Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Agnieszka Kaczorowska ogłasza DRUGĄ CIĄŻĘ i zapewnia: "Niezmiennie uważam, że przedwczesne gratulacje są nie na miejscu"

328
Podziel się:

Agnieszka Kaczorowska oznajmiła za pośrednictwem instagramowego profilu, że wraz z Maciejem Pelą spodziewają się dziecka. Przy okazji zwróciła uwagę na ważny temat.

Agnieszka Kaczorowska ogłasza DRUGĄ CIĄŻĘ i zapewnia: "Niezmiennie uważam, że przedwczesne gratulacje są nie na miejscu"
Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży (AKPA)
bETmdQWJ

Agnieszka Kaczorowska może się pochwalić wyjątkowo udanym i poukładanym jak na dzisiejsze standardy życiem prywatnym. We wrześniu 2018 roku tancerka wyszła za mąż, a niespełna rok później powitała na świecie córkę, Emilię.

bETmdQWL

Jak domyślała się ostatnio spora część obserwatorów celebrytki, niebawem rodzina "Pelaków" się powiększy. Radosną nowinę przekazała oczywiście za pośrednictwem instagramowego profilu Aga, która jeszcze kilka dni temu oburzała się o napływające pod jedną z publikacji gratulacje.

Dzień dobry w mroźny poniedziałek! Kiedyś powiedziałam sobie, że do trzydziestki będę mieć dwójkę dzieci... - zaczyna serialowa Bożenka i przestrzega:

Uważajcie, o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... Jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka - oznajmia w obszernym wpisie pod wspólnym zdjęciem z ukochanym.

Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością - tłumaczy szczęśliwa przyszła mama, jednocześnie zaznaczając:

bETmdQWR

Niezmiennie uważam, że gratulowanie komuś ciąży, gdy ta osoba o tym nie mówi, jest nie na miejscu z wielu powodów. Za każdą kobietą jest inna historia i myślę, że warto dać każdej z nas przestrzeń na przeżywanie swojej w spokoju.

Okazuje się, że ostatnie tygodnie w życiu celebrytki ze względu na błogosławiony czas nie należały do najłatwiejszych.

Za mną bardzo trudny czas... W sumie można powiedzieć, że na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy... Dosłownie. I dlatego Maciek ostatnio robił w domu praktycznie wszystko (DZIELNY ON). Ale myślę, że wszystko zmierza ku lepszemu - zakłada optymistycznie ciężarna i odnosi się do niedawnych komentarzy dociekliwych internautek, które dopatrywały się na zdjęciach Agnieszki ciążowych kształtów:

Rozwiązanie zagadki zdjęcia w białej koszuli: Robiąc tę sesję, byłam w pierwszym miesiącu. Nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży, nie miałam żadnego brzucha. Wstawiając to zdjęcie, nie pomyślałabym, że je tak niektórzy zinterpretują. Natomiast teraz myślę, że był to dobry impuls do nagłośnienia tematu przedwczesnych gratulacji... Dostałam mnóstwo wiadomości z Waszymi historiami. Poruszyłyście moje serce. I mam ogromną nadzieję, że ktoś w przyszłości zastanowi się dwa razy, zanim pogratuluje komuś przedwcześnie ciąży. Temat jest ważny i warto o nim mówić - czytamy.

bETmdQWS

Dobrze, że przy okazji ciąży zwraca uwagę na tę kwestię?

bETmdQWT
bETmdQWU
bETmdQXm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(328)
Zrozumiesz?
11 miesięcy temu
Pustka w głowie, pierw w tv potwierdza ciaze, później wypiera się w pudelku i na insta, aż w końcu potwierdza ciaze. Brak słów
Ila
11 miesięcy temu
Rozumiem jej radość, ale jej obnoszenie się z ciąża i robienie z siebie matkowej ekspertki jest żenujące. Do tego te reklamy wszystkiego
ila
11 miesięcy temu
szkoła tańca zamknieta to trzeba reklamować, na pierwsze dziecko chyba już wyczerpała produkty xD
bETmdQXn
Lolo
11 miesięcy temu
To po co o tym trabi przedwczesnie?
kiki
11 miesięcy temu
Jeszcze wszystkiego nie zdążyła reklamować?
Najnowsze komentarze (328)
mmm
11 miesięcy temu
Jeszcze pierwsze w pieluchach, a ta w ciąży z kolejnym...
e..
11 miesięcy temu
To życzymy syneczka.
J34
11 miesięcy temu
I co nas obchodzi, że jakaś tam bozienka zaciążyła, to jej sprawa i jej utrzymanka
Cukiernik
11 miesięcy temu
Tort raczej gipsowy:) Jakieś dziwne na nim cyferki:)
Sperman
11 miesięcy temu
Przedwczesny wytrysk, przedwczesne gratulacje:)
Igła
11 miesięcy temu
Najpierw potwierdza, że jest w drugiej ciąży potem się wypiera sama nie wie co pisze . Szkoła tańca zamknięta to nudzi się
Joanna
11 miesięcy temu
Lubię patrzeć na szczęśliwych ludzi, którzy się spełniają i życzę wszystkim naprawdę tego o czym marzą, ale... NIE WIEM DLACZEGO akurat ta Pani nie wzbudza mojej sympatii i zaufania... mimo wszystko - powodzenia! Dużo zdrowia i miłości wkoło - dla wszystkich!
Bobo
11 miesięcy temu
To po luj się chwalisz
bETmdQXf
Abba
11 miesięcy temu
Ktoś jej zepsuł niespodziankę i jest foch...
Oni
11 miesięcy temu
To po co się chwalisz!!!
Bera
11 miesięcy temu
Co to za wydra
Przem
11 miesięcy temu
No i jak oni się teraz pomieszczą w tej obfotografowanej klitce gdzie od drzw frontowych wchodzi się za stół...
Zwykłakobieta
11 miesięcy temu
Celebrytka?? Gwiazda?? No litości. Meteor jednego serialu... Oczywiście, że przedwczesne gratulacje są nie na miejscu. Tak samo, jak obnoszenie się z kilkudniową ciążą po portalach, instagramach , FB i w artykułach medialnych. W sumie to nawet nie wiem, czy to drugie nie jest bardziej nie na miejscu... Tak samo jak obnoszenie się z własnym bogactwem, prezentowanie wnętrza domu, pokoi, łazienki.... Jestem zdegustowana. Spodziewałam się filmu z " pracy " celebrytki i gwiazdy ( Klanu ) nad powoływaniem do życia drugiego dziecka.... Straszne po prostu :(
Tola
11 miesięcy temu
Rozbawiło mnie to na cały dzień. Na prawdę zmieniło to moje całe życie wyznanie pani x
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETmdQXY
bETmdQXZ
bETmdQYa
bETmdQYb
bETmdQYc
bETmdQXH