół miliarda zwierząt. Odpowiednie służby robią, co mogą, by zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia, jednak sytuacja wciąż jest dramatyczna. Swoje wsparcie dla oddalonego o setki kilometrów kontynentu wyrażają ludzie z całego świata, w tym gwiazdy i celebryci. Z płonącą Australią solidaryzują się między innymi członkowie rodziny królewskiej, Anja Rubik, Maja Ostaszewska, a nawet Kim Kardashian.

Choć większość zdaje sobie sprawę z tego, że przyczyną kataklizmu jest przede wszystkim panujący o tej porze roku w Australii suchy klimat oraz ocieplenie klimatu, znajdują się i tacy, którzy dopatrują się w tym boskiego gniewu.

O publikację nawiązującą do australijskich pożarów pokusiła się też Agnieszka Chylińska. Artystka zarówno na facebookowym fanpage’u, jak i na instagramowym profilu zamieściła dzieło (najprawdopodobniej) swoich pociech. Na udostępnionym przez Agę rysunku widzimy otoczoną płomieniami zapłakaną koalę i napis "Mamo, dlaczego tak się dzieje?". Pod publikacją wokalistki pojawiło się wyjątkowo dużo komentarzy od fanów, którzy są zaniepokojeni tym, co dzieje się na najmniejszym z kontynentów. Obserwatorzy Chylińskiej poruszyli zarówno tematy dotyczące tego, co jest przyczyną pożarów i kto według nich za nie odpowiada, jak i wyrazili ból z powodu tego, co się aktualnie dzieje w Australii:

Dzieje się tak, dlatego że ludzie bardzo niedobrze traktują Ziemię i ona nie chce nas już chronić, Elity i bankierów byłoby stać na wszelkie działania ku naprawie sytuacji…, To najsmutniejsza rzecz, jaką dzisiaj widziałam, Serce pęka - czytamy.

Spora część wyraziła również swój zachwyt nad wrażliwością pociech 43-latki:

Cieszę się, że rozmawia się z dziećmi o takich tragediach, Jejku, jakie mądre dzieci, Piękne jest to, że małe perełki są przyszłością tego świata i widzą, co się dzieje, widzą, że to złe i wiedzą, że trzeba pomagać i wspierać, Wspaniała wrażliwość i empatia - zachwycają się fani.

Znaleźli się jednak i tacy, którzy powątpiewają w to, że dzieci Agnieszki byłyby zdolne same z siebie wykonać tego typu rysunek: Jasne, dziecko same narysowało i wymyśliło…

Chylińska mogła jednak liczyć na wsparcie fanów, których dzieci również przejęte są losami świata: Mój syn też płacze, Moja córka przez kilka dni chodziła spać zapłakana, kiedy płonęły lasy w Amazonii, Moje córki bardzo się przejęły po obejrzeniu filmiku, jak spragniony koala pił wodę z bidonu - czytamy.

75
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(75)
Xxx
3 miesiące temu
Moje dziecko tez dzisiaj malowalo w szkole pozar w Australii i zwierzeta czekajace na wode, nie widze w tym nic zlego ze dzieci sa swiadome tego co dzieje sie na swiecie.
Kkk
3 miesiące temu
Ona jest tak bezpośrednią w pozytywnym sensie, że jej dzieci na pewno dużo o świecie wiedzą i tych złych i dobrych rzeczy. Na pewno nie są pod tzw kloszem.
Angieee
3 miesiące temu
Ludzie bądzcie dla siebie milsi :) Dużo uśmiechu życzę każdemu z WAS
Isabel
3 miesiące temu
Biedne zwierzątka. Ekoterroryści niszczą przyrodę w imię jej dobra.
Dom
3 miesiące temu
Aga jestes I bedziesz naajlepsza polsa Wokalistka . szanuje Od dziecka. Dzieci madre po Mamie! :)
Najnowsze komentarze (75)
Jarosław K.
3 miesiące temu
Ta już nie wie jak się zareklamować. Najpierw jechała w wywiadzie po rodzicach, teraz na dzieci przyszedł czas. Jest żenująca i ponura próbując sprzedać za wszelką cenę swoje produkty.
gosc
3 miesiące temu
Rozumiem, że to tragedia ale to problemy dorosłego świata. Po co robić małym dzieciom traumę i im pokazywać sceny poparzonych zwierząt. Doroslemu ciężko na to patrzeć...A co dopiero dziecku.
gosc
3 miesiące temu
Rysunek dziecka ale zdanie pod dyktando dorosłego, ale to tylko moje odczucia
Lilka
3 miesiące temu
Idż zrób maturę czy coś...bo wieje buractwem i cebulą zza wschodu.
Miko
3 miesiące temu
Zaczęła promowanie dzieci. Jakie to są elokwentne i wogóle mega inteligentne. Aguś czy ty już zrobiłaś maturę? Bo jak narazie faki byly i zero nauki a teraz co? Szok i niedowierzanie że dzieciarnia podobna intelektualnie? No to promuj. Na Australii tym razem paskudo wytatuowana.
GOŚĆ
3 miesiące temu
ALE SIĘ OSZPECIŁA TYMI TATUARZAMI. WYGLĄDA PRZERAŻAJĄCO
Klaudia
3 miesiące temu
Chylińskiej totalnie odpie#doliło z tym odchudzaniem.... jest wspaniałym człowiekiem jak ktoś napisał, spoko, dopiero teraz, wcześniej była okropna za czasów O.N.A. wszystkie możliwe używki i przypadkowy seks, powoli ukształtowało ją życie i poniekąd specjaliści od medialnego wizerunku. Także zanim ktoś wyrazi taki ogromny zachwyt niech się dobrze zastanowi... ot tyle, ludzie więcej refleksji, nie kupujcie wszystkiego co pokazują Wam monitory :)
Alutka
3 miesiące temu
Dobrze ,że dzieci tej pani są takie wrażliwe bo przecież nikt inny nie widzi tej tragedii?!Żałosne.
Gość
3 miesiące temu
Mnie przy rozpalaniu w piecu taka nostalgia ogarnęła o pożarach, że wygasiłem piec i siedziałem w zimnym domu.
Gosia
3 miesiące temu
ludzie odczepcie sie od dzieci Agnieszki ,to że opowiedziała o swoim życiu i chorym dziecku nie oznacza ,ze możecie po niej jeździc,dajcie kobiecie spokój!!! Uważam że jest wspaniałym człowiekiem ibardzo szczerym ,a takich ludzi brakuje !!!!!!!
gość
3 miesiące temu
Świat jest chory!Na tvp Historia szedł film dokumentalny o Szymonie Wiesentalu,żydzie który wyszukał i doprowadził przed sąd 800 SS-manów,w tym Eichmanna-opowiadał swoje przeżycia.Film usiany filmami dokumentalnymi z obozów;stosy trupów zagarniane buldożerami,sceny egzekucji..W ROGU-LICZBA "7"-czyli film mogli oglądać 7-MIOLATKOWIE!Gdy to nie są obrazy i pojęcia dla dzieci!Nie rozumieją nawet chyba dobrze,co to jest śmierć!Ale film dozwolony od 7 lat!HORROR!
koliber
3 miesiące temu
Pracuję z dziećmi już trzydzieści lat, w tym z dziećmi autystycznymi. Ten rysunek jakoś nie pasuje mi, jakiś nieprawdziwy. Tu dorosły kierował i rysował dziecku. Czyli fałsz. Pod dyktando dorosłego. Dziecko niewiele tu miało swojego do " powiedzenia". Wyobraźnia dziecka nie jest tu widoczna, to jest manipulacja.
bigii
3 miesiące temu
Ten rysunek zrobił dorosły... dziecko tylko zrobiło tło w postaci kresek kolorowych.
liniana
3 miesiące temu
Tego nie narysowało dziecko, zwłaszcza autystyczne. Dzieci autystyczne rysują bardzo małe, dokładne postacie. To jest fałsz.
...
Następna strona