Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Andrzej Piaseczny otwiera się na temat ZWIĄZKU. Opowiedział też o... ŚLUBIE!

143
Podziel się:

Andrzej Piaseczny, który od lat unika tematu życia uczuciowego jak ognia, w końcu zaczyna nieco śmielej opowiadać o swojej tajemniczej relacji.

Andrzej Piaseczny otwiera się na temat ZWIĄZKU. Opowiedział też o... ŚLUBIE!
Andrzej Piaseczny szczerze o związku (East News)
bETlPSaJ

O Andrzeju Piasecznym w ostatnim czasie pisało się głównie za sprawą hucznie obchodzonej imprezy urodzinowej, podczas której jubilat wykrzykiwał słynne już wulgaryzmy skierowane przeciwko partii rządzącej, a które zostały uwiecznione przez Nergala.

Następnie było o nim głośno w związku z finałem The Voice Senior i jego niepozostawiającą złudzeń reakcją na słowa Jacka Kurskiego. Teraz Piasek udzielił wywiadu, otwierając się co nieco na temat swojego życia uczuciowego. 50-latek przez lata unikał tej kwestii jak ognia, opowiadając o miłosnych relacjach najoszczędniej, jak się tylko da.

bETlPSaL
Zobacz także: Oni też zaliczyli imprezową wpadkę. Piasek nie był pierwszy

W programie Kulisy sławy Extra piosenkarz w końcu wypowiedział się nieco obszerniej. Zdradził, dlaczego właściwie tak niechętnie dzieli się ze światem szczegółami z życia prywatnego.

bETlPSaR

Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się, że dzisiaj jestem w tym miejscu i z tą osobą. W innym momencie, w innym miejscu z inną osobą. Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą - wyjawił zakochany Andrzej i zaznaczył, że bardzo możliwe, iż niebawem przedstawi światu drugą połówkę:

Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata - czego nie wykluczam, bo ja sam, patrząc na siebie, wiem, jak się zmieniam przez lata, wiem, jak jestem coraz bardziej spokojny i rozsądny, i otwarty - nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością. To wcale nie znaczy, że ja się czegoś boję.

Wokalista wytłumaczył, że nie chce funkcjonować w mediach jako celebryta, który epatuje swoją prywatnością. Dał również do zrozumienia, że nie wyklucza ślubu:

Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie, jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i" - skwitował.

bETlPSaS

Myślicie, że Piaseczny niebawem przedstawi światu osobę, z którą "tworzy relację"?

bETlPSaT
bETlPSbm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(143)
Arbuz
10 miesięcy temu
Ludzie, ale co Was to obchodzi? Na siłę chcecie go wyoutować. Cały czas słychać, że homoseksualiści się panoszą, są promowani i zachowują się ostentacyjnie kiedy wy nie chcecie tego oglądacie. A kiedy gość trzyma to dla siebie to wchodzicie mu do łóżka drzwiami i oknami
Mon
9 miesięcy temu
To jest smutne. Nie wyjawia tej osoby, bo dobrze wie, że spore grono ludzi obrzuciło by jego i co gorsza partnera błotem. Życzę mu szczęścia.
Ola
10 miesięcy temu
Smutne że geje (Pudelek) tak na siłę próbują ujawnić innego geja, od lat zmusić go do "wyznania", ze jest homo. Że nie mają żadnej empatii, szacunku dla czyjejś prywatności (bez związku z orientacją), ze podpuszczają, podkręcają domysły, wręcz szczują tym przypieraniem do muru. NIE OBCHODZI NAS z kim śpi czy mieszka Piaseczny tak jak nie obchodzi nas co kto w swoich domach robi. Na tym polega normalność i tolerancja: żyj jak chcesz, nikt nie oczekuje od ciebie żadnych deklaracji tego kim jesteś. To niewiarygodne, że ludzie, którzy sami są homo tego po prostu nie rozumieją.
bETlPSbn
Rose35
10 miesięcy temu
Piasek, tylko czasami nie pokazuj się nagle z kobietą by pozostać w TVP. Please don't do that! Jesteś lubianym i cenionym artystą i ludzie wiedzą o twojej orientacji seksualnej i akceptują cie takim jakim jesteś.
Gość
10 miesięcy temu
Uważam, że orientacji nie ma się co wstydzić, ale też nie ma obowiązku deklarowania jej w mediach czy w całej społeczności. Znam dużo takich osób, wszyscy bliżsi znajomi wiedzą, ale ta wiedza nie jest potrzebna pani w warzywniaku i każdemu na ulicy.
Najnowsze komentarze (143)
Lexus
7 miesięcy temu
Zaraz się rozpłaczę.
maa
9 miesięcy temu
kocham Piaska i już
Gość
9 miesięcy temu
Każdy z nas pragnie kochać i być kochany.
Gosc
9 miesięcy temu
Ludzie czy to ważne kto z kim śpi ważne żeby się wyspał.
Aptekarka
9 miesięcy temu
Mnie to nie dziwi. Myślałam, że się mylę, ale prawda wyszła po ostatnich urodzinach! Z kim przystajesz takim się stajesz!
Izabella
9 miesięcy temu
Pozdrawiam mame
Aga
9 miesięcy temu
Jego sprawa czy to on czy ona. Każdy ma prawo wyboru. Z kim kolwiek jest niech będzie szczęśliwy. I niech nam śpiewa swoje utwory.
♥️♥️♥️
9 miesięcy temu
Lubię go bardzo i szkoda, że nie mam takiego męża. Życzę dużo miłość ❤️
bETlPSbf
Ciiii...
9 miesięcy temu
Ariel będzie nie zadowolony. Tyle lat w ukryciu. Szkoda bo fajna z was para chłopaki. Wpadnijcie na kawę do Sawina
TATA
9 miesięcy temu
Szkoda, że nie będzie miał potomka
W jelicie
9 miesięcy temu
Podwawelska
Olek
9 miesięcy temu
Z negralem
Olka
9 miesięcy temu
Szalałam za nim w podstawówce xD
mimoza
9 miesięcy temu
czy on jest z tyszką marcinem?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETlPSbY
bETlPSbZ
bETlPSca
bETlPScb
bETlPScc
bETlPSbH