Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Dariusz Opozda POZYWA Antka Królikowskiego!

544
Podziel się:

Dariusz Opozda zareagował na ostrą krytykę ze strony antyterrorysty Jerzego Dziewulskiego, ogłaszając podjęcie przeciw niemu kroków prawnych. Niedługo później ojciec Joanny Opozdy poinformował, że pozywa też Antka Królikowskiego.

Dariusz Opozda POZYWA Antka Królikowskiego!
Dariusz Opozda pozywa Antka Królikowskiego! (AKPA, Facebook)

Wciąż nie milkną echa afery z udziałem Dariusza Opozdy. Przypomnijmy, że w miniony weekend ojciec Joanny Opozdy strzelał w stronę swojej żony, córki i Antka Królikowskiego, którzy próbowali dostać się do domu w Busku-Zdroju. Całe zajście zostało uwiecznione i opublikowane w sieci przez zszokowanego zachowaniem teścia Królikowskiego. Wydarzenia wstrząsnęły również ciężarną Joanną Opozdą, która przez stres trafiła nawet do szpitala.

Ostatnie wydarzenia w rodzinie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego odbiły się szerokim echem w mediach. Zajście skomentował nawet antyterrorysta Jerzy Dziewulski. W rozmowie z Super Expressem Dziewulski podkreślił, że choć na użytą przez Dariusza Opozdę broń czarnoprochową nie jest wymagane pozwolenie, wciąż może ona śmiertelnie ranić. Jak dodał, wielu posiadaczy wspomnianej broni nie wie, jak prawidłowo z niej korzystać - a z pewnością nie jest to dozwolone we wnętrzu domu.

Bronią, która została użyta (...) można zabić (...). Jest coraz więcej przypadków użycia tej broni niezgodnie z jej przeznaczeniem (...). Strzelać z niej można tylko na strzelnicy, a nie w lesie, na podwórku, ani tym bardziej w domu (...) - powiedział SE.

Zdaniem Dziewulskiego, Dariuszowi Opoździe powinien zostać postawiony zarzut usiłowania zabójstwa. W ocenie antyterrorysty działania mężczyzny były świadome i powinien on za nie ponieść konsekwencje.

Zobacz także: Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

Jest to poważna sprawa, bowiem właściciel tej broni najpierw słownie straszył, groził, a następnie spełnił swoją groźbę, czyli oddał strzał. W mojej ocenie to powinno być przedstawienie zarzutu o usiłowanie zabójstwa. Było to świadome działanie przestępcze. To nie był przypadkowy strzał. To był strzał, który miał na celu określone konsekwencje - dodał.

Dziewulski w rozmowie z Super Expressem skrytykował również działania policji w Busku-Zdroju. Jego zdaniem tamtejsi funkcjonariusze powinni byli niezwłocznie zatrzymać Dariusza Opozdę, przeszukać jego mieszkanie i "rozliczyć z posiadanej broni". Jak ocenił Dziewulski, w obliczu oddanego strzału należało z góry założyć, że mężczyzna mógł posiadać broń palną i natychmiast zareagować, powstrzymując tym samym dalszy rozwój zdarzeń.

Przypomnijmy, że Pudelek skontaktował się z policją w Busku-Zdroju w sprawie Dariusza Opozdy. Jak udało się nam ustalić, obecnie prowadzone są "czynności w kierunku art. 160", który mówi o narażeniu na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Dowiedzieliśmy się również, dlaczego Opozda nie został zatrzymany. Jak wyjaśnił nam rzecznik policji w Busku-Zdroju, st.asp. Tomasz Piwowarski, wciąż badane są materiały dowodowe oraz zeznania świadków i dopiero po ich dokładnej analizie mogą zostać podjęte czynności przeciwko konkretnej osobie lub osobom. Długi czas postępowania nie oznacza więc, że Opozda nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności.

Dariusz Opozda zdążył już zareagować na słowa Jerzego Dziewulskiego. W środę mężczyzna za pośrednictwem Instagrama poinformował, że zamierza pozwać policjanta na podstawie art. 212 Kodeksu Karnego, który mówi o zniesławieniu. Zdaniem ojca Joanny Opozdy Dziewulski naruszył zasady etyki oraz jego dobra osobiste.

Zachowanie ww. oraz mediów powielających wygłaszane przez J. Dziewulskiego tezy stanowi niedozwoloną ingerencję w postępowanie wyjaśniające, w którym posiadam status pokrzywdzonego czynem polegającym na niszczeniu mienia, wtargnięciu do mojej nieruchomości oraz kierowaniu gróź karalnych - twierdzi Opozda.

Niedługo później Dariusz Opozda zamieścił w sieci kolejne wpisy, w których poinformował, że pozwał również Antka Królikowskiego.

Dziś został złożony wniosek o pociągnięcie do odpowiedzialności karnej Antoniego Królikowskiego oraz innych dotychczas nieustalonych osób, które ww. przybrał sobie celem wtargnięcia do mojej nieruchomości. Pan Królikowski pomawia mnie za pomocą środków masowego komunikowania się, o takie właściwości, które mogą poniżyć mnie w opinii publicznej - czytamy.

Opozda stwierdził, że oddanie "strzału ostrzegawczego w okolice sufitu" było konieczne, gdyż bał się o swoje zdrowie i życie w obliczu "bezprawnego wtargnięcia" do jego domu "przy użyciu niebezpiecznych przedmiotów".

Pozwanie pana Królikowskiego pozwoli w realiach sądowych wyjaśnić, że to ja byłem osobą zagrożoną napaścią. W KPP Busko-Zdrój toczy się postępowanie w zakresie niszczenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych, gdzie ja posiadam status pokrzywdzonego - dodał.

Zobaczcie najnowsze wpisy Dariusza Opozdy. Jak myślicie, czym się to skończy?

Zobacz także: Jakie DM-y dostajemy od celebrytów i co zaskoczyło Jasona Derulo w Polsce?
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(544)
baron
rok temu
Opozda ojciec wygra sprawę, bo ma układy w lokalnym środowisku a nawet wyżej. Współczuję Asi i Antkowi, bo to się będzie ciągnęło latami. Tylko nerwów im naszarga. Co to jest za ojciec?
Nick
rok temu
Dziewulskiego to on może cmoknąć w pompkę. A milicja bardziej interesuje się pałowaniem kobiet i wlepianiem mandatów za brak maseczek niż za kolesiem, który strzelał do własnej córki. Czyli mogę sobie ot tak wyjść na ulicę i strzelać do ludzi w biały dzień? Widocznie mogę skoro Dariusz może. Powiem, że czulam się zagrożona i że przecież w nikogo nie trafiłam, więc nie ma sprawy, prawda?
Gość
rok temu
Dobrze się to nie skończy
321
rok temu
Żadna strona nie odpuści
KAK
rok temu
Nie rozumiem jak matka Asi mogła uznać ze jakieś rzeczy są ważniejsze od spokoju córki przed porodem i w sumie sławy zięcia, który był świeżo po premierze dużego filmu. Już nie było nikogo innego do noszenia rzeczy tylko czołowy aktor młodego pokolenia…To on jest głównym żywicielem rodziny a ta afera zaszkodzi mu w karierze. Strasznie go patologia wykorzystała a on miał inne wzorce rodzinne i nie spodziewał się takiego obrotu sprawy natomiast mama Asi zna swojego męża i wie do czego jest zdolny i wykorzystała Antka jako ochroniarza. Lubię tego aktora i strasznie mi go żal. Nie dziwie sie ze mama Antka sie do synowej nie przywiązała - raczej trzeba by wiać z tej patologii.
Najnowsze komentarze (544)
Frank
9 miesięcy temu
Kiedy Opozda, jej syn i antek królikowski zostaną pozbawieni życia. Czekamy!!!
Olek
rok temu
Przestańcie, w Busku pełno jest takich pseudo biznesmenów , prawdziwi biznesmeni z Buska mają firmy znane i szanowane w kraju i doszli do kasy pracując ciężko i legalnie. Ten to zwykły buski dorobkiewicz jakich pełno w Busku.
UBAWZGROZA
rok temu
Nie pomoże "puder, róż" gdy chodzi o kasę. Co za nuworysze. Słoma w butach większa niż ta willa. Hahahahaha Stary Strzela, Królikowski szarżuje z przyczajki na bramę, Hahahaha NOOO CYRK :-) :-)
Wstyd!
rok temu
wstyd i hańba dla nich wszystkich za pranie rodzinnych brudów przed wszystkimi!
Ajmajmwm
rok temu
Mam nadzieję że teść wygra sprawę ,a gołodupiec który chciał pewnie dobrać się do kuferka ze złotem z tymi karkami nauczy się samodzielnie zarabiać pieniądze. Ci są za królikiem to wy byście inaczej spiewali jakby wam ktoś w nocy drzwi wywiercał i młotem i łomem wywarzał. Też byście brali do ręki cokolwiek żeby się obronić szczególnie jakbyście nie mogli uciec z powodu kalectwa. To nie jest film vegi w taki sposób się przyjeżdza po odbiór rzeczy ?
Też matka I b...
rok temu
Ludzie dajcie już spokój. Ta kobieta jest w ciąży. Musi mieć spokój. Ojciec I babcia powinni ją wspierać. Świat się kończy co się dzieje. Rodzice powinni dzieciom pomagać. Ten Pan zostanie dziadkiem niedługo, dziadkowie kochają bardzo swoje wnuki. Pogódźcie się dla dobra tego maleństwa. Niech dziadek jedzie kupi piękny wózek. To straszne. Trzeba umieć wybaczać. Chyba jest wierzący i babcia.
malibu
rok temu
jak joanna nie kocha swojego ojca, to nie będzie też kochać swojego męża
Dar
rok temu
Byli ostatnio Krawczyki, Kurdej Szatan, teraz Opozda, kto następny. Temat zawsze jest tylko jie ten co potrzeba.
DEEER
rok temu
ALE FAJNY TATA - STRZELA DO SWOJEJ CIĘŻARNEJ CÓRKI. SUPER TATUŚ. A POLICJA CO ROBI? PISOWI D LIŻE?
Gość
rok temu
Pan. O jest ofiarą ale losu . Nie było tam zagrożenia życia
Lolo
rok temu
Przestańcie robić sobie reklamę na tych waszych żenujących awanturkach rodzinnych
montecarlo
rok temu
podejrzewam, że ojciec Asi wkurzył się, ponieważ odmówili mu pomocy, kiedy potrzebował leczenia pilnego, a teraz spirala wzajemnej złości się nakręca
997
rok temu
Panie Dziewulski Pan to się chyba za dużo filmów naoglądał.
telenowela
rok temu
Pan Opozda, niestety, pogrąża się z każdym oświadczeniem. Przyznam, że widzę tu jakiś dziwny pęd u Niego do uzyskania miana celebryty. Najpierw żonę pomawiał o brak wsparcia finansowego, kiedy utknął chory z kochanką na wywczasie, a teraz wyrzucił żonę i córkę (!) z domu i nie pozwala zabrać Im swoich rzeczy. Na miejscu kochanki brałabym nogi za pas. Dla niej też się to może podobnie skończyć. Lepiej się od tego odciąć i nie reagować na zaczepki tego gościa... a do domu po rzeczy iść z policją. :( Należy się spodziewać, że kolejny raz się uaktywni, kiedy Joanna zostanie matką ... Ale uchowaj Boże przed takim dziadkiem ....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie