Trwa ładowanie...
Przejdź na
|

TYLKO NA PUDELKU: "Nowa dziewczyna" Kuby Wojewódzkiego MA MĘŻA! "Ich randka wywołała ogromne zdziwienie"

225
Podziel się:

Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda szermierki jest w rzeczywistości żoną szermierza o imieniu Krzysztof. Zaskoczeni?

TYLKO NA PUDELKU: "Nowa dziewczyna" Kuby Wojewódzkiego MA MĘŻA! "Ich randka wywołała ogromne zdziwienie"
"Nowa dziewczyna" Kuby Wojewódzkiego ma męża (Instagram.com, ONS.pl)
bESxfFcl

Kuba Wojewódzki nie mógł ostatnio narzekać na brak wrażeń w życiu uczuciowym. Jeszcze niedawno próbował dość nieudolnie przekonać wszystkich, że on i Anna Mucha postanowili dać sobie drugą szansę, jednak wyreżyserowany powrót od początku wydawał się nieco podejrzany. Mniej przyjazna wobec byłego partnera okazała się Renata Kaczoruk, która tym razem nie szczędziła mu krytyki.

Choć Kuba Wojewódzki przyzwyczaił nas do tego, że widuje się go w towarzystwie znacznie młodszych kobiet, to od niedawna zaczęła mu się chyba dawać we znaki samotność. W środę informowaliśmy jednak, że u jego boku ponownie pojawił się ktoś nowy. Tym razem padło na Angelikę Wątor, wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski i Europy w szermierce, z którą samozwańczy "król TVN-u" skonsumował romantyczną kolację.

bESxfFcn
Zobacz także: Kuba Wojewódzki kończy z plotkami o powrocie do Anny Muchy

Wiele osób od początku się zastanawiało, czy Angelika faktycznie jest nową sympatią showmana. Po tym, jak Pudelek ujawnił, że Anna Mucha wcale nie spotyka się z Kubą, a z Jakubem Wonsem, celebryta musiał bowiem poszukać "nowej dziewczyny", dzięki której znów mógłby trafić na łamy portali plotkarskich. Niestety, ponownie pokrzyżujemy mu plany, bo, jak donosi nasza czytelniczka, "nowa dziewczyna" Wojewódzkiego... ma męża!

bESxfFct

Jak udało nam się dowiedzieć, 26-latka jest w związku małżeńskim z 23-letnim Krzysztofem, a połączyła ich wspólna pasja - szermierka. Oboje zajmują się tym sportem zawodowo i należą do Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego. Informacja o tym, że szablistka wybrała się na "randkę" z 30 lat starszym Wojewódzkim wywołała ogromne zdziwienie w świecie polskich szermierzy. Biorąc pod uwagę okoliczności, trudno im się zresztą dziwić.

Nie można też wykluczyć, że Wojewódzki chciał w ten sposób zwyczajnie zwrócić uwagę mediów na swój biznes, bo w środę odbyło się otwarcie jego drugiej już restauracji. Niestety, jak się dowiedzieliśmy, impreza inauguracyjna okazała się ogromną klapą. Goście nie dopisali, sala świeciła pustkami. Nie pomogła owiana sławą i luksusem lokalizacją przy Złotej 44, ani nawet "randkowanie" na oczach paparazzi z młodziutką blondynką.

Myślicie, że następnym razem postara się o lepszą promocję?

bESxfFcu
bESxfFcv
bESxfFcO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(225)
helena
rok temu
nie sądzę, żeby mąż był zazdrosny o takiego kogoś....
Pola
rok temu
może wynajęta 😂
dregy
rok temu
Widzisz kubusiu, jak karma wraca?, wyśmiewałeś się z Polski, wkładając polską flagę w psią kupę, wyśmiewałeś się z Ukrainek, a teraz śmieją się z ciebie...
bESxfFcP
Szarik
rok temu
A w knajpie puściutko :)
obsraniec
rok temu
znowu w akcji
Najnowsze komentarze (225)
HETERO
rok temu
czyżby następny kontrakt
Bu Ka Ke
rok temu
Zdecydowanie za stara dla niego.
smuck
rok temu
Jasne że nie zaskoczeni. Nie jest najmłodszym w szeregu.
jurand
rok temu
jakis pyzaty się zrobił
Misia
rok temu
przecież Jakub lat 60 ma inne preferencje?
bicz
rok temu
Oj nie dajcie się zwieść. Angelika szuka atencji ostro od paru miesięcy, może w końcu się uda przy Kubusiu
ona
rok temu
hehehe no smutno. Kubus masz tyle fanów gdzie oni ? ale ze cibeie na restauracje wzielo? lepiej bar bys otworzył itd. xD
Margo
rok temu
Smutna starosc ,,na bogato".
bESxfFcH
Anna
rok temu
Wojewódzkiemu się wydaje ,że jest bogaty ha ha.Bogaty to jest hiszpański tenisista Rafael Nadal ,który oprócz tego szczegółu jest sławny ,skromny ,wie co można powiedzieć ,a co nie .Zdobył 19 Wielkich Szlemów.Wygląd ,no cóż trzeba sobie zobaczyć i porównać ha ha.Partnerka oficjalnie ta sama od kilkunastu lat(już żona)Biografię też sobie można porównać ,a i jacht(kupiony zresztą w Gdańsku)a tak się pan Wojewódzki śmiał ze sportowców w swojej marnej książeczce ,gdzie kompleksy wychodzą jak słoma z butów ha ha
gość
rok temu
Nie wiem, czy jest w polskim show-biznesie ktoś bardziej przechodzony od niego...
bibi
rok temu
nic tu nie wskazujemy to spotkanie mial cechy randki
Janusz
rok temu
Jedyna dziewczyna, co do której nie możnaby mieć podejrzeń, że to nie ustawka, musiałaby mieć mniej niż 15 lat i siusiaczka.
cały qbuś
rok temu
..."róbta co chceta i z kim chceta..."
Jarosław
rok temu
Mąż to golas i to już nieaktualne, poza tym jak się ma 23 lata to nie jest czas na ślub !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESxfFdA
bESxfFdB
bESxfFdC
bESxfFdD
bESxfFdE
bESxfFdj