Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Żona Krzysztofa Krawczyka spiera się z jego synem. "Publiczne kłócenie się o spadek nie jest w porządku"

368
Podziel się

Postanowiliśmy zapytać napotkanych na ulicach stolicy czytelników Pudelka, co sądzą o rodzinnej batalii, którą możemy obserwować po śmierci Krzysztofa Krawczyka. Warszawiacy byli jednogłośni.

Żona Krzysztofa Krawczyka spiera się z jego synem. "Publiczne kłócenie się o spadek nie jest w porządku"
Ewa Krawczyk spiera się z synem Krzysztofa o spadek (East News)
bEhNvXeJ

"DajGłos!" to najnowszy format Pudelka, w którym na najgorętsze showbiznesowe tematy wypowiadają się nasi czytelnicy.

W ostatnim odcinku zapytaliśmy mieszkańców Warszawy o ich zdanie na temat jednego z głośniejszych medialnych sporów ostatnich tygodni, a mianowicie o konflikt między synem a żoną Krzysztofa Krawczyka.

bEhNvXeL

Uczestnicy ulicznej sondy mieli okazję głośno wypowiedzieć swoje zdanie odnośnie tego, czy według nich sprawa spadku po artyście powinna mieć charakter publiczny.

Zobaczcie, jak odpowiadali warszawiacy.

Zobacz także: DajGłos! Czy rodzinne problemy w rodzinie Krzysztofa Krawczyka powinny ujrzeć światło dzienne?
bEhNvXfm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(368)
Klapik
3 tyg. temu
Obcymi bombelkami się opiekowano a własnym synem już nie? Nie mówiąc o wnuku??? O czymś to świadczy, może nie każdy jest taki święty jak go kreowano??
........
3 tyg. temu
Ona by chciała wszystko dla siebie
Xdd
3 tyg. temu
Synowi też się coś należy a nie wszystko dla niej
bEhNvXfn
Ahh
3 tyg. temu
Wyszło jaka Ewcia jest na prawdę
.....
3 tyg. temu
Droga Ewo, pieniędzy do grobu nie zabierzesz
Najnowsze komentarze (368)
qwerty
2 tyg. temu
Ludzie, co wy bredzicie?! Dziecku "należy się" tylko tyle, ile rodzic zadecyduje. A jeśli zostało wydziedziczone to nawet zachowek mu się nie należy. Młody Krawczyk nie akceptował żony ojca, która to do jego majątku się przyczyniła, a zatem jest prawna przesłanka do wydziedziczenia!
Lil
2 tyg. temu
Jpr niech on nauczy się zadawac pytania
Elżbieta
3 tyg. temu
O jakim konflikcie mowa? Jemu należy się zachowek. Czy ta kobieta nie rozumie. O co jej chodzi?
Teodor
3 tyg. temu
Te 3 nieadopcyjne larwy z mamusią i ciocią odtrąciły Juniora od ojca, zabrały mu dom, spokój, zabezpieczenie materialne i perspektywy na życie!
Paris 2021
3 tyg. temu
Powiedzcie w końcu czy sp Krawczyk nie miał sumienia krzty szacunku dla swojego syna kariera mu we łbie była rozpustnik łajdak żeby o synu nie pamiętać polowe majątku proszę mu przepisać za to poniżanie go i brak szacunku jako synowi a koncert gdzie Trubadurzy nie wspomnę o tym ze ne było słowa o jego synu wstyd ale tak tez wyglada Polska w oczach swiata
Gonia
3 tyg. temu
Jak nic junior powinien otrzymac spadek po ojcu i powinien byc podzielony na dwie rowne polowki A pani Ewa niech sie wezmie za robote a nie rozbila rodzine i chce wszystko dla siebie i swojej rodziny ,pytam,, jakim prawem,,
Pilot
3 tyg. temu
Czy mam prawo zapisać swój majątek komu chcę? Widocznie z syna był kawał dziads i go ojciec wydziedziczył, miał do tego prawo. Gdzie był syn gdy ojciec umierał? To nie żona chce wszystko dla siebie tylko wudziedziczony syn płacze jak dziecko bo on chce. Kopa w 4 litery Od tego jest testament i wara od ostatniej woli umierającego.
A FUU
3 tyg. temu
Nikogo to nie interesuje
bEhNvXff
Fanga
3 tyg. temu
Siostra wdowy - Barbara, która wraz ze swoją czeredą żyła z krwawicy Krawczyka powinna albo ze wstydu zapaść się pod ziemię, albo wreszcie powiedzieć czyje te dzieci były! Nie wierzę, że nie brała kasy od domniemanych ojców, albo z funduszu alimentacyjnego, jednocześnie dojąc KK.
Sio
3 tyg. temu
To nie nasza sprawa.
War
3 tyg. temu
to małżeńska prostytucja
Anna
3 tyg. temu
ile z tego testamentu będzie miał Kosmala, ten trzeci w tym chorym związku? Jak szybko to wyjdzie na jaw?
Majka
3 tyg. temu
Żenujące zachowanie tej Pani. I dlaczego jest taka złośliwa? Przecież i tak wcześniej czy później każdy z nas dostanie swoje metr na dwa i łopatom po d...e . Żal patrzeć na takie zachowanie kobiety, która twierdziła, że tak bardzo kochała męża a jego część w postaci syna to już nie???
Elka
3 tyg. temu
Syn to syn choćby marnotrawny ! po co Pani Ewie caly majątek ? chyba że dla swojej rodziny ! Pan Krawczyk też święty nie był piosenki i słowa piękne ! ale reszta ... a to co się dzieje teraz to smutne !
...
Następna strona
bEhNvXfH