Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szyszko odpowiada na ataki Rusin: "A kto to jest?"

314
Podziel się

Prezenterka bierze udział w posiedzeniach komisji ochrony środowiska. Tymczasem były minister twierdzi, że... jej nie zna.

Szyszko odpowiada na ataki Rusin: "A kto to jest?"
bCyojjbF

Kinga Rusin od kilku lat jest bardzo zaangażowana w dbanie o środowisko. Dziennikarka ma firmę produkującą ekologiczne kosmetyki, jest też zadeklarowaną zwolenniczką ekologicznego trybu życia. Na swoim profilu na Facebooku często porusza tematy związane z dbaniem o środowisko i ochroną zwierząt. Apelowała już m.in. o segregowanie odpadów, zaprzestanie wycinki drzew czy odstrzału łosi.

Nic dziwnego, że Kinga walczy także z byłym ministrem środowiska, Janem Szyszko, który zarządził wycinkę Puszczy Białowieskiej, a prywatnie, jako zapalony myśliwy, lubi przyozdabiać swój dom głowami martwych zwierząt. Gdy po niedawnej rekonstrukcji rządu Mateusza Morawieckiego Szyszko został wreszcie odwołany z funkcji, Kinga triumfowała. Na Instagramie opublikowała długi wpis ), nie kryjąc zadowolenia.

bCyojjbH

Ostatnio Kinga coraz mocniej angażuje się w politykę. Pojawia się nawet w Sejmie na obradach specjalnej podkomisji, gdzie przedstawia postulaty społeczne w sprawie nowelizacji prawa łowieckiego. Niestety pomimo jej zaangażowania, zadecydowano, że prawo łowieckie zostanie zliberalizowane, co oznacza m.in. większą swobodę w odstrzale dzikich zwierząt. Po tym jak odrzucono wszystkie poprawki ekologów, Kinga nie kryła rozżalenia i skrytykowała także nowego ministra środowiska, Henryka Kowalczyka.

W poniedziałek Kinga pojawiła się na kolejnym posiedzeniu komisji ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa, na którym dyskutowano na temat prawa łowieckiego. W trakcie posiedzenia komisje przyjęły kilkanaście poprawek do projektu noweli prawa łowieckiego, które były zbieżne z rekomendacjami zmian, jakie zaproponował resort środowiska. Rusin tym razem także była bardzo aktywna i skomentowała m.in. pojawienie się w Sejmie byłego ministra środowiska.

Dyskusja, która się tutaj toczy i argumenty wysuwane przez stronę społeczną i rolników ma charakter edukacyjny. Nie ma ona żadnego wpływu na proces legislacji, bo posłowie partii rządzącej głosują pod dyktando. Powiedzmy sobie szczerze, że to jest wielką farsą i hipokryzją. Przyszedł wizytator Jan Szyszko i patrzy, czy głosujecie państwo, tak jak on sobie zażyczy - mówiła do posłów PiS prezenterka Dzień Dobry TVN.

bCyojjbN

Reporter Wirtualnej Polski Klaudiusz Michalec poprosił Jana Szyszkę o komentarz, jednak ten nie miał pojęcia, o kim mówi dziennikarz.

A kto to jest Kinga Rusin? Proszę się zapytać tej pani, bo ja nie wiem o kogo chodzi - odpowiedział zadowolony. Ja jestem posłem, więc moim obowiązkiem jest być w Sejmie.

Biorąc pod uwagę zaangażowanie, z jakim Kinga bierze udział w ostatnich posiedzeniach komisji, komentarz byłego ministra może ją chyba trochę zaboleć.

bCyojjbO
bCyojjbP
bCyojjci
KOMENTARZE
(314)
Placek
2 lata temu
Bo Szyszko zna tylko Rydzyka!!!
gość
2 lata temu
Kinga ma rację a Szyszko to stary buc . z czego się tak cieszycie???
gość
2 lata temu
rozenkowa juz niedługo zrobi sobie koszulke z tym pytanhiem kim jest kinga rusin -,-
bCyojjcj
Gość
2 lata temu
Pan były minister nie czyta Pudelka :(
pau
2 lata temu
Wy serio myślicie, że ona jest taką gwiazdą, że wszyscy o niej słyszeli? Ahahahahh
Najnowsze komentarze (314)
gość
2 lata temu
Nie ma znaczenie kim jest Rusin. Jest obywatelem Polski i ma prawo patrzec wladzy na rece.
gość
2 lata temu
:)KR, satra , brzydka i na wylocie z tefałeu
gość
2 lata temu
proponuje pani przenieść sie z warszawy na mazury i codziennie dojeżdżać do pracy, od razu nabierze pani dystansu i zrozumie choć troche, jak bardzo niebezpieczne są łosie na drogach mazur i podlasia
Gość
2 lata temu
A Was widzę bawi jej zaangażowanie w ochronę środowiska. Spójrzcie lepiej dopkoła siebie, na przeludnienie, na coraz większą ilość śmieciowych produktów za niską cenę, tak chętnie przez Was kupowanych. A to wszystko kosztem naszego środowiska. Niszczymy lasy, zanieczyszczamy morza i oceany, mordujemy zwierzęta i pozbawiamy je miejsc do życia po to, żeby poczuć tępe zadowolenie, że jest się najważniejszym, władcą Ziemi. WSTYD!!!
gość
2 lata temu
Jaki by ten Szyszko nie był to Kinia zdrowa na umyśle nie jest, jej były mąż również
gość
2 lata temu
a kto to jest szyszko?!? bo kingę znamy od 30lat, a jego?
gość
2 lata temu
A dlaczego miałby ja znać ????Ona zakompleksiona, myśli, że wszyscy ją znają !!! jak zwykle lans i samozadowolenie chorobowe !!
gość
2 lata temu
Jak się ktoś wieśniakiem i knotem urodzi, takim zejdzie ...p. Szyszko!
bCyojjcb
gość
2 lata temu
Jak się ktoś wieśniakiem i knotem urodzi, takim zejdzie ...p. Szyszko!
gość
2 lata temu
A przepraszam czy musi ją znać? Czy to jest obowiązek znać wszystkie idiotki celebrytki.
WASZA FANKA
2 lata temu
chociaż jestem za wieloma reformami pis-u ,ale ten pan szyszko to wyjątkowo nieprzyjemny typ.wygląda jak mściciel w masce i tak adekwatnie do wyglądu się zachowuje,z tą różnicą że on jak i wszyscy myśliwi swoje frustracje wyładowują na najsłabszych ,którym to człowiek zabiera miejsca do życia jak i samo życie.pis proszę usuńcie tego pana i jemu podobnych ze swoich szeregów.jarek się często uśmiecha i kocha zwierzęta i tak trzymać.
gość
2 lata temu
są tak samo brzydcy, pasują do siebie
U boot
2 lata temu
WHAT IS RUS IN??
U boot
2 lata temu
WHAT IS RUS IN??
...
Następna strona
bCyojjcD