Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Kinga Duda pochwaliła się, GDZIE ODBYWAŁA STAŻ! "To prestiżowa londyńska kancelaria"

170
Podziel się:

Przez ostatnie pół roku ambitna córka Andrzeja Dudy nabierała doświadczenia w słynącej ze znakomitego programu stażowego kancelarii. Nie omieszkała się więc tym pochwalić na swoim profilu na LinkedIn.

Kinga Duda pochwaliła się, GDZIE ODBYWAŁA STAŻ! "To prestiżowa londyńska kancelaria"
Kinga Duda odbywała staż w renomowanej kancelarii w Londynie, znamy szczegóły (Getty Images)
bEUeCSMR

Na początku lipca Kinga Duda przyleciała do Polski, wesprzeć tatę w drugiej turze wyborów prezydenckich. 25-latka nie tylko wybrała się z rodzicami do lokalu wyborczego, ale i pokusiła się o wygłoszenie przemowy, gdy okazało się, że Andrzej Duda wygrał wyścig o fotel prezydenta.

Ostatnie pół roku Kinga Duda spędziła w Londynie, gdzie odbywała staż, który był nagrodą w konkursie organizowanym przez Uniwersytet Jagielloński. Celem nabrania doświadczenia za granicą córka prezydenta porzuciła nawet dobrze płatną pracę w jednej z najlepszych kancelarii w Polsce.

bEUeCSMT
Zobacz także: Kinga Duda 5 lat temu. Zobacz nagranie z wiecu wyborczego

Jak dotąd nie było wiadomo, gdzie dokładnie Duda szlifowała swój prawniczy warsztat. Dopiero na początku sierpnia sama młoda prawniczka postanowiła poinformować, co to za miejsce. Kinga zrobiła to za pośrednictwem swojego zawodowego profilu na LinkedIn. Okazuje się, że ostatnie miesiące spędziła nigdzie indziej, jak w słynącym ze znakomitego programu stażowego WilmerHale.

London Intern Program International Arbitration Group zapewnia młodym prawnikom z całego świata wyjątkową okazję do poznania realiów intensywnego międzynarodowego arbitrażu i uczenia się od kolegów, którzy są liderami w swojej dziedzinie. Program, który odbywa się w londyńskim biurze firmy, zaprasza studentów na końcowych etapach edukacji prawniczej oraz praktyków na wczesnych etapach kariery prawniczej na trzymiesięczny staż (...). Stażyści mają okazję zastosować teorię w praktyce, współpracując z prawnikami International Arbitration Group przy zadaniach wynikających z bieżących spraw, a także możliwość rozwoju zainteresowań poprzez udział w projektach badawczych (…). Program zapewnia stażystom możliwość pracy z naszymi prawnikami i profesjonalnym personelem jako członkami zespołu, a stażyści są aktywnie zachęcani do pełnego uczestnictwa we wszystkich działaniach firmy - czytamy w opisie programu, w którym brała udział Kinga.

bEUeCSMZ

Choć zarobki Dudówny na stanowisku stażystki wciąż pozostają tajemnicą, według Faktu, gdyby córka pary prezydenckiej przepracowała tam rok, mogłoby chodzić o kwotę nawet 100 tysięcy funtów. Według strony Glassdoor.com, na którą powołuje się Wirtualna Polska, kancelaria WilmerHale płaci stażystom około półtora tysiąca funtów miesięcznie.

Myślicie, że to dopiero początek świetlanej kariery prawniczej Kingi?

bEUeCSNa
bEUeCSNu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
Annanna
rok temu
Pochwalić? Ale idiotyczne hasło - LinkedIn jest platforma międzynarodowa przydatna do poszukiwania pracy wiec jak najbardziej podaje się doświadczenie zawodowe i edukacje.
Ehh
rok temu
Dajcie dziewczynie spokoj...
Wwweee
rok temu
Szkoda, że nie powiedziała, że wylosowali ja akurat z tysiąca chętnych, super przypadek co?
bEUeCSNv
Donald
rok temu
Kasia Tusk, patrz i podziwiaj :)
Tak
rok temu
Po pol roku a Londynie nie ma szans żeby popierała rząd ojca
Najnowsze komentarze (170)
hateYouAll
rok temu
Psssi to nic ja pracuje w grosvenor law
Obserwatorzy
rok temu
Niech Pani Kinga pokarze Polaką umowę z kancelaria prezydenta. Z wiazku z wykonywanej funkcji społecznej i nie będzie manipulacji czy tam pracuje za pieniadze czy za darmo uciać spekulacje i Oskarżenia
KryTyk
rok temu
Ładna, zgrabna dziewczyna, to fakt. Nawet jezeli zdolna, to tym zdolnościom trzeba pomóc. Nie ulega wątpliwości, że bycie córką Prezydenta, to bonus. Dodatkowo wnuczka profesorostwa Dudów i Kornhauserów. To takze atut w środowisku i dodatkowe możliwości. Jeżeli pojechała na staż nie korzystając z puli osób o niskim statusie ekonomicznym, to cóż, wiele dzieci korzysta z profitów wynikających z pozycji rodziców. Jeżeli staż był skierowany do osób o innym statusie, to nie jest w porządku.
Buty duze
rok temu
Dlaczego nie piszecie ze pl placila za ten jej staz z pieniedzy podatników. Owszem miejsce dostala w za pewna zamiane ale puszcie prawde ze to pl placila jej pensje nie Anglicy.
Norek
rok temu
Przynajmniej ma zawód i pracuje ,nie tak jak Kwaśniewska czy Tusk
Wtf
rok temu
Jakie 100 tysiecy funtow? Jesli placa 1500 na miesiac, to bedzie 15tys funtow rocznie haha
fvxxoiomg
rok temu
Tatus placil komu trzeba to sie dostala
albo
rok temu
życzę powodzenia! pracowita i ambitna, a nie lansiara, jak inne prezydentówny.
bEUeCSNn
spadajcie
rok temu
I bardzo słusznie - to są akurat informacje o sobie, które powinno się upubliczniać!
Tyu
rok temu
Gdyby nie tatuś...
Hachment
rok temu
Młoda ładna i wyksztalcona dziewczyna a corka Tuska sprzedaje ciuchy w Internecie na wagę.
Anonim
rok temu
100 tyś funtów? Skoro kancelaria płaci miesięcznie 1,5tyś funtów - rocznie to 18tyś funtów, a nie 100tyś jak pisze pudelek. Jestem studentką w UK i 1,5tyś funtów miesięcznie to normalna stawka.
gość
rok temu
Kogo to obchodzi powinna być w cieniu niech jeszcze chodzi na ścianki
Tytus
rok temu
ale boli,co?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUeCSOg
bEUeCSOh
bEUeCSOi
bEUeCSOj
bEUeCSOk
bEUeCSNP