Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Edyta Pazura BURZY SIĘ na wywód lekarza stacjonującego na Zanzibarze: "Pod przykrywką POUCZANIA CELEBRYTÓW sam podróżuje?"

274
Podziel się:

Lekarz Łukasz Durajski w jednym z ostatnich wpisów opisał, jak obecnie wygląda sytuacja związana z koronawirusem na Zanzibarze. Swój wywód zakończył słowami: "celebryci nie mają racji, nie słuchajcie bzdur". To oburzyło Edytę Pazurę. Słusznie?

Edyta Pazura BURZY SIĘ na wywód lekarza stacjonującego na Zanzibarze: "Pod przykrywką POUCZANIA CELEBRYTÓW sam podróżuje?"
Edyta Pazura odpowiada na wpis lekarza (akpa, Instagram)

Podróże celebrytów w dobie pandemii budzą skrajne emocje. Gdy tylko pojawiła się taka możliwość, polskie gwiazdy wyruszyły na podbój świata, za ulubione kierunki obierając najczęściej meksykańskie Tulum bądź słoneczny Zanzibar. To natomiast szybko wytknęli im ich fani...

Zobacz także: Edyta Pazura chwali się rajem na ziemi u boku męża

Egzotyczne wakacje podczas trzeciej fali koronawirusa zaliczyli także EdytaCezary Pazurowie, którzy w połowie marca wyruszyli na Malediwy.

Oburzona najwyraźniej ciągłymi podróżami po świecie polskich celebrytów Karolina Korwin Piotrowska udostępniła na swoim Instagramie wpis lekarza Łukasza Durajskiego, znanego także pod pseudonimem DoktorekRadzi.

Durajski szczegółowo wynotował, jak tak naprawdę sytuacja związana z koronawirusem wygląda obecnie na Zanzibarze. Zgodnie z jego słowami, COVID-19 niestety również tam istnieje, ale "testy są mało wiarygodne, bo często pobranie jest źle realizowane", "lokalna społeczność nie nosi maseczek", a wiedza o wirusie jest mała, bo "nikt nie jest testowany". Krótki wywód lekarz zakończył słowami "celebryci nie mają racji, nie słuchajcie bzdur". Udostępniając wpis lekarza, Korwin Piotrowska dodała od siebie jedynie: "Wyślijcie to do celebrytów". W komentarzach pod jej postem postanowiła udzielić się Edyta Pazura, której, zdaje się, nieszczególnie przypadł do gustu wywód Durajskiego:

A Pan Doktor to rozumiem, że siedzi tam przynajmniej od 8 marca, bo leczy ludzi w Tanzanii, tak? Czy tylko pod przykrywką pouczania celebrytów sam podróżuje? - zapytała ironicznie.

Na jej komentarz odpowiedziała więc Korwin Piotrowska:

Tak, on tam jest w pracy, w szpitalu, nagrał stories.

Wówczas na opisane wcześniej przez lekarza zachowania "lokalnej społeczności" odpowiedziała Pazura, wbijając przy okazji szpilę... Edycie Górniak.

Dystans społeczny zależy od miejsca, gdzie się przebywa. Nieprawda, że nie noszą masek. Testy trzeba zrobić w jedną i w drugą stronę, chyba że ma się zaświadczenie o odbytym szczepieniu. Są tacy, co leczą się kurkumą i imbirem, ale jak wiemy w PL też są tacy, którzy wierzą w zbawienną moc oregano.

To jeszcze nie koniec. Dyskusja pod postem Korwin Piotrowskiej zainspirowała najwyraźniej Edytę to oddzielnego wpisu na swoim Instagramie, w którym rozprawia o znaczeniu słowa "celebryta"...

Celebryta to już nie-człowiek, nie-matka, nie-ojciec, nie-syn, nie-córka, tylko kupa, której można przypisać każdą przywarę tego świata. Niektórzy, pogrążając się w swojej „fajności”, zabawiając świat, nie mogą się powstrzymać, aby nie dodać sławnego już „celebryci kłamią”. Pewnie niektórzy kłamią, tak samo jak: piekarze, lekarze, prawnicy, politycy, biznesmeni i księża. W każdym środowisku tacy się znajdą. (...) Celebryci to też tacy ludzie, którzy biorą udział w akcjach charytatywnych, mówią o kryzysie klimatycznym, wspierają słabszych, walczą o prawa kobiet i mniejszości, a czasami dokonują niemożliwego dzięki swojemu „celebryckiemu” nazwisku. Nie tylko podróżują na Zanzibar...

Kończąc dość obszerny wpis, Pazura stwierdziła nawet, że nie chce być już celebrytką:

Chcąc nie chcąc od 15 lat jestem w tym środowisku. Jestem ostatnią osobą, która broniłaby jakikolwiek skrzywień, ale wczoraj, siedząc do 3.00 w nocy i przygotowując materiały o karmieniu piersią z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią, znowu przeczytałam „celebryci kłamią”... i szlag mnie trafił. Chyba czas się wycofać, bo nie chciałabym, aby znowu mi ktoś psa otruł...

Rozumiecie jej oburzenie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(274)
Gaga
2 lata temu
Czy ta kobieta jest poważna? Porównuje wyjazd wypoczynkowy z wyjazdem związanym z pracą i pomaganiem ludziom? To jest jakiś żart.
xxx
2 lata temu
Edyta dlaczego tak się oburzylas przecież chodzi o celebrytow nie Ciebie ???
OnaK
2 lata temu
Kurczę, to naprawdę są ludzie totalnie oderwani od rzeczywistości. Ta pani, która od nastoletniości niemal płynie na fali dokonań męża porównuje się do zwykłych, ciężko pracujących ludzi i jeszcze czuje się skrzywdzona....
oklk
2 lata temu
Edyta napisała , że przygotowuje materiał z okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią. Krytykuje lekarza, że zabrał głos w sprawie covidu, a sama przygotowuje materiał o karmieniu piersią, chociaż nie ma wykształcenia medycznego
Gość
2 lata temu
Edyta pazura nie jest żadną celebrytka, nie wiadomo kim jest gospodynią domową,a może żoną aktora,może nikim
Najnowsze komentarze (274)
tak
2 lata temu
wycofaj się, świat błaga o to!
o tak!
2 lata temu
tak, Edziu, czas się wycofać, zdecydowanie
Feliks
2 lata temu
Jaka ona przerobiona Implanty policzków ostrzykniete a nakładki na zebach wyglądają jak sztuczna szczeka
Znam go
2 lata temu
Mam o nim bardzo dobre zdanie, wstawił mojej córce wybite zęby, trzymają się do dzisiaj 😊 konkretny, kompetentny i potrafił mnie uspokoić i podnieść na duchu. Normalny człowiek. Niech korzysta z życia jeśli może!
18:56 29
2 lata temu
STARE
XDDDD
2 lata temu
Się popisała XDDDD
lulik
2 lata temu
A to ty jesteś celebrytką myślałam że tylko żoną Pazury Ale może się myliłam
Mee
2 lata temu
Artykul o karmieniu piersia, wow! Wszystkie kobiety w Polsce tylko na to czekaja. Bez porad Edytki ani rusz. Niech juz lepiej zniknie z tego szolbiznesu, ona i te jej pseudointeligenckie wynaturzenia.
młoda lekarka...
2 lata temu
Napiszę tak, wszyscy lekarze powinni wziąć wolne czy L4 i wyjechać na zagraniczne wakacje.Kasę mamy, czas się znajdzie, jeśli nie trzeba będzie pracować po 400 godzin. Nie muszę brać 24 dyżurów i gonić resztkami sił, tylko po to, aby roszczeniowa gawiedź żądała ode mnie pracy. Bez szacunku, bez docenienia , tylko z żądaniami i wymaganiami. Samu się leczcie. Moja młodość to nauka, i zbieranie doświadczeń zawodowych. Uważałam, ze w pracy lekarza ważna jest przyzwoitość i empatia. teraz mam otwarte oczy. Liczy się tylko kasa i fejm , jak u celebrytów. Więc teraz biorę urlop i namowię do tego moje koleżanki. A wy leczcie się sami, albo niech was leczy Viola i Edzia. Adieu
boli patrzeć
2 lata temu
Edzia, Edzia :) to jakaś kampania reklamowa Edzi intelektu ?
aaaaaaaa
2 lata temu
lol, beka to jest, że pomyślałam, że ten lekarz jest tam na wywczasach:D
Jada
2 lata temu
Edyta nie oceniaj i do tego na Nie, pilnuj siebie
Alicja
2 lata temu
Materiały o karmieniu piersią🤔🤔🙄🙄🙄jple nastepna "ekspertka".Nie wiedziałam że nam tylu "mądrych "dzbanow.Kto wyjeżdża teraz w świat jest skrajnie nieodpowiedzialny.Najlepiej niech nie wracają.
WarsWitaWas
2 lata temu
"Ekspert" internetowy naucza...kopiuj, wklej..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie